За цялата бременност- право на 2 пъти ехогра&

  • 3 510
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 219
В България по ЗК, т.е. безплатно,  се полагат 2 ултразвукови изследвания /УЗИ/- в 12 и 20 г.с.  На вратата на гинекологът ми беше написано това съобщение с големи букви. Laughing Той обаче хич не го спазваше, защото правеше ежемесечно ехографски преглед на всичките си  бременни пациентки и то без никакво заплащане.

Да,и при мен беше така Simple Smile PeaceДокато бях в Бг попаднах на страхотен гинеколог(най-добрия в града,в който живеехме).Всяка ежемесечна консултация се извършваше изцяло на видеозон и то от най-хубавия клас.Не ми е взел и един лев дори за преглед или нещо друго,а отношението му и това на сестрата бяха великолепни Heart EyesДай боже всеки му такъв доктор да се падне.

# 76
  • Мнения: 2 447
Това,че някои ги гледат всеки месец,съвсем не означава,че навсякъде е така...По ЗК се полагат само 2...Останалите са по преценка и желание на лекаря/или родителя и не е изключено някои лекари да искат да си ги заплащаме..

# 77
  • Мнения: 615
Заплащах си прегледите  Confused

# 78
  • Мнения: 36
И при мен 2 пъти по ЗК и всеки следващ преглед / сега съм в 5 месец / ако искам по 20 лв. Не че не съм ходила и при друг лекар. А някой знае ли колко пъти ни се полагат от ЗК изследвания кръв и урина?

Общи условия

Активация на акаунт