Получихте ли подарък от съпруга си когато го дарихте с наследник?

  • 19 245
  • 510
  •   1
Отговори
# 15
  • Временно
  • Мнения: 788
Не очаквах,но получих.Беше мило и ме изненада!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 139
Да, получих подарък  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 504
Не получих. Не съм и очаквала, но сега като прочетох темата и се сетих, че зет ми подари на сестра ми перлена огърлица. Беше много мило, но тя едва не умря при раждането.

# 18
  • Мнения: 3 456
Да, получих. Беше бижу и честно казано оцених жеста доста по-късно, защото имах много тежко раждане и съответно бавно възстановяване. Чувствах се смазана и хич не ми беше до това изискано бижу, напротив подейства ми депресивно. Някак "крещеше" и подчертаваше контрастта между начина ми на живот преди и след раждането.

# 19
  • Мнения: 4 615
Да, получих подарък. Но сама си го поисках. Blush Фотоапарат.

# 20
  • Мнения: 1
на изписването ми подари букет цветя,но той и без повод ми подарява, не мисля че подарък е необходим.
супер, на мен и цветя не донесе, но и никога не е носил  Rolling Eyes

# 21
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Не,не получих подарък за което на моменти като се сетя ми става тъпо все още.Дай боже ако имаме второ дете да се реваншира подобаващо  Hug

# 22
  • Мнения: 241
Получих огромен букет, но подарък не съм. Не съм и очаквала, нито пък съжалявам или ми е кофти, че не съм получила. Не мисля, че получаването показва уважение или друго отношение. Подаръци получавам без повод, което повече ме радва.

# 23
  • Мнения: 9 471
Не съм получила нищо материално,не мисля,че има защо!
Цветя получих от абсолютно всеки,който дойде на изписването от родилния дом.

# 24
  • Мнения: 266
Не,не получих подарък за което на моменти като се сетя ми става тъпо все още.Дай боже ако имаме второ дете да се реваншира подобаващо  Hug
Няма такъв филм, мила, щом не тие подарил при първото няма да ти подари и при второто, говоря от личен опит. Мъжете наистина са много щастливи, когато им се роди дете ,но много трудно изразяват чувствата си , а от еуфория и черпене с приятели не им остава време да помислят за жена си. Аз отговорих с  "не" в анкетата, защото подаръка, който получих си беше изпросен и при двете деца, наистина не е необходим, но би било страшно мило да се сети да купи нещо различно от памперси и да зарадва жена си, за да и покаже , че оценява какво е изтърпяла по време на бременността и раждането.

# 25
  • Мнения: 240
Аз също не получих. Не съм и очаквала, то моите подаръци все са изпросени  Embarassed

# 26
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
За първи път чувам, че една жена като роди мъжа и трябва да и направи подарък.  Явно голяма далавера съм изтървала  newsm78

И един въпрос към авторката. Как да тълкуваме "съпруга си когото дарихте с наследник"? Аз го разбирам, че жената е решила да има дете само за да направи подарък на мъжа си, а не защото тя иска например или защото двамата искат.

# 27
  • София
  • Мнения: 12 567
Ами това е въпроса ми.Въпрос на уважение ли е само или и на възпитание .Как се почувствахте?

Не съм получила, но и не смятам за нужно. Какво значи да съм го дарила с наследник. Ние не сме английското кралско семейство. Детето сме го искали и направили двамата - може би трябваше аз да му направя подарък, че ми е направил наследник?  hahaha

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 26 654
и аз не съм получавала подаръци нито при първото,нито при второто Cry,Но на мои близки им купиха коли,особено на едната мъжа и самолет само къде не и купи....то бяха диаманти,почивки в чужбина....и тя пак недоволна,намусена #2gunfire

# 29
  • Мнения: 541
Не, не ми е правил подарък, цветя ми подари.

Общи условия

Активация на акаунт