Да открадна или да не открадна?

  • 13 032
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 957
Не съм попадала на "напита" кутия сок, но преди време си купих ползвана паста за зъби  Sick Установих го в къщи  Rolling Eyes
Сега, като купувам боя за коса, крем или паста, проверявам кутиите предварително.
В Пикадили редовно има разминавания на цените на етикета и на касата. Скоро дори най-нагло ми "прикачиха" към сметката бутилка уиски за 63лв. при условие, че купувах само за десетина лева и нямаше как да не се усети  ooooh!

И аз съм чувала за обличането на дрехи, под тяхните и така излизат от магазина с няколко ката.

# 121
  • Мнения: 660
За разкъсани опаковки в Метро редовно виждам, и понякога дори съм вземала так апродукт без да знам,че е от някаква опаковка и ми ковнат на касата 5 броя да платя ooooh!Метро за мен стана отвратителен магазин,слагат цени с голям размер на нетната цена  а брутото едвам се вижда със ситен шрифт,по-голяма простотия не бях виждала,просто се отказах да пазарувам от тях.
В началото на отварянето му работих 1 година  на касата там,е мога да Ви кажа,че персонала особенно тези на техниката, се скъсваше да краде,изнасяха през задния вход,където се изкарва амбалажа амбалажа,
В Кауфланд пък се държат като крадец с теб и много неприятно отношение имат към клиентите,поне за 2 та пъти които съм го посещавала с такова впечатление съм останала.
Пазарувам най често във Фантастико,не съм виждала лично никой да краде там и ми е по-спокойно,няма блъсканица,навалица...
.Не са ми отваряли иначе никъде нищо на касата да проверяват продукта и аз не съм случвала да взема нещо,което да не е както трябва.

# 122
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Никога не съм и не бих откраднала каквото и да било!
Работила съм 4г във Фантастико и съм виждала такива сцени....
Хващали сме хора,които крадат,а изглеждат перфектно!

# 123
  • София
  • Мнения: 1 735
....Метро за мен стана отвратителен магазин,слагат цени с голям размер на нетната цена  а брутото едвам се вижда със ситен шрифт,по-голяма простотия не бях виждала,просто се отказах да пазарувам от тях.
И за мен това е направо за заблуда на клиента,като се има в предвид,че и по-възрастните са далекогледи и по-ситния шрифт не се вижда почти.

# 124
  • Мнения: 4 116
Това с едрия шрифт на цената без ддс май вече го промениха. Поне последния път май не беше така.
Иначе аз метро си го харесвам,  както и Била. Във Фантастико  много рядко влизам и като не знам кое къде е и ми е едно терсене  Laughing
И като се знам колко съм заблеяна, голям късмет е, че не съм купувала празни опаковки.

Общи условия

Активация на акаунт