Биха ли ви шамари в родилното?

  • 28 986
  • 557
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 247
Не, екипа беше много внимателен.  Hug .

# 61
  • Мнения: 11 958
Отношението към мен беше чудесно. Нямам никакви оплаквания. Simple Smile

# 62
  • BG
  • Мнения: 1 900
По никакъв начин не са ме тормозили.Отошението беше чудесно.

# 63
  • Мнения: 9 767
Отношението към мен беше отлично!Нямам забележки Simple Smile

# 64
  • Мнения: 114
гласувах с последната опция.Много съм доволна от колектива при който раждах.

# 65
  • Мнения: 5 026
Последната опция-за 2 раждане.
За първото - не беше грубо, но....

# 66
  • Мнения: 1 740
Не съм получила лошо отношение в родилното.

# 67
  • Мнения: 678
Двата пъти раждах във ІІ Градска - София. Не са ми били шамари, не са ме обиждали, не са ме тормозили. Аз тях обаче ги поизтормозих с виковете си. Сложиха ми окситоцин и двата пъти. Но от него не ме е боляло повече в никакъв случай и не го приемам за насилие. Даже при второто раждане беше много важна системата (сложиха я след раждането) според докторката и аз не смятам да противореча на мнението й. Все пак кой за каквото е учил. Иначе важи приказката за кучето и касапина  Wink Също така ми се направи и епизотомия и двата пъти - пак беше по-добрият вариант от получени разкъсвания. Не всички сме еднакви и следователно не може да родиме еднакво. И точно затова са докторите - да преценят кое е най-доброто за нас и децата.
ОТносно Тина Киркова обаче имам едно по-специално отношение  Twisted Evil Там наистина са събрани отбор печалбари  Twisted Evil, а едно време беше най-добрата АГ - болница  Confused

# 68
  • София
  • Мнения: 1 266
За какви шамари говорим  #Crazy Как, кой и кога ще го допусне  Thinking
На все повече места отношението е доста добро, така че не се притеснявай  Peace
Леко раждане  Hug

# 69
  • Мнения: 793
Подписвай всичко, което ти дават, ако може без да го четеш даже, да не губиш време. Не изисквай нищо от лекарите и акушерките, бъди кротка и смирена и всичко ще ти е наред, няма да те бият и убиждат.  Peace

# 70
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Не са ме тормозили в болницата, случих на отличен лекар, но подкрепям протеста. Аз повече в Тина Киркова не бих родила, заради всичко,което чух и видях по време на престоя си там и заради 'нелюбезното' отношение на детските лекари и 'детските'  акушерки.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 062
Подписвай всичко, което ти дават, ако може без да го четеш даже, да не губиш време. Не изисквай нищо от лекарите и акушерките, бъди кротка и смирена и всичко ще ти е наред, няма да те бият и убиждат.  Peace

Ти сериозно ли???
Трай си, та всичко да е наред! Егати пораженческата позиция!

Не гласувах, защото моята опция я няма. Не са ме били, не са ме псували, но не бяха мили хич, караха се много, изтощих се от болка и напрежение, едната лекарка беше адски неприятна. Имаше, обаче, една много мила акушерка и един готин доктор, който ми се извини, след като ме беше понатиснал по корема. Затова не мога да си изкривя душата да кажа лошо за тях. Но не мога и да приема последната опция Naughty

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 838
Държаха се страхотно.

Много съм благодарна на екипа от ВМИ-Пловдив.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 261
Не са ми били шамари, не са ме били с пръчки, не са ме псували нито замеряли с камъни  ooooh!
Всяка втора тема стана за това какви изверги са лекарите и дайте да си раждаме вкъщи. И аз, и доста приятелки раждахме в Света София (бившата Тина Киркова) и всички сме доволни от отношението, което сме получили.

# 74
  • Мнения: 9 767
Подписвай всичко, което ти дават, ако може без да го четеш даже, да не губиш време. Не изисквай нищо от лекарите и акушерките, бъди кротка и смирена и всичко ще ти е наред, няма да те бият и убиждат.  Peace
   Изобщо не мога да се съглася с мнението ти!Как така подписвай всичко?
Ами,ако се наложи секцио и и дадат да подпише ,че е съгласна да и извадят бъбрека?

Общи условия

Активация на акаунт