Лохиите-докога???

  • 22 053
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 305
20 дена и при двете раждания.

# 61
  • Мнения: 3 054
Да ви кажа - имах единични стафилококи в лохиалния секрет, пих 1 седмица Аугментин и после влагалищният секрет беше чист. Сега обаче (2 месеца и 9 дни след раждането)се чудя дали е бил наистина ок, тъй като още имам леко течение (на тоалетната хартия остават  малки бяло-жълти парченца) а и миризма усещам, пък и като цяло влагалището някак по-влажно. Та уж нали лохиите накрая били жълто-зеленикави, на мен такива станаха по време на пиенето на Аугментин (затова се бях стреснала, че бактериите се увеличават, вместо обратното - не знаех, че такъв е цветът на лохиите накрая). Дали пак да не ходя на д-р, ама ми е неудобно малко, че и миналият път сестрата ме взе на майтап - че съм искала излишни пари да си давам...

# 62
  • Мнения: 65
Дали пак да не ходя на д-р, ама ми е неудобно малко, че и миналият път сестрата ме взе на майтап - че съм искала излишни пари да си давам...
Те парите са си твои, нея какво я бърка къде ги даваш, по - добре отиди, че ако нещо не е наред да се лекуваш навреме.
Иначе при мен продължиха до 50 ден.

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 17:06 от *Роси*

# 63
  • Мнения: 1 428
Моите лохии продължиха точно 40 дена.

# 64
  • Мнения: 2 011
Ха, 26 дни... При мен бяха близо два месеца.  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 3 054
Ама как ви свършиха - моите: бяло-жълтеникаво-зеленикаво, било нормално!?!

# 66
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Към 50 дни  Tired Накрая се влачеше някво между жълто и кафяво...

# 67
  • Мнения: 403
Точно 40 дни Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 2 179
30 дни след секцио.

# 69
  • Мнения: 1 420
Моите продължиха близо 50 дена  #Crazy Всичко си беше наред, просто тялото на всяка жена е различно. Знам, че е много неприятно, но ще трябва да изчакаш да свършат. Едва ли доктора ще може с нещо да помогне  Grinning И при мен уж започваха да намаляват, после пак се усилваха - в последните десетина дни течението беше много слабо  Peace

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Да ви кажа - имах единични стафилококи в лохиалния секрет, пих 1 седмица Аугментин и после влагалищният секрет беше чист. Сега обаче (2 месеца и 9 дни след раждането)се чудя дали е бил наистина ок, тъй като още имам леко течение (на тоалетната хартия остават  малки бяло-жълти парченца) а и миризма усещам, пък и като цяло влагалището някак по-влажно. Та уж нали лохиите накрая били жълто-зеленикави, на мен такива станаха по време на пиенето на Аугментин (затова се бях стреснала, че бактериите се увеличават, вместо обратното - не знаех, че такъв е цветът на лохиите накрая). Дали пак да не ходя на д-р, ама ми е неудобно малко, че и миналият път сестрата ме взе на майтап - че съм искала излишни пари да си давам...
Според това ,което описваш имаш лохии все още Tired(поне и при мен накрая бяха точно такива-и двата пъти продължиха 25 дни)
Рано или късно ще минат.Още малко търпение Hug

# 71
  • Мнения: 3 054
Да, и аз така мисля (и се надявам), затова изчаквам с д-ра, ама се притесних, че много време, та затова ви питах Wink

# 72
  • Мнения: 8 999
Около 40 дни.

# 73
  • Мнения: 77
и при мен бяха около 40дни

# 74
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Около 6 седмици бяха при мен.
Като около 10 дни бяха като доста обилна менструация, после едва-едва течаха, имаше даже моменти когато по-ден-два няма нищо и после пак. Цикъла ми дойде 9 седмици след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт