В БУРГАС за винцето шарани готвят всички, чакат пухкав сняг и коледни звездички

  • 32 646
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 813
А пак ли е валяло сняг? Аз по това време вече съм спяла.  Grinning

А само на мен и колегите ли ни се струва или наистина е доста студено в универистета, шушона ?  Thinking

# 676
  • Мнения: 1 701
хммм  Hug добре изглеждаш

а помощ от приятелче... (ние като за начало се справяме)  Mr. Green

Хихихи...
Ми да. Добре изглеждам. Crazy Преди има-няма 10 години... Joy

Помощ - забавлявай се и станете симпатични. Най важна е накрая презентацията. Една колежка беше пълнила шаран и украсен в чест на ДИ. Sick Ние пък си спечелихме оценката с такава мултимедия ... Crazy

Оф много ми е студено бе....

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 3 084
хммм  Hug добре изглеждаш

а помощ от приятелче... (ние като за начало се справяме)  Mr. Green

Хихихи...
Ми да. Добре изглеждам. Crazy Преди има-няма 10 години... Joy

Помощ - забавлявай се и станете симпатични. Най важна е накрая презентацията. Една колежка беше пълнила шаран и украсен в чест на ДИ. Sick Ние пък си спечелихме оценката с такава мултимедия ... Crazy

Оф много ми е студено бе....
ей, вий! Какви ги дрънкате?! Нищо не разбирам!  Crossing Arms

# 678
  • Мнения: 1 030
Досега ринах сняг и лед в двора, ама така загрях, че като влязох вътре ми се стори баня...Следобед пак ще изляза с лопатата

# 679
  • Мнения: 1 280
   Търся спешно начин да се преселя в Южна Африка, временно докато се качат температурите. Не мога да вирея на тия градуси и туй то  cold

# 680
  • Мнения: 1 813
И аз идвам.
Сега единственото предимство е, че мога да държа  храна на терасата, ако не намеря място в хладилника.  Crazy

# 681
  • Мнения: 668
   Търся спешно начин да се преселя в Южна Африка, временно докато се качат температурите. Не мога да вирея на тия градуси и туй то  cold

 Laughing Аз до преди десетина дни бях на топло в Египет и сега не мога да си намеря място от студ.

# 682
  • Мнения: 1 111
На мен пък ми е много добре Whistling И на двете места където се подвизавам е топло.А предимно съм с къса пола, явно ставам за севернячка. Laughing

# 683
  • Мнения: 1 813
На мен пък ми е много добре Whistling И на двете места където се подвизавам е топло.А предимно съм с къса пола, явно ставам за севернячка. Laughing

Кое те устройва - Москва - 36? Или Сибир -60?  Mr. Green

# 684
  • Мнения: 1 111
 Е ти пък, чак в далечния север искаш да ме пратиш!То и там да е, ама малко по на запад.Сибир, а! Crossing Arms
    Joy Ааа, сетих що натам те влече... Laughing

# 685
  • Мнения: 1 813
Не ме влече хич. Тези дестинации ми ги предлагат като заплаха, когато мрънкам, че тук ми е студено.  Mr. Green
Преди юли месец не ме търси за там.  Stop

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 347
Като съм започнала да питам... Дали някой може да ме насочи към добър УНГ лекар / невролог? Имаме си някакъв проблем с детенце... май... не се знае още какво е и ... търся специалист... Благодаря ви

# 687
  • Мнения: 668
Като съм започнала да питам... Дали някой може да ме насочи към добър УНГ лекар / невролог? Имаме си някакъв проблем с детенце... май... не се знае още какво е и ... търся специалист... Благодаря ви

За съжаление единственият детски невролог в Бургас е д-р Ишкиева. Ако има нужда от преглед/поставяне на диагноза при невролог от опит те съветвам да се насочите към София или Варна. Ходили сме при д-р Литвиненко в СФ. Много добър лекар.  Peace
Дано всичко да е наред.  Praynig

# 688
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 771
ben78 ходим при Ишкиева, а унг при Ламбов ние също имаме проблем с детенце .Въпреки всичко, както е казала The Tulip да се консултирате и с някой от София.

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 347
Благодаря The Tulip и pupelina   bouquet
Те работят ли по ЗК или са само на частно? Бихте ли ми изпратили на ЛС тел/адрес ако имате техни?
А в София къде работи този лекар?

Общи условия

Активация на акаунт