Юлски бебета и мами - 17

  • 22 914
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
3des- Честито ви зъбче! Аз днес забелязах беличко по венеца на Анна-Глория, и може и ние да се уредим със зъбче скоро.. Simple Smile
Честито на днешните месечинки!
там е работата, че и аз бях забелязала бяличко, ама отгоре, а то зъбчето отдолу било Wink

Драга, да ти е жив и здрав мъжа, ама не заковавай, ползвай го още поне 3 пъти по-толкова  Simple Smile

# 691
  • София
  • Мнения: 15
Юлско бебе да ти е живо и здраво мъжлето! И къде ще го ковеш, я го ползвай по предназначение.

# 692
  • София
  • Мнения: 3 581
МамаМише, не се трови толкова. Ако мислиш, че аз имам време да й правя гимнастика или масажи.  ooooh!. И аз ги претупвам тези работи, тя си е жизнена и не се спира общо взето, така че сама си ги прави гимнастиките.
Фелисити, ще ти пиша на лични, но по принцип в събота ме устройва. Ако дойдат нещата от Некст дотогава добре, ако не - здрава да е. Аз коледни костюми не съм купувала, така че ще я снимам с разни роклички, голичка и т.н. По колко снимки имаме право да направим и каква беше горе-долу цената, да съм подготвена, че не държа пари в брой, а тегля като ми потрябват
Юлско бебе, честит ти рожденник - май тия дни на теб доста ти честитя  Joy

# 693
  • Мнения: 250
Юлско бебе,честит ти рожденник-нека бъде весел,здрав, засмян  и цяла година пиян,но не от домашна ракия, а от любовна магия!!!  Wink  bouquet

# 694
  • Мнения: 61
Драга, да ти е жив и здрав. Кови желязото, докато е горещо, където ти сърце иска.

Лотусче, Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked понеже казваш "май", от сърце желая да не е това.

# 695
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте,
Люлия, много се радвам че най-после се включи. Точно снощи си мислех за теб и се канех да ти пиша ЛС. Минаха ли вече коликите на Косито?
Лотус, не знаех че и тримата ти сина са били с АБКМ. Много кофти наистина, на мен поне ми звучи доста страшничко... Но поне си подготвена какво да съобразяваш и какво да очакваш.
Мамо Диди, и аз ти бях писала преди, че Кари я свикнахме та гърне малко преди да навърши три годинки. Преди това съм пробвала, но вървеше много трудно. На 3 год стана за 1 седмица. Така че споко... Peace
Санитамм, с Кари имахме подобен проблем, но нищо не правихме. Изчакахме да мине от само себе си. Доколкото си спомням тогава доки каза, че докато се плюнчи толкова много, нищо не можем да направим. Просто кожата им е  много чувствителна.
Миквл, точно както са ти казали с колектор за урина. Аз незнамдали са различни за момченца и момиченца, но си спомням че с Кари бая зор видяхме докато вземем. Надявам се че с момченце е п-лесно.

# 696
  • Мнения: 621
Здравейте,момичета! HugИ аз си ви чета,но нямам какво толкова да се изкажа LaughingИскам само да питам мамите,чиито бебчета спят по цяла нощ:Пробуждат ли се през това време и ако да- за какво-за водичка,биберон или друго? Rolling Eyes[/b]

# 697
  • София
  • Мнения: 493
Драга честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав и все така да ни разсмива!  Laughing
Лотус и аз ползвам Нахткерцен за Георги-наистина е много хубав,лишеитв минаха и кожата му пак е гладка  Peace
Диди тези твои девойки и мен ме разсмиват! Петя е голяма скица!
Георги днес научи две неща-да си държи главата когато го вдигам и да дърпа една играчка,която вибрира,катоя  дръпнеш.И наистина днес се научи на тези неща. Учудих се колко бързо възприема.  Heart Eyes
Фелисити за тази събота която идва ли става въпрос за снимките?
Аз си поръчах коледен комплект от Магазин Бебе,даже вече си пиша с жената от самия сайт и директно тя ми пуска неща,които не са качени в сайта.Дано да му стане всичко на мравето.
Айде лека вечер,отивам да гледам някакъв филм с едно бебе-"То е живо"  Rolling Eyes

# 698
  • София
  • Мнения: 451
Кукумявче, да, за тази събота става дума.
За цената: извинете ме, забравих да пиша, че подпитах Калина за това. 20на снимки, което се води малка сесия са 60на лева.
Нели, днес Ива ми писа, моите неща от Некст няма да дойдат, явно са се изчерпали...много ме е яд  Cry
Лотус, е как така с Пентаксима? На нас точно ни казаха него да бием, че нали уж сме с АКБМ...дано не е това  Praynig

# 699
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Felicity,ваксината е стрес за организма на бебето и ако е предразположено към алергии, този стрес може да ги отключи . При Кубрат лишеите се появиха точно след поставянето на Пентаксима.А при вече проявена алергия е желателно да се внимава какви ваксини се слагат, затова са ви го препоръчали, защото е с умъртвени....оффф, с нещо умъртвено беше, ама ми е излетяло от главата ooooh!

Казвам "може би",защото може да е само единична реакция към ваксината, кръвната картина утре ще покаже... Praynig

# 700
  • София
  • Мнения: 4 025
Aлекcандрa , ще го променя, водя си записки ,кой какво, защо и как  Laughing, но мисля да изчакам и утре, защото не всички мами влизат всеки ден.
Юлско бебе, да ти е жив и здрав мъжа, повече да те слуша  Laughing
LOTUS , дано да не е алергия!!, понеже и аз дохранвам ,  педката каза само с ХА мляко,и още  в началото ми каза аз да не се тъпча с мляко и млечни, в смисъл да не ям повече отколкото съм си яла преди, а не както навремето казваха - след всяко кърмене  по чаша мляко.Самия вирус, който се инжектира е умъртвен, това за пентаксима.
kukumiavka , браво на Георги, не се тревожи и за  бъдеще , ако детето няма някое умение пък друго на неговата възраст има.Децата са различни, както и ние самите Peace

# 701
  • Мнения: 694
Здравейте момичета искам да попитам вашите бебчета вече обръщат ли се и надигат ли глави от легнало положение ?Някой от вас дава ли аптамил АР  и до годинка ли се дава това мляко ?И моля ви някой да ми каже нещо за разхлабване освен пюре от круша , защото съм решила да захранвам първо с пюре от картоф WinkЛека вечер на всички  bouquet

# 702
  • Мнения: 40
Лотус - дано не е алергия  Hug
Аманита - в родилното ми бяха казали, че е нормално на бебетата да са им студени крайниците. Непрекъснато ли е така?
Вики - спи от 20,00 до 8,00, с едно събуждане в 5,30 за манджа. Иначе не се буди през ноща.

# 703
  • Мнения: 123
Привет! Анна вчера за пръв път се обърна (вече бях започнала да се притеснявам, че непоносимостта й да стои по корем ще попречи на подобни действия) и днес няколко пъти, но го прави, само когато плаче. Постоянно се върти като пергел около главата и раменете си и от време на време си надига главата, но това става главно, когато я разнасям из апартамента с лице напред, от легнало положение е рядко.

Честити месечинки на празнуващите бебоци  Hug

# 704
  • София
  • Мнения: 3 581
Фелисити, изчерпала си си лимита на пощенската кутия, ще ти пиша във Фейсбук Peace

Общи условия

Активация на акаунт