Опит за измама - Познавате ли това бебе?

  • 42 789
  • 699
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 310
На мен ми прави впечатление, че на епикризата от Токуда няма печат. Отново разплащателна сметка, ако се съди по 1-та в началото.
 ooooh!

# 556
  • Мнения: 1 972
Аз пак срещнах една група във Фейсбук... Тоест другарка я срещнала, та ми я показа. Не видях тема в бг-мамма, пък и самата група е доста постна откъм информация. Голяма мъгла ми изглежда. Даже са събрали средства, така както виждам.
Някой чувал ли е за Лили на 7м с диагноза Аниридия - липса на ирис в окото?
Бях длъжна да попитам!

http://www.facebook.com/group.php?gid=183106544484&ref=mf


ммммда. аз даже преведох малко парички и чак след това се усъмних дали е истинско.....незнам какво да мисля вече, хем ми жал за малките човечета ,хем  вече много се съмнявам във всеки "зов за помощ"......

# 557
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз не разбирам.
Около 27ноември е списана групата, следват 2 почивни дни и в понеделник са в Германия със събрани пари. В групата пишат само приятелки на Таня, вероятно майка на детето... Много хикс!

# 558
  • Мнения: 1 749
И май единственото място,където е пуснато е във фейсбук........Което е учудващо.Един зов за помощ нали трябва да бъде чут от колкото се може повече хора,за да бъдат набрани средствата.Значи пускаш информация навсякъде,където се сетиш и можеш.А тук...

# 559
  • София
  • Мнения: 3 581
На мен ми прави впечатление, че на епикризата от Токуда няма печат. Отново разплащателна сметка, ако се съди по 1-та в началото.
 ooooh!
Naughty
На моята епикриза от Токуда също няма печат, но 100% съм сигурна, че съм раждала там

# 560
  • Мнения: 4 310
На мен ми прави впечатление, че на епикризата от Токуда няма печат. Отново разплащателна сметка, ако се съди по 1-та в началото.
 ooooh!
Naughty
На моята епикриза от Токуда също няма печат, но 100% съм сигурна, че съм раждала там
Ей много пестеливи в Токуда! Може да не съм права, но наистина станах подозрителна към подобни кампании.

# 561
  • Мнения: 58
грешка (както и да е)

ПП: холограма - мерси (ако това по-долу е за мен)

# 562
  • Мнения: 335
Тук е посочен адрес.

# 563
  • Мнения: 1 475
да съществува такова майче и това детенце Лили, влезте в отчетните при майските майки за 2009г - майката пише там и въобще явно не подозира,че тук се обсъжда  и нейния случай- много снимки е имало там и на Лили, но не ми е работата аз да пиша- само да ви кажа, че това е истина!!! Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=448666.150
ето линк към темата

# 564
  • Мнения: 6 362
За жалост модератор е откликнал на молбата на Спасимира за премахване на снимките без да отбележи какво съм писала и първата публикация в темата вече е редактирана. Спокойна съм обаче - все пак доста хора има, които са я видяли в оригинал, разполагам и с копие, свалено на компютъра ми.

По отношение на детенцето с очния проблем - аз знам със сигурност, че има такъв случай. Изключително рядко се случва да се роди дете с такъв проблем. Ако не се лъжа детето се беше родило в Окръжна болница в София преди 5-6 месеца.


П.П. Докато пиша somebody ме е изпреварила. Не знаех обаче, че майката пише тук.

# 565
  • Мнения: 1 749
Боже,колко мнителни станахме... Confused Не знам кое е по-лошо-да се доверяваш без съмнения,или да се питаш при всеки такъв призив"Дали това е истина?"

# 566
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Камън ми падна от сърцето. Намерих бебето и майка му. Тюх!
Стискам си палеца в такъв случай, дано всичко мине успешно.


Китана, аз пък се учудвам колко наивни люде бродят по света. И като ги измамят се чудят защо на тях се е случило. Редно е да има информация.

# 567
  • Мнения: 6 362
Според мен мнителност в такива случаи не е излишна.
Ако/когато става въпрос за истинска нужда от помощ и истински случай, то доказването му и предоставянето на необходимата информация и документи не е проблем.

# 568
  • Мнения: 1 972
Камън ми падна от сърцето. Намерих бебето и майка му. Тюх!
Стискам си палеца в такъв случай, дано всичко мине успешно.


Китана, аз пък се учудвам колко наивни люде бродят по света. И като ги измамят се чудят защо на тях се е случило. Редно е да има информация.



Значи паричките са отишли по предназначение. трябва да сме хора и да помагаме нооооо можем и да съмняваме.особено след измамата "Силви"

# 569
  • Мнения: 4 310
Не мога да се зарадвам. За съжаление има болно дете Sad. Дано операцията му е успешна.

Общи условия

Активация на акаунт