Месечни помощи за дете (детски надбавки) - инфо, документи, въпроси - 4

  • 175 792
  • 1 157
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
в служ бележка посления месец ще ти е септември
октомври няма да го има

# 1 111
  • Мнения: 9
Благодаря,Елфита,значи ще изискам от работодателя бележка за 11месеца.

# 1 112
  • Мнения: 17
Здравейте мили дами, търсех из форума къде да си задам въпроса, но не намерих друга по-подходяща тема. Не ми се сърдете   bouquet.
Дали вече са превели помощите за първокласниците? Отговарях на условията когато кандидатствах, но до момента не са постъпили парите от социалните по сметката ми.
Благодаря предварително на отзовалите се  Hug

# 1 113
  • Мнения: 2 200
Здравейте мили дами, търсех из форума къде да си задам въпроса, но не намерих друга по-подходяща тема. Не ми се сърдете   bouquet.
Дали вече са превели помощите за първокласниците? Отговарях на условията когато кандидатствах, но до момента не са постъпили парите от социалните по сметката ми.
Благодаря предварително на отзовалите се  Hug
Може би ще ги преведат накрая на месеца с детските.

# 1 114
# 1 115
  • Мнения: 200
Merylin1976 , трябва да провериш дали е излязла заповед за изплащане на помощта по входящата бележка, която са ти дали при внасяне на документите! Така можеш и да попиташ за срока на изплащане!

# 1 116
  • Мнения: 520
Трябва да подам молба за детски за периода 01.01.2010-31.12.2010, заплатата за декември 2010 трябва ли да я включа при положение, че аз ще я получа през януари 2011?
Защото докато бях по майчинство, си гледах разпечатката от банката и попълвах тези пари, които са ми постъпили през съответния месец, а не за месеца за който се отнасят????
Благодаря!

# 1 117
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
ако подаваш през януари,заплатата ти за декември ще фигурира в служ бележката и трябва да я включиш в доходите ти за декември

# 1 118
  • Мнения: 52
Искам да ви попитам за еднократната помощ при бременност.Сега ноември месец трябва да излезна в болничен 45 дни преди термин.Разбрах ,че трябва да представя бележка с доходите на мен и на съпруга ми за 12м. от датата на болничния назад.Притеснява ме това ,че започнах работа на едно място и напуснах няколко дни след това.В документите пише ,че съм започнала на 1.03.2010 и на 8.03.2010 съм прекратила договора.След това започнах да се осигурявам в друга фирма!Проблема е ,че шефката където работих тези 8 дни е отвратителна и не искам да я виждам!!!Има ли възможност от някъде другаде да взема бележка колко са ми били доходите за тези дни?

# 1 119
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Има ли възможност от някъде другаде да взема бележка колко са ми били доходите за тези дни?

не може-трябва да вземеш бел от фирмата-длъжни са да ти издадат

ти в момента работиш ли

# 1 120
  • Мнения: 52
Охххх,еми няма да ми се зарадва,ама ще трябва да отида тогава да си искам бележката.Да знаеш случайно колко такива служебни бележки ще ми трябват,за да и кажа направо няколко на веднъж да ми даде?Нямам 12м. трудов стаж,а мъжа ми го осигуряват на минималната раб. заплата,така че ще взимам социални помощи докато направя труд. стаж + майчинските.Също така съм и редовна студентка,така че и от там ще взема някой лев.Ама колко ли служебни бележки с доходите назад ще ми трябват newsm78?
Да,водя се фиктивно в една фирма и сама си плащам осигуровките.

# 1 121
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
вземи си 3 бележки-за еднократната за бременност и за детските надбавки и за социалното майчинство
не ти трябва служ бележка за -еднократната за раждане и помощта за студенти 2880 лв

# 1 122
  • Мнения: 52
  bouquet Hug Нямаш равна !!!1Много ти благодаря  Hug

# 1 123
  • Мнения: 17
Благодаря на отзовалите се  Hug

# 1 124
  • Мнения: 640
Elfita,благодар!Само не знам ,къде ще търси бащата.

Общи условия

Активация на акаунт