Да открадна или да не открадна?

  • 13 030
  • 124
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 228
benson10 направо ме разсмя!  Grinning Как ще извлекат телевизор?! Къде ще го скрият? В чорапите?

редовно ни то4еха сапуна в буркан4ета и крадяха тоалетната хартия Confused

Навсякъде по света се краде, но дали един немец би крал тоалетна хартия?  newsm78 Grinning

Бира да , но емека , не Peace

# 46
  • Мнения: 445
Ей, прошляци всякакви! Как може да откраднеш тоалетна хартия от обществена тоалетна  Sick

# 47
  • Мнения: 487
Ей, прошляци всякакви! Как може да откраднеш тоалетна хартия от обществена тоалетна  Sick


Искрено ме разсмя, ми как да ти кажа, това си е важно нещо, закъде без тоалетна хартия, та била тя и крадена. newsm78 newsm78 newsm78

# 48
  • Мнения: 1 800
benson10 направо ме разсмя!  Grinning Как ще извлекат телевизор?! Къде ще го скрият? В чорапите?

 
забравих в бързината - това с помощта на приятел-продава4 в магазина. не знам подробностите, не познавам въпросните "герои" Sick

ама бабата с буркан4ето с о4ите си съм я видяла Laughing
 

# 49
  • Мнения: 1
Българите си крадат повече от циганите.Одавна съм на тва мнение.Миналата годишна инвентеризация на магазин "Практикер-Плевен" излиза разлика от 1 милион и там 100 хиляди.
Като счупената стока от работници плочи, гипсокартони,фаянси  и др. чупливи, се описват демек не фигурират в тези 1 мил. и 100 гущера.Отделно ако дойде счупена стока се връща на вносителите. За 1 година са окрали магазина със 1 мил. и 100 хиляди лева. Германеца  вика-"доволен съм малко е разликата"... Това означава ,че и в Германия, и в Австрия се краде и то много ...

# 50
  • Мнения: 3 830
В Кауфланд тук в Пазарджик станах свидетелка как една жена на около 30-32 искаше да си прибере в голямата дамска чанта комплект сутиен и бикини. Поведението й беше съмнително и доста страхливо се оглеждаше някой да не я види. Направих се, че не я гледам и бързичко пъхна комплекта направо със закачалката в чантата и продължи да си разглежда другите стоки.
Жената беше поддържана и много красива. Не изглеждаше да е социално слаба.
Не съм съобщавала за това, което видях. Не ми е работа аз да я хващам, а и като се замисля пък тези хипермаркети.. и те не са никак чисти... с техните измислени промоции и т.н.Като искат да не им се краде, да си наемат служители за тая работа, да си сложат камери, сигнални устройства и т.н.

Нещо друго, което ни се случи точно в Кауфланд. Искахме от маслини, на които килограмът беше 7,29 лв., а служителката ни сипа не от тези на витрината, а от някакъв бидон. Вкъщи установихме, че маслините не са от тези, които искахме, а някакви по-дребни, ужасно солени и смачкани.
Пак в Кауфланд от миналата седмица Бреф Дуо Актив на промоция от 2 лева и нещо, а в друг маркет цената беше 1,15 лева!!!!
"Крадат" ли хипермаркетите от разсеяните или неосведомени клиенти или не крадат? Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 2 030

Нещо друго, което ни се случи точно в Кауфланд. Искахме от маслини, на които килограмът беше 7,29 лв., а служителката ни сипа не от тези на витрината, а от някакъв бидон. Вкъщи установихме, че маслините не са от тези, които искахме, а някакви по-дребни, ужасно солени и смачкани.
Пак в Кауфланд от миналата седмица Бреф Дуо Актив на промоция от 2 лева и нещо, а в друг маркет цената беше 1,15 лева!!!!

"Крадат" ли хипермаркетите от разсеяните или неосведомени клиенти или не крадат? Laughing


Това също е много добър въпрос!  Peace

# 52
  • Мнения: 1
Днес точно след като четох темата, и после в Кауфланд на касата ми отвориха пастата за зъби за да проверят каква е вътре в опаковката. Така че явно и те вече са светнати по въпроса.

# 53
  • Мнения: 1
В Кауфланд тук в Пазарджик станах свидетелка как една жена на около 30-32 искаше да си прибере в голямата дамска чанта комплект сутиен и бикини. Поведението й беше съмнително и доста страхливо се оглеждаше някой да не я види. Направих се, че не я гледам и бързичко пъхна комплекта направо със закачалката в чантата и продължи да си разглежда другите стоки.
Жената беше поддържана и много красива. Не изглеждаше да е социално слаба.
Не съм съобщавала за това, което видях. Не ми е работа аз да я хващам, а и като се замисля пък тези хипермаркети.. и те не са никак чисти... с техните измислени промоции и т.н.Като искат да не им се краде, да си наемат служители за тая работа, да си сложат камери, сигнални устройства и т.н.

Нещо друго, което ни се случи точно в Кауфланд. Искахме от маслини, на които килограмът беше 7,29 лв., а служителката ни сипа не от тези на витрината, а от някакъв бидон. Вкъщи установихме, че маслините не са от тези, които искахме, а някакви по-дребни, ужасно солени и смачкани.
Пак в Кауфланд от миналата седмица Бреф Дуо Актив на промоция от 2 лева и нещо, а в друг маркет цената беше 1,15 лева!!!!
"Крадат" ли хипермаркетите от разсеяните или неосведомени клиенти или не крадат? Laughing


Точно пък от тия прошляци ще пазарувам.
Значи политиката на тоя магазин е ,примерно 1 прах 2 лева реална цена
Пускат го на промоция от 2 и 50 на 2 лева и рибките.Я виж ти прах от 2 и 50 на 2 лева,що да не си взема.И си мислиш ,че ти си газара ,уцелил промоцията ,а другите са рибки.

# 54
  • Мнения: 1
Днес точно след като четох темата, и после в Кауфланд на касата ми отвориха пастата за зъби за да проверят каква е вътре в опаковката. Така че явно и те вече са светнати по въпроса.

Кауфланд са доста зле.Неискат да се набутват за хубави камери.Да маркирват всяка стока със невидим баркод.(пищялка).Когато откраднеш и минеш през касите , която стока не е маркирана на самата каса,в момента в който минеш касите почва да пищи.Така кражбите ще намалеят.Но има и специалисти ,които знаят как да откраднат.

# 55
  • Мнения: 54
Като заговорихме за тоалетна и на мен ми се случи такова нещо. Бяхме наети група хора за дадена работа и се оказа, че явно е имало скрити камери, които са заснели хора, които са източили течния сапун в шишета от вода, отнесли са тоалетната хартия и салфетките за бърсане на ръце. Бях потресена, все пак това са ти работодатели, нали искаш пак да те извикат да работиш за тях.  Rolling Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 444
Ей, прошляци всякакви! Как може да откраднеш тоалетна хартия от обществена тоалетна  Sick

Мен ме е гнус да ги ползвам, кой знае къде са прашасвали и кой ги е пипал, а пък за крадене да не гворим Sunglasses
Ако казвате е чак такава тръпка, да взема да пробвам... Wink

# 57
  • Мнения: 4 651
Мразя Метро, явно заради кражбите третират всички като потенциални крадци. И изобщо не го правят тактично. Последно отидох за филтри Брита и си купих и доста пакетчета къси чорапки по 4 броя във всяко. Ами Отвориха ги до едно и ми броиха чорап по чорап .....

По темата - българина си краде, та си краде.А колегите, които изнасят канцеларски материали, че да рисуват с тях децата? Това някои изобщо не го броят за кражба. Изобщо дребните шмекерии някак са ни в кръвта - що да чакам да ме, като мога аз да...

# 58
  • Мнения: 187
тук във варненското Метро е по4ти същата картинка.
преди месец-два с мъжа ми отиваме в кауфланд и забелязах един възрастен господин да не казвам дядо  как си купува домати-слага 2-3 домата,тегли на кантара,лепи бележката на торбата и след това я  допълва ,след това отиде на ябълки мисля 4е беше и същата картинка,при което азве4е бях  Shocked Shocked Shocked

# 59
  • Мнения: 59
benson10 направо ме разсмя!  Grinning Как ще извлекат телевизор?! Къде ще го скрият? В чорапите?

редовно ни то4еха сапуна в буркан4ета и крадяха тоалетната хартия Confused

Навсякъде по света се краде, но дали един немец би крал тоалетна хартия?  newsm78 Grinning

О, да ! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт