Жената Овен/5

  • 21 241
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 608
Добре дошла, NastyWitch !
Искаме те!Добавям те в списъка на почетните овнета на първа страница  Hug

# 706
  • Мнения: 1 085
NastyWitch, добре дошла  Hug

# 707
  • Мнения: 141
Трогната съм, адски мили сте, когато искате - като мен самата... Hug
Аз се връщам да ви чета от първа тема, щото най-пресничкото тук ми е за диетите и пр, което баш сега ме тормозиРА зловещо, пък и не е зле да си набавя доза инфо за четата. Laughing

# 708
  • Мнения: 372
NastyWitch, добре дошла Hug
Elica, то вярно много студено днес. Аз се моля само ток да има, че у нас с това се топлим. Иначе по едно червено винце за сгряване не е лошо като се приберем от вън. Въпреки, че ако мога да не излизам тези дни, то няма да го правя. Ама да видим.

# 709
  • Мнения: 1 568
Здравейте момичета!
Липсвахте ми  bouquet
Добре дошла и на NastyWitc,тук е много хубаво,ще ти хареса Hug

Момичета виждам че модераторите са взели отношение във връзка с  некоректния потребител,за което много им благодаря!
Благодаря и на вас за подкрепата.  bouquet


# 710
  • Мнения: 8 242
Nasty  Hug
Що диети бе душко Simple Smile
 Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 1 085
Добро утро!
Май съм най - големият кукумицин днес. Будна съм от 4.00 часа.
NastyWitch, ти си знаеш, но защо с диети?
По - добре наблегни на физическата активност и един здравословен хранителен режим.
Аз тренирам у дома. След малко отивам в дневната и започвам.
Днес вероятно ще ходим на кино.
Но като цяло, уекенда се очертава да е скучен.

# 712
  • Мнения: 608
Добро утро. При нас уикенда е изненадващо..почивен. Пия си кафето и се приготвям за работа (защото почивам само в сряда) като ми се обажда шефката и казва, че ще се почива поне до понеделник сутринта. Егати щастието  Laughing Тъкмо се чудех точно колко пуловера да облека, че тук е адски студ.
Та по този повод-наздраве.

# 713
  • Varna
  • Мнения: 2 596
NastyWish wavey
Хайде и на тебе едни терличета да ти поднесем, като едни добри домакини smile3503
ЕЛИЧКА Hug
Има ли клиенти у тоя студ беееей Shocked
Гледам червено винце си метнала ама то не е за каЙве тия дни. Взимай една бутилка и на работа, хич няма да те хване във тия Сибирски студове. Незнам как ще се стоплиш там, като знам, че помещението хич не е малко Hug
До обяда аз съм във разход, смяна чаршафи и хавлии, голямото къпане. Щях да пера ама чакаме майстор, че ни замина таблото за ел.захранването и сега го поддържаме със молби към ДЕдо ни Божко да издържи докато дойте майстОрОт #Crazy Ако го оправи мятам прането. Трябва да сготвя и на бързУ -май едни яйца по Панагюрски ще метна, че болния син това иска а и това е най-бързо да се сготви.. След обяда ще се зяпа ТВ и ще се чете. Утре ще му мисля, какво да сготвя другУ. Ей, тВа ми е програмата във тоя шибан студ. И ще идвам да Ви чета ако има някой тука да пише
Хайде бЕгам да сЪ къпя Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 608
Делтичке, кой не се разсънил от кафето?  Wink Писах по-горе, че днес и утре няма да се работи. Кеееф-сега варя кус-кус за закуска. А толкова отдавна не съм рисувала, че днес може да се хвана да направя нещо ново.  Grinning Аз също пускам пералня, ама от сега се чудя как ще изляза на балкона да простирам.  Thinking

# 715
  • Мнения: 372
Добро утро Simple Smile Аз в момента се разсънвам с чай и кафе. Малката си спи още, а майка ми е в кухнята и прави палачинки.  Simple Smile Днес ще учим с детенце и ще мързелуваме. Само прането не знам наистина как ще се простира навън. Ще замръзне. Ще трябва да е вътре. При нас под климатика съхне бързо, но не е най-доброто, че с тези алергии на детето.

# 716
  • Мнения: 1 568
Добро утро и от мен.
Студ и сняг...едно такова Tired

Elica676,
съчувствам ти,много е студено,дано имаш клиенти...

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 10:51 от Маргало

# 717
  • Мнения: 141
  animal085 Дубрютру! Hug
Да благодаря сърдечно отново на всички, които ме посрещнаха така топло!  bouquet
Пухи, виж:   lovekiss Вери ти тенк ю!
Аз пък отворих, рекох да се поработя малко, пък каквото сабя покаже.
На диета съм, щот се освиних, ма то мойто МУАНЬЕ е за стра. Иначе велото ми е в коридора и си карам еври дей. Знам аз как е най-добре да смъкваш, ама кат съм смот и не мога нищо умерено? Или ям повече от мойто звер (чак го стресирам), или съм неузнаваемо (за него) режимна. Та затова диета - щот знам само 2 и 200, 100 ми е невъзможно! Whistling
Хубав ден! Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 8 242
Ихаааа.. голяма сладуркааааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ади давай диетиту пак тогедър да се мятаме.. че и аз мнооого се хм.. омазах покрай празниците.. и не е на хубаво  Crossing Arms
И аз съм тъй - или не ям.. или ям като  ooooh! Лятото не е толкоз зле.. ама зимата с това вкъщистоене просто ми се .. хм..
 Crazy

# 719
  • Мнения: 1 250
привет овненца Hug

Nasty witch добре дошла Hugлеле какво страшно никче имаш ,бррррр,ама нали се знаем овните що за nasty сме,ние те Hug Hug Hug


Чета че ви е нападнал голям студ.Ами за тези зимни тежки месеци хората са измислили  newsm78 сушилните,голям благодат са, пък особено хавлии, кърпи, спално бельо стават мекички, пухкави ,ухаещи.


Приятен и мързелив съботен ден,нека бъде ден-и аз съм човек-работата няма да избяга  никъде,не я мислете NaughtyГушкайте се на топло и отморявайте , полага ви се Hug Hug Hug


Общи условия

Активация на акаунт