Февруарска мама , все по-голяма става , а на бебето вече му отеснява... ( 31 )

  • 16 913
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 246
Пеперудче,и аз се записах за тази лекция и ще направя всичко възможно да се класирам да дойда,та там ще се видим (и с Пламич също Wink).
Има време ,ще се разберем .Вие вече се познавате ,но аз вас не , и нз дали по снимки само ще се ориентирам. Crazy

# 706
# 707
  • Мнения: 45
Танче и ние сме във вашето положение в момента. Даже милото точно това ми каза тази евечер - чакаме до края на Януари и ако не го назначат на работа тук се връщаме в Казанлък. Ние пак ще сме на квартира, но основната му работа е там. Аз съюо се успокоявам като си галя коремчето.
За раждане и клизми не ми се мисли, че много ме е страх  ooooh!

# 708
  • Мнения: 98
Ох да ви се пооплача малко,явно съм голяма лигла-но мисълта за нормално раждане ме Ужасява...и по този повод вчера говорих с 1 лекарка при която евентуално мисля да раждам и като и казах че искам секцио-тя ми каза че неможе да ме резне просто ей така,каза също че ако и представя бележка от специалист че се препоръчва секио-няма проблем..хич нямало да ме проверява-но просто трябва да си намеря такава бележка...каза че може от очен,или че примерно съм с дископатия...абе квото там да е-само да е препоръка от специалист...
та да ви попитам-имате ли идея от къде мога да се уредя с тази златна бележчица...  ooooh!

# 709
  • София
  • Мнения: 6 011
Ради, не мога да помогна, нямам толкова близки лекари.
Аз си имам съвсем истински проблеми с очите, пратиха ме на офталмолог, която пък ме прати на още по-високо специализирано изследване с лазер. Цял ден давах къси-дълги.  Shocked Shocked Shocked  Laughing
В края на краищата заключението и на двете е, че трябва оперативно родоразрешение. Въпреки това днес доктора ми каза, че ще ме праща още веднъж на офталмолог през януари.

Заговорили сте за пари, днес цял ден наистина съм в размисли заслужава ли си да дадем 2 бона за раждане.  Thinking При алтернативата да ми е напълно безплатно... много, ама много се изкушавам да се пусна по пързалката. Па дори и клизма бих преживяла. Mr. Green

# 710
  • Мнения: 219
Поскиторих и ей ме на, пак  Grinning

Да ви кажа кооооолко съм потресена от т.нар Коледария!!! Нямам думи, момичета! Моите очаквания бяха коренно различни! Нищо общо с коледните панаири в Западна Европа  Sad. Имаше 2 щанда на някакви марки кафе, един за тениски с щампи (!!!) и един, на който имаше стан и разни тъкани неща се продаваха и още 1, 2, които даже не запомних какво предлагат  hahaha Пълна трагедия...Нито коледна украса можеш да си купиш, нито с коледен дух можеш да се заредиш по някакъв начин, нито нищо! Наредени маси с бяло-червени мушами  hahaha и отстрани заведение за бързо хранене и това е. Вътре е заведението и мирише страшно на скара и цигари, пфууу, много долнопробна работа, с която се излагаме за пореден път! Мамите от София, ако не сте ходили още, не се лъжете да го правите!

Иначе поне се разходих добре и се прибрах.

Отивам да хапваме и ние! Целувки и хубава вечер!



# 711
  • Мнения: 41
   Ради, не се коси, и аз съм такава лигава, ама какво да се прави. Аз ще раждам уж в една частна клиника, там проблем със избора на начина на раждане казаха, че няма, ама да видим какво ще излезе от цялата работа. То затова се и принудих да раждам там де- страх ме е от норммалното, въпреки че ми се е случвало вече веднъж.

Поне в нашия любим град можеш спокойно да се сдобиеш с такова документче, ако си платиш на съответния специалист, така мисля поне.  Ще намериш начин, сигурна съм. Wink

# 712
  • Мнения: 27
Ох да ви се пооплача малко,явно съм голяма лигла-но мисълта за нормално раждане ме Ужасява...и по този повод вчера говорих с 1 лекарка при която евентуално мисля да раждам и като и казах че искам секцио-тя ми каза че неможе да ме резне просто ей така,каза също че ако и представя бележка от специалист че се препоръчва секио-няма проблем..хич нямало да ме проверява-но просто трябва да си намеря такава бележка...каза че може от очен,или че примерно съм с дископатия...абе квото там да е-само да е препоръка от специалист...
та да ви попитам-имате ли идея от къде мога да се уредя с тази златна бележчица...  ooooh!
 
  Ради, за съжаление също не знам от къде би могла да вземеш такава бележка! Аз също ще бъда секцио , но  по лекарско предписание, заради предишна белодробна операция! Но наистина е така , моят лекар в Шейново, също ми иска писменно съгласие от хирурга, който ми е бил лек. лекар на операцията която споменах. Аз ще ходя другата седмица при гръдният хирург да ми даде такъв документ, в който да упомене ,че имам показния за секцио.

# 713
  • Мнения: 112
Ника, и аз се замислих дали и аз да не раждам при дежурния екип по същата причина. А аз исках и стволови сметки да замразявам  Confused , ама днес като направих една сметка за всички кредити по апартамента  ooooh! Май за мое огромно съжаление няма да се случи това  Cry Освен ако не искаме да задлъжнеем още повече...

# 714
  • София
  • Мнения: 6 011
Плами  Hug имаме време. Днес доктора ми каза, че ако искам да мина по ЗК да се представя в болницата след като ми издаде 45-дневния болничен, пък от там вече ще ми кажат кога и за какво да ходя до края.
Говорих и с Вита - за секциото при тях няма никакъв проблем, готови са да ме приемат и в последния момент.

# 715
  • Мнения: 1 067
Момичета не е ли време да пуснете нова тема,че вече сме на 48 стр. Flutter

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Мики, 50-тата страничка е последна  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 7
Ей, излагате се с тия секциа по желание, но вие си знаете... И мен ме е шубе, още като помириша болница и ми става зле, но чак до такава лиготия няма да стигна. Peace

# 718
  • София
  • Мнения: 246
Ох,момичета , някой може да е обяснявал ,но аз съм пропуснала...  BlushАко може да обясните как точно поръчахте от сайта на Некст ? Гледам,че няма доставка до БГ ...  Thinking Или ? Рали , май ти беше поръчвала ?

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Пеперудке,аз не съм поръчвала ама скоро се рових в подфорума за Пазаруване от чуждестранни сайтове и има няколко теми за next.co.uk  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=432697.msg12623922;topicseen#msg12623922
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=450129.msg13287232;topicseen#msg13287232
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=427848.msg12426961;topicseen#msg12426961

Общи условия

Активация на акаунт