Февруарска мама , все по-голяма става , а на бебето вече му отеснява... ( 31 )

  • 16 912
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 35
Мяу, ами ще си изпросиш, разибра се.  Peace Голяма дремация е в жк и ако ти не настояваш никой няма да ти обърне внимание.
Каролина, аз също съм фен на бременната докторка. Голяма сладурка е  Heart Eyes Вчера след като сестрата/акушерката/ ми обясни как не трябва да ям солено, да спра сладкото и т.н. бременната докторка каза: "аа, ами и на мен ми се надуват краката". Joy Искам да ви кажа, че аз искрено се разсмях, а сестрата зяпна  Joy
Виждам, че говорите за ФМ. Аз правих и трите. Никой не ме е задължавал. Просто така чувствах нещата и се усещах по-спокойна.  Peace
Ю-хууу, как свали 2 кг бе душа??  Embarassed А и подкрепям, че все вкарваме по някоя болежка или гадорийка в лежерните темички за храна, забавления и т.н.  hahaha Ама каролина е права, че това са нещата от живота и иначе би било скучно. Аз искрено се наслаждавам на времето си прекарано тук сред вас.  Heart Eyes Hug

Решила съм и аз да направя тези дни първата покупка!! Ще се похваля  Peace

# 691
  • София
  • Мнения: 492
Ели, ти по кое време беше на ЖК? Аз бях там в 13.30ч., може да сме се засекли... Simple Smile

# 692
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА.
ХОДИХ НА КОНСУЛТАЦИЯ -ВСИЧКО Е НАРЕД ,НО МАЛЕЧКА-ПАЛЕЧКА ОЩЕ НЕ Е УДАРИЛА КИЛОТО ,ЩЕ Е ЯВНО ФИНА МАДАМА.
Petunkata  welcome
НАПОСЛЕДЪК МНОГО БЪРЗО СЕ НЕРВИРАМ И СЕ ХВАЩАМ ЗА НАЙ-МАЛКОТО,А ТАКА МИ СЕ ИСКА ДА СЪМ ПО-СПОКОЙНА  И НЕ ТОЛКОВА ЧУВСТВИТЕЛНА.
НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ ,ЧЕ СТЕ КАЧИЛИ НЯКОЕ КИЛО,СПОРЕД МЕН ВСИЧКО СИ ЗАВИСИ ОТ ОРГАНИЗМА-КОЙТО СИ Е СКЛОНЕН КЪМ НАПЪЛНЯВАНЕ СИ ПЪЛНЕЕ,ТАКА ЧЕ: ХАПВАЙТЕ СИ!ТО И БЕЗ ТУЙ КАКВО ДРУГО ВЕЧЕ МОЖЕМ ДА ПРАВИМ-НЕ ПУШИМ,НЕ ПИЕМ,И СЕКС НЕ ПРАВИМ ИЛИ АКО ПРАВИМ НЕ Е ТАКЪВ КАТО ПРЕДИ.

# 693
  • Мнения: 112
Плами къде го събра всичкото това ядене?  Simple Smile

Абе да ти кажа, бая място си имам от последните няколко месеца  Animal Pig  Blush

... Вчера след като сестрата/акушерката/ ми обясни как не трябва да ям солено, да спра сладкото и т.н. ......

Абе кажете сериозно какво да не се яде заради подуването на краката. Нали някой беше писал - солено и кисело, та минах аз на сладко  eat  Сега, ако се окаже, че и сладко не може - то какво остана  newsm78

# 694
  • Мнения: 19
От сладкото може да ти се подуят други неща, ама трайно Laughing.

# 695
  • София
  • Мнения: 35
Каролина, аз бях в 16,45 вчера. Между другото всеки пък се оглеждам да видя някоя позната /от снимките ни/ мама на жк, ама не би  Laughing
Плами 10, на мен ми казаха никаква сол /или съвсем малко/, никакви колбаси, сладко, тестено, тлъсто. Повече плодове, зеленчуци, риба, месо и черен хляб. Аз и без това се опитвах от няколко седмици да огранича сладкото, ама като ми се хапва. Ми то пък човещинка.... Embarassed Права е шомире - какво ни остана, като не можем и парче шоколад да си похапнем.. newsm78
Никога не съм била лакома, но сега някой път така ми се дояждат някои неща...  Whistling

# 696
  • София
  • Мнения: 492
... Вчера след като сестрата/акушерката/ ми обясни как не трябва да ям солено, да спра сладкото и т.н. ......

Абе кажете сериозно какво да не се яде заради подуването на краката. Нали някой беше писал - солено и кисело, та минах аз на сладко  eat  Сега, ако се окаже, че и сладко не може - то какво остана  newsm78

С първата бременност ми се издуха краката(инцидентно) в 8-ми месец, но тогава изядох наведнъж един буркан с кисели краставици... Blush
Тогава се обадих на акушерката и тя ми каза никакво кисело и солено до края да не пипам... Naughty

Сега го нямам този проблем,  ям и кисело и солено, но гледам да не прекалявам... Peace

# 697
  • Мнения: 112
От сладкото може да ти се подуят други неща, ама трайно Laughing.

Joy Joy Joy

# 698
  • Мнения: 307
Петунка добре дошла!
Шомире браво за хубавите новини от жк-то Simple Smile
Радост много неприятно това със зъбите,дано спре да те боли!
За финанси не ми се мисли ooooh! Като знам с колко пари ще караме празниците, чак нямам желание да идват.После защо не ми е коледно.А и имен ден имам тогава Sad
За подарък мислим едни общ да си направим-фотоапарат,че нашия се прецака.А и още колко неща има да се купуват за беба.Но да сме живи и здрави,ще се оправим някак!

# 699
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Хайде и аз да се похваля че вече съм +16 кг Embarassed няма какво да направя опитвам се да не ям сладко обаче не се получава всеки път Blush и с моите 160см представете си какво търкалящо буре съм Joy

Като прочетох за бабта на Радост и аз да си кажа моята вчера я изпратих да провери колко ни е сметката за вода че не бях плащала пет месеца Embarassed а тя взела че я платила 98лв направо умрях от срам, ама какво да се прави и ние сме затруднени финансово  болничните се опитвам да не ги тегля засега  че трябва да си платя  избор на екип за секциото. Здраве да е няма да му мисля сега важното е бебока да е добре .

# 700
  • София
  • Мнения: 246
И аз съм тука вече ,

Гледам за хапване и клизми си говорите днес - ми какво да кажа, освен,че едното неизменно води до другото... Whistling

Плами , да от този сайт се записваш и лекциите са от 11 ч.  Peace тази на 9.12 ще е за масажа и гимнастиката при новороденото. Лекторката е много готина ,а 'бебето' ,което ще масажираме се казва ЯСЕНЧО !  Joy Той всъщност е една кукла, която играе тежката роля на бебето.  Grinning За мен има съмнение,че може и да пропусна този път, но по -вероятно ще съм там .Ако още някой иска ще е хубаво да се съберем група,да казва !  Wink А и има доста момичета от Люлин.

Мепофка , Петунка , добавих ви на 1-ва страница.  Peace

Аз все още съм +3 кг , та ще видим колко ще ги заформя до края.

Честито за хубавите прегледи и големи бебоци ! Simple Smile

# 701
  • Мнения: 70
Толкова отдавна не съм писала,че бях забравила колко сте забавни Grinning
Още една седмица ще ходя на работа и стига толкова съм се правила на работна CrazyНа последния преглед бебчо беше 1,480кг и според доки до терминът ще мине 4-те,което малко ме стресна,но важното е да е жив и здрав,а майка му нека се помъчи Laughing
Засегнали сте омразната ми тема за клизмите,много искам да го прескоча този момент,но явно при нормално раждане няма как.
А за килограмите,последните пъти кантарът не работеш и съм в неведение,но според всички не съм качила повече от 5-6кг,дано да са прави.
Финансовия  въпрос явно е болна тема на всички,какво да се прави родили сме се, живеем  и си обичаме България.

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ника,браво на Максим !
petunkata  welcome
Танче   Hug
Ох аз днеска голямо обикаляне му дръпнах .... Направо се чувствам уморена и изтощена .....и с олекнал джоб  hahaha
Ще ходим на кръщене на Никулден на един сладур,който на същия ден навършва и една годинка ,та се нагледах на играчки ...
Всичко има ,особено тия интерактивните дето говорят на български са много сладки .
Отивам да хапвам !  Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: 304
И аз съм тука вече ,

Гледам за хапване и клизми си говорите днес - ми какво да кажа, освен,че едното неизменно води до другото... Whistling

Плами , да от този сайт се записваш и лекциите са от 11 ч.  Peace тази на 9.12 ще е за масажа и гимнастиката при новороденото. Лекторката е много готина ,а 'бебето' ,което ще масажираме се казва ЯСЕНЧО !  Joy Той всъщност е една кукла, която играе тежката роля на бебето.  Grinning За мен има съмнение,че може и да пропусна този път, но по -вероятно ще съм там .Ако още някой иска ще е хубаво да се съберем група,да казва !  Wink А и има доста момичета от Люлин.

Мепофка , Петунка , добавих ви на 1-ва страница.  Peace

Аз все още съм +3 кг , та ще видим колко ще ги заформя до края.

Честито за хубавите прегледи и големи бебоци ! Simple Smile

Пеперудче,и аз се записах за тази лекция и ще направя всичко възможно да се класирам да дойда,та там ще се видим (и с Пламич също Wink).

# 704
  • Мнения: 1 067
taniora като прочетах написаното от теб ми стана едно такова мн мило smile3525 и си много права то парите никога не стига ама нали сме заедно и сме щасливи пари се изкарват!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт