!!! Дрехи Втора Употреба !!! - тема 2

  • 64 730
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 753
Бихте ли ми казали адреса на магазин "Хумана" в Бургас. Praynig

# 16
  • Мнения: 2
Бихте ли ми казали адреса на магазин "Хумана" в Бургас. Praynig
Адрес точно не знам,но ще се опитам да го обясня,на лесно място е.От спирката на химическото след гарата тръгваш по уличката посока към Богориди.Точно в края на тази уличка почти вече до Богориди е магазина в ляво.Отсреща е детския магазин Чико май се казваше.Или пък ако си на самата Богориди,като стигнеш Ротондата свиваш в уличката в дясно.Оф,не знам дали обясних добре,но просто няма как да не го намериш Wink

# 17
  • Мнения: 1 753
Благодаря.  bouquet

# 18
  • Мнения: 511
Момичета извинявайте,че нахлувам в темата ви,но имам един въпрос
къде мога да намеря шушлекова грейка  за момче на 11-12 год
трябва ми за еднократно обличане затова не ми се дават много пари за нова
после няма какво да я правя
ще съм ви благодарна ако ме насочите

# 19
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз пък да се включа с малко инфо. Магазин за пердета, покривки, спално бельо, възглавници и други отвориха на Лъвов мост. На самата спирка на люлинските рейсове посока Люлин. Преди беше магазин за 1 лев. Онзи ден си купих страхотни покривки, както и шалте за спалня  Peace

# 20
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,удобно ли е да се вмъкна в темичката ви? BlushАз също харесвам а й купувам подобни дрехи.Преди години работех точно в такъв склад кадето се сортираха дрехите и се пускаха по магазините.Дрехите идват в склада в едни големи бали миксове,който се сортират на първо и второ качество и лукс.Луск се водят тези който са в пакети или са  с  етикетите все още.Има много мръсни дрехи и скъсани но пък запазени който се зашиват от шивачки ,мръсните се перат и се пускат за продажба.Има мн маркови и хубави неща .Лично на мен гардероба ми е 80% само ,,дрип-шоп,,Отдавна не работя там ,но продължавам да си купувам такива дрехи.Смятам че са мн по стойностни макар и да ги е носил някой.Ако се замислите и новата дреха която е пробвана 10 пъти в магазина вече си е носена ,а сме дали двойно повече пари, за качество да не говорим. Close Била съм и в Пловдив-Тракия за Кауфланда и аз намирам бутика за скъп останалото е обрано.Ако някой знае каде в Пловдив има МЪПЕТ МАГ ще съм благодарна.Аз съм от Варна и отскоро живея в Пловдив,не харесвам магазини Мания затова искам да знам каде има ШИК-ШИК и МЪПЕТИ в Пловдив.Извинете ме за дългия пост и благодаря предварително за инфо ако имате ...

# 21
  • Мнения: 686
 Здравейте!
Мисля да отида да разгледам, до хипермаркета във Владиславово във Варна за дрехи втора употреба на Бултекс.Интересуваме дали някой знае ,каква е цената на дрехите в последната седмица,когато цената е най ниска и дали е голяма лудница?А,също и в колко часа отваря магазина и има ли много стока,в смисъл остава ли стока до последната седмица или е доста обрано?
 Благодаря ви предварително!

# 22
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ще помоля една приятелка, която живее точно отсреща да каже каква е цената.Може и на скайпа да ти пиша.

# 23
  • Мнения: 686
Ще помоля една приятелка, която живее точно отсреща да каже каква е цената.Може и на скайпа да ти пиша.
http://www.narodnodelo.bg/news.php?news=29949 ,имам предвид това.
 Благодаря, Диде!Ако искаш пиши на лични,че на скайпа много ръчички пипат вече.

# 24
  • Мнения: 157
Здравейте!
Мисля да отида да разгледам, до хипермаркета във Владиславово във Варна за дрехи втора употреба на Бултекс.Интересуваме дали някой знае ,каква е цената на дрехите в последната седмица,когато цената е най ниска и дали е голяма лудница?А,също и в колко часа отваря магазина и има ли много стока,в смисъл остава ли стока до последната седмица или е доста обрано?
 Благодаря ви предварително!

Ако ще зареждаш на едро, пиши на ЛС, ще ти дам телефона на жената, която отговаря.

# 25
  • Мнения: 160
А къде в София има по-голям избор на пердета?  newsm78
Аз пазарувам само от Манията в Хаджи Димитър, че ми е под носа, и там рядко съм виждала.

В магазина на Централна гара, до магазина на "Чико"  /"Кико"/, разбрах, че продавали нови пердета, на топове плат имало и услуга ушиване.

# 26
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Верче, разбрах , че следващата седмица-от 1март цената на килото във хипермаркета ще е 1.45лв ! Ако отиваш  Mr. Green вземи ме за компания, че да дишна малко роден въздух  Flutter

# 27
  • Мнения: 686
Верче, разбрах , че следващата седмица-от 1март цената на килото във хипермаркета ще е 1.45лв ! Ако отиваш  Mr. Green вземи ме за компания, че да дишна малко роден въздух  Flutter
Благодаря!
 Сигурно най рано след месец ще мога се организирам,че сега имам много неща за вършене.
 Иначе ,с удоволствие ще те взема.
 

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 4 397
А къде в София има по-голям избор на пердета?  newsm78
Аз пазарувам само от Манията в Хаджи Димитър, че ми е под носа, и там рядко съм виждала.

В магазина на Централна гара, до магазина на "Чико"  /"Кико"/, разбрах, че продавали нови пердета, на топове плат имало и услуга ушиване.

А как са цените , аз съм на такава вълна за една вила търся и това ми е добре дошло  Peace
Ако успея да се измъкна другата седмица ще мина.

Аз пък намерих в Надежда едно магазинче за детски дрехи / мисля, че имаше и дамски/  много хубави. Купих на малката тениска на Есприт за 4лв. и две полички пак маркови бяха за по 6лв. Дрехите са от Белгия, Германия и сега чакали от Италия летни , така каза момичето  Peace

Общи условия

Активация на акаунт