стипендия за майки студентки редовно обу4ение???

  • 104 770
  • 696
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 41
Ами то навсякаде е така незнам защо всички секретарки по университетите са толкова злобни все едно ги кара някой да копаят  newsm78.

# 31
  • Мнения: 4 250
hrisi v  копането може повече да облагороди отколкото да цъкаш пасианси по цял ден    Grinning
tedddy  , а в молбата пишеш ли кога ти свършва майчинството.Те кога решават да започнат да и го изплащат?
 

# 32
  • Мнения: 550
не се пише нищо за майчинството, доколкото си спомням ми искаха да напиша доходите си за 6 месеца назад и акта за раждане на малкия . Още на следващия месец ми преведоха първите 120лв.

# 33
  • Мнения: 41
А какво общо има майчинството в случая след като стипендията е за майки студентки с деца до 6 години?

# 34
  • Мнения: 1 317
Абсолютно никакви доходи и майчинство не трябва да ви искат. Акт за раждане и молба по образец, това е.  Peace
Ей, навсякъде се правят на луди, да му се невиди, много ме е яд на разни сърдити чиновнички...

# 35
  • Мнения: 550
и аз се учудих, че искат доходите, но с тях на глава не мога да излезна...доколкото си спомням искаха и тези на мъжа ми  Crazy

# 36
  • Мнения: 4 250
А има ли изискване студента да е  завършил  поне 1 семестър  ако е 1 курс?

# 37
  • Мнения: 550
не съм срещала такова изискване  Thinking

# 38
  • Мнения: 1 317
А има ли изискване студента да е  завършил  поне 1 семестър  ако е 1 курс?
1
Мисля, че не, защото аз когато разбрах за тази стипендия в началото на 2 семестър 1 курс ми казаха: "ами вие сте изпуснали за първия семестър".

# 39
  • Мнения: 41
Абе кажи им на тези хорица че не искаш социална стипендия те от марс ли падат  Shocked нарочно ли го правят  newsm78

# 40
  • на Земята
  • Мнения: 174
Някой има ли инфо за Шуменския университет? Там какви са условията за стипендия?

# 41
  • Мнения: 14
Здравейте момичета, изчетох темата,но не можах да разбера и имам един въпрос, сега записах студентка редовно-бакалавър октомври трябва да раждам, та въпросът ми е дали ще мога октомври след като родя да си подам молба в университета? и вярно ли е това че детето трябва да е от 2 до 6 години,което ми се струва доста тъпо?

# 42
  • Мнения: 550
след като родиш може да си подадеш молбата, а това за възрастта е малко странно  Thinking в СУ не е така, ти в кой университет си?

# 43
  • Мнения: 6
Здравейте на всички!
Аз съм нова във форума и ще ви досадя с моите въпроси Simple Smile
Накратко :Уча в Пловдивският Университет. Септември имам да взема 2-3 изпита и живот и здравве Октомври ще съм 3ти курс. На 9ти Декември очаквам да се роди малката ми бебинка. Прочетох няколко теми във форума и ако правилно съм разбрала за Еднократната помощ за майки студентки в размер на 2880лв трябва да подам документи в Дирекция Социално подпомагане по постоянен адрес? А за стипендия за майки съответно в ПУ? И всичко това става след като родя, предварително нищо не е нужно да правя?
Благодаря Ви предварително за отговорите!    bouquet Simple Smile

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте на всички!
Аз съм нова във форума и ще ви досадя с моите въпроси Simple Smile
Накратко :Уча в Пловдивският Университет. Септември имам да взема 2-3 изпита и живот и здравве Октомври ще съм 3ти курс. На 9ти Декември очаквам да се роди малката ми бебинка. Прочетох няколко теми във форума и ако правилно съм разбрала за Еднократната помощ за майки студентки в размер на 2880лв трябва да подам документи в Дирекция Социално подпомагане по постоянен адрес? А за стипендия за майки съответно в ПУ? И всичко това става след като родя, предварително нищо не е нужно да правя?
Благодаря Ви предварително за отговорите!    bouquet Simple Smile
Да Peace

След като е готов акта за раждане.

Общи условия

Активация на акаунт