фризолак или аптамил

  • 15 924
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 621
До сега бяхма на Фризопеп и тр. да минаваме на друго и за това пуснах темата
А педиатърката какво мляко ви препоръча, след като досега сте били на Фризопеп, значи детето има алергия. В този случай не бих давала мляко по съвети от форума. Новия Фризолак е с пробитоци, според мен то е по-добро от Аптамила.

# 16
  • Мнения: 2 382
Бях много негативно настроена към Аптамил...
Защо???

И аз това щях да попитам  Grinning

Само да кажа предварително, че изразявам мнение и нямам за цел да променя вашите предпочитания към Аптамил  Peace
Била съм свидетел на леко пресилена пропаганда относно това мляко и начина, по който се налагаше на пазара Peace.Това беше преди години, когато бях много далеч от темата АМ, но това остави силно негативна нагласа в мен относно този продукт.

# 17
  • Мнения: 15 379
Шайн, а пък аз имам такова мнение за Фризолак и производните му.
С Фризолак 1 масово захранват бебетата в родилните домове, Фризопеп е да не кажа единственото мляко, което се дава при АБКМ, макар че по ЗК има и Аптамил, който също е за бебета с алергия към белтъка.
Ама хайде да не се отплесваме, че темата е дълга, и щекотлива, и така Wink.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Аптамил. Дъщеря ми е вече на 1 година и 10 месеца и още й харесва и го пие ежедневно.

# 19
  • Мнения: 351
Аптамил, определено!

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Давала съм и от двете млека, но Аптамила е с класи по-добър!

# 21
  • Мнения: 3 927
Много ви благодаря,ве4е приехме  доза АПТАМИЛ,надявам се и беба да е доволна.До сега бяхма на Фризопеп и тр. да минаваме на друго и за това пуснах темата

И аз това забелязах.....кажи, моля те, защо сте били на Фризопеп и колко време? И колко е голямо бебето ти и защо трябва да минаваш на друго мляко?
Не питам ей така за спорта. Искам да сравня малко  Simple Smile
Бебето ми е на почти 4 мес., пие също хидролизат, но Аптамил и съм предупредена и от педиатъра и от гастроентероложките Георгиева и Панчева да давам това мляко до 6-я месец.

# 22
  • Мнения: 27
Аптамил  Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace

# 23
  • Мнения: 305
Ние сме на Фризолак.

# 24
  • Мнения: 350
фризолак не се пили,защото я кърмех,но от фризо 2 много съм доволна

# 25
  • Razgrad
  • Мнения: 282
аптамил Wink

# 26
  • Мнения: 253
АПТАМИЛ  Hug Hug

# 27
  • Мнения: 1
на 22 дни е малката. може ли да се смени фризолак с аптамил????

# 28
  • Мнения: 15 379
на 22 дни е малката. може ли да се смени фризолак с аптамил????
Може, аз бих давала Аптамил.
Нека и педиатъра да каже, но аз не виждам никакъв проблем.

# 29
  • Мнения: 2 382
Ако няма проблем с млякото, не бих го сменила.Безразборната смяна без причина е предпоставка за развитие на алергии.Поне се консултирай с педиатъра, преди да го смениш Peace

Общи условия

Активация на акаунт