Лохиите-докога???

  • 22 075
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 354
Моите бяха почти 2 месеца и половина Peace, а уж след профилактичния преглед всичко ми беше наред Peace, явно при всеки е различно.

# 31
  • София
  • Мнения: 521
При мен около 30 дни, но никога не е излишно да потърсиш лекарското мнение  Peace

# 32
  • Мнения: 99
Два месеца след раждането ми спряха.

# 33
  • Razgrad
  • Мнения: 282
ами мойте продължиха около 43 дена

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Аби различно беше, 30- 40 дена сега ще видим как ще е, понякога се е
случвало изобщо да няма нищо по 2-3 дена и после пак теква...луда работа.

# 35
  • Мнения: 3 061
Отложих прегледа за петък - не е удобно тези два дни като не е на график д-рката. А и мисля, че си е цикъл при мен. Ще пиша какво е излязло тогава.

# 36
  • Мнения: 11
Моите бяха само 16 дни.при всеки е различно.Ако продължат повече от 40 дни е добре да се консултираш с лекар.

# 37
  • Мнения: 329
Благодаря, а какви може да са другите оплаквания? Болка ли - в корема?
Когато бяха само лохии-нямах болки.
Когато се оказа че е вече цикъл-имах лека болка (а винаги съм имала много болезнен цикъл), както и напрежение в гърдите.

# 38
  • Мнения: 62
При мен продължиха около 30 дни. Ако, все пак се притесняваш, консултирай се и с гинеколога си. Според мен няма нищо притеснително Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 2 613
Повече от 60 дни ми бяха, тъкно намаляваха за по няколко дни и аз мислех, че ще свършват и започваха пак по-силно.

# 40
  • Мнения: 334
На 22 ден почти ги нямаше вече!

# 41
  • Мнения: 616
Още след втората седмица много намаляха, някъде до 35-я ден спряха окончателно и официално (на 30я ден правих секс, значи вече са били изчезнали)  Peace

# 42
  • Мнения: 85
При мен всичко приключи за около 40 дена.

# 43
  • Мнения: 4 615
Моите бяха около 2седмици, оскъдно течение. Раждах със секцио. 40 дни е нормално.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Моите бяха за около две седмици и малко .

Общи условия

Активация на акаунт