Жената Овен/5

  • 21 248
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 372
Caroline, така е за сушилните, ама моята е комбинирана с пералнята и мачка ужасно дрехите. Трябва по много малко да се слагат, много време се въртят, и на финала нямат изглаждане. Плаче си за нова и май трябва да е отделна от пералнята. При следващ ремонт ще трябва да й мисля място.
NastyWitch, голям бонбон е малката на снимката Simple Smile

# 721
  • Мнения: 410
здравейте.NastyWitch,-добре дошла в стадото!това е затеб-нали си на диетка Hug айде и аз другите по едно обедно кафенце-аз ставам да си пусна едно -и по нещо сладичко Laughingние сме сами с малката в къщи-тати ни е на работа и навън е студеничко(най-накрая и в нашто село заваля малко)-гадно ми е като няма сняг Crossing Arms-нали съм си Русенка....свикнала съм да се метна в снега Mr. Green-а тука...ще си разбия носа #Cussing outхайде ще ви видя следобяда.

# 722
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Здравейте Овнета  Hug Hug Hug,

то вече обяд, но да ви поднеса по един топъл чай, да се стоплите.



Елинце, радвам се че ще имаш възможност да си починеш малко, и а да си прекарате заедно с твоето съкровище.
Делтичке, стискам ти палци, да не спре тока.
Caroline, те сушилните са добре, но да ти кажа, не знам защо аз предпочитам за повечето неща да си съхнат нормално, е не навън на студа, но тук имаме специална стая за такива неща и често я ползвам.
NastyWitch,  голяма сладурана е малката.
За отслабването - мога да ти предложа два варианта, които аз лично съм изпробвала и имах голям успех. Единия още когато си бях в БГ точно преди да дойда в Австрия го изпробвах, та 1,5 кг варени с малко сол картофи на ден. Можеш да пиеш и трябва да пиеш доста течности, но те са вода обикновена/минерална, кафе или чай без захар.
Другата диета е да се храниш с каквото желаеш но да не надхвърляш 1200 kcal на ден и най-малко един час на ден бързо ходене, даже ако можеш и два пъти на ден по един час, да го правиш още по-добре и след 17:00h никакво ядене повече, само вода. И в двата случая отслабнах много и трайно. В първия  случай първата седмица отслабнах 2 кг, втората 3кг, и след това по 4 кг на седмица. При другата диета за 3 месеца отслабнах с 10 кг, но тя е по-здравословна, така че ако искаш опитай. При втората диета трябва да избягваш мазнини, сладки неща, също трябва да внимаваш за скритите мазнини, които се намират в сирене в високо съдържание на мазнини и други такива. Желая ти успех независимо как ще го постигнеш и с каква диета.
На всички останали желая весели събота и неделя и само сладки и мили преживявания, аз когато мога ще влизам да ви чета и евентуално да отговоря.

Ето тук ще ти пусна пирамидата за правилно хранене, сигурно си я виждала, но за всеки случай.



# 723
  • Мнения: 141
Благодаря! Heart Eyes Hug
Малката ми е племенница, а дрешките на снимката са от пухито, затова я показах. Mr. Green
Аз съм открила своята диета - единствената за непрестанно гладни и месоядни жУвотни, каквото съм аз. На Протал съм, уверила съм се, че чика Дюкан е гений и с тоя режим съм стопила бая лой, сигурна съм в резултата и сега. newsm03
Да попиПам нещо, а?
Колко от вас имат в кошарата теле(ц) за съпружество и има ли някой с дете скорпион?

# 724
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Колко от вас имат в кошарата теле(ц) за съпружество и има ли някой с дете скорпион?

Бившия ми мъж е телец, после имах приятел телец, но аз не се разбирам с тях. Внука ми е също телец, за сега много се обичаме, но тук връзката е друга. С жените телец се разбирам отлично. Най-добрата ми приятелка е телец, за тях мога да ти кажа още, че си хапват с удоволствие и не са капризни по отношение на храненето.
Скорпион имах приятелка докато бях в BG. Малко са трудни характери, но  винаги успявахме да се разбираме и никога не се стигна до недоразумения.  Иначе аз нямам друг допир с тези зодии.

# 725
  • Мнения: 141
Оооох...
Аз имах приятелка скорпион от детството до... преди 3 години, когато се скарахме зверски и всичко приключи от раз. Бяхме неразделни мноооого години. Е, карали сме се, но винаги тя ме търсеше първа и аз "забравях" (иначе аз никога не правя първа крачка за сдобряване, мога да затрия безвъзвратно някого от живота си и да не се сетя за него никога / със собствения си баща не си говорих 5 години). Сега дъщеря ми е скорпион и ми е мнооого трудно с нея - от различни планети сме сякаш.
А зверо ми е теле, да ми е жив и здрав. Много сме различни и ме вбесява до откачане понякога, но не мога да си представя да го заменя с когото и да е, връзката ни е много силна, а и съм трудна за съжителство и оценявам подобаващо безграничното му търпение към не съвсем тихата ми лудост. Laughing

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 17:58 от NastyWitch

# 726
  • Мнения: 1 250
Венче, като се има предвид че при нас само 2-3 месеца е студенко и малко мокричко ние в къщи основно простираме, но само дрехите, хавлии, чаршафи,калъфи и в най голамата жега-в машината, иначе стават едни такива неприятни за докосване ooooh!А тъй като всеки ден имаме минимум 1 пералня,(но рядко  Grinning)сушилнята  си е абсолютно must.
За мястото, ако пералнята е с долен отвор, сушилнята се поставя върху нея, е разбира се зависи от това къде са поставени. Grinning


Венче, тези пирамиди много добре си ги знаем на всички езици Grinning, но все си оставаме с общата култура Joy Joy

Още веднъж прятен ден Hug

P.S-Ели, хайде почвай за отмора с стъклорисуването, чакаме нови произведения Simple Smile


Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 13:21 от Caroline

# 727
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Caroline, сега разбирам защо предпочиташ сушилнята. Явно съм забравила какво е да ти съхне прането на слънце. Тук при нас е почти винаги влажно и студено. Лятото е рядко топло, а слънцето докато се покаже и пак го няма. Но в тази стая, където си сушим прането съхнат чудесно. Прозореца го оставяме през деня винаги открехнат и прането съхне при оптимална температура явно, защото си остава много свежо и приятно на пипане.
Колкото до пирамидата, аз я знам и си спомням за нея, когато имам нужда, иначе я забравям на секундата.

NastyWitch, не знам, аз също не съм лесна за съжителство и понякога се чудя на сегашния ми съпруг как ме изтърпява на моменти, но щом търпи значи сигурно има нещо друго което му харесва, знам ли. Не питам и не искам да питам. Иначе и аз съм като теб, не правя никога първата стъпка. Но първия ми мъж си беше истински телец и за него не съжалявам и даже много пъти се питам как съм могла да се омъжа за такъв като него. Все пак тогава бях на 18,5 години точно завърших техникума, а той беше много красив и можеше да танцува невероятно добре, е какво повече можех да искам на тази възраст. Но дори и на тази възраст много бързо осъзнах, че съм направила груба грешка и две години по-късно му казах да затвори вратата отвън. Не искаше, но след като и съда му го каза, нямаше как, все пак той беше в моето жилище, не аз в неговото. Така че той никога не ме забрави,  все  обикаля покрай нас и си намира причина да позвъни на врата. Само не знам как разбира кога съм си в BG, като в повечето случаи съм само за 4-5 дни, но той си знае, мен отдавна не ме интересува и е изтрит от хората за които мисля.
Приятелката ми, за която ти казах, че е скорпион, с нея никога не съм имала недоразумения, но и от нейна и от моя страна имаше голямо старание, да не се стигне до сблъсък. Откакто съм тук, не съм я виждала, но и нямам време като съм в BG да я потърся, но мисля че не ми и липсва.

# 728
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Като отворихте дума за сушилня и моята е комбинирана и мога само да суша 2 чаршафа и половина.  Най-ми харесва както е при Венчето-специалните помещения за прането, ама тука във Българско няма такова нЯщУ бееее, направУ ми е ужасТ, щото много мразя да ми се мятка пране по балкона. Ама няма кЪк и го пляскам там. Нямам мястУ за отделна сушилня. Кухничката ми е бокс. Малка жИна, малка куФня rotfImao
Не можах да изпера, че дойде майсторО да оправя ел.таблото. Добър излезе и свърши бързо чиляка. Ще идва даже да слагаме по голямо табло и по УбавУ. Ама да минат студовете. Пък и МойтУ Всичко да иде да купи, че да го монтираме. Иначе като е така студено, искам не искам на сушилника и тука във спалнята го разтягам и мятам прането #Cussing out
А кака ви ДелтЪ шЪ ви сложи по едно МачиатУ, щото сИга отивам да си направя от същУтУ smile3521

# 729
  • Мнения: 410
Делте-данки-шойн за кайвето-имам нужда.за сушенето-ние в Африка все навън си ги мятах-ама последните години като си купихме пералня,а преди това-на общите перални-даваш и вземаш-готово сгънато-иначе там предпочинат сушилните-нали са английска колония-за всичко им подражават.честно моята пералня е комбинирана-голяма е...Делте-и теб ще пъхна мила Laughing-ама никога не съм я ползвала на сушилня Thinking-мисля,че свива дрехите.но ако видя зора със съхненето-ще пробвам Peaceхайде чао ви и от мен.  bouquet

# 730
  • Мнения: 609
А зверо ми е теле, дами е жив и здрав. Много сме различни и ме вбесява до откачане понякога, но не мога да си представя да го заменя с когото и да е, връзката ни е много силна, а и съм трудна за съжителство и оценявам подобаващо безграничното му търпение към не съвсем тихата ми лудост. Laughing

Просто ми взе думите от устата  Grinning Омъжена съм за теле вече 24-та година, все си мисля, че силната ни любов ни е спасила от раздяла-толкова сме различни, като небето и земята-всъщност като огъня и земята  Laughing Но всъщност много се допълваме-аз разклащам здраво прикрепената му лодка на тихия бряг, той ме приземява меко на земята. Веднъж го подразних, когато мърмореше за лудостта ми защо не си е намерил тиха, кротка женичка, а той ми отвърна, че точното от такава порция бяс+изненада+топлина е имал нужда.  Laughing
Утре ще порисувам-днес мих бутилката от червено вино, която приключихме снощи  Wink

# 731
  • Мнения: 141
Вени, ухили ме! Mr. Green ММ е 100%ов телец - муден, мързелив, сигурен, самодоволен, със закоравели собствени разбирания за всичко, убийствено чувство за притежание и пр... Но е такова удоволствие да го "развихря", да го накарам да ми влезе в тона и да се залива от смях минута след като е гледал страшно. Подлежи на обработка, определено. Бившата му ми призна преди време, че не би повярвала, ако не беше видяла лично, как само с поглед му внушавам какво искам. Калявам го и откъм ревност - всичките му приятели са и мои и често се отбиват при мен на лафче, ама как да се сърди, когато си е гъдел приятелите ти да аресват жИната. Той, обаче, не си и помисля да се сприятелява с моите дружки, щото знае как го влачи диво прасе...  hahaha
Ели, ти ме вдъхнови да вярвам, че и идните десет години шЪ сЪ умирга от лИбоФ, което си е голЕм кеф! Благодаря! Hug

# 732
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Ели и NastyWitch, или вашите мъже не са такива телете, като моя бившия или вие сте просто добрички овненца в сравнение с мен. Мога чистосърдечно да си призная, че моя мъж трябва да влезе в Guinnessbuch, за най-търпелив мъж. А аз си знам и без Guinnessbuch, че съм най-лошата, абе какво най-лошата, направо най-злата жена на света, но какво да се прави все някой ще е най-най  Joy Joy Joy.
А моя бившия имаше още две други жени и сега е пак сам. Не знам какви зодии са те, но и те не го изтърпяха .

# 733
  • Мнения: 1 568

Пийнете едно от мен.

# 734
  • Мнения: 1 568
Аз съм овен (това го знаете де Joy,)на 19.04 съм родена (и това го знаете),малкият е роден на 20.04 ,той обаче е телец,защото е 2000 година.
Та 2000 година телецът е влязъл в зодия телец или на 18 или на 19 април,нещо такова беше и навсякъде излиза телец.

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 19:43 от Маргало

Общи условия

Активация на акаунт