Отчет на набор 2003 - 53!

  • 27 871
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 102
Радвам се да пиша пак ту сред вас.  Hug
Арда е добре, ходи на детска градина, пишат ченгелчета други подобни неща. Ходи на анг., футбол и народни танци в градината, извън нея ходи 3 пъти седмично на тенис, цяло лято сме го мъкнали и много е доволен, а и треньора също.
Другата седмица ще имат открит урок и той е коледарчето, много е щастлив от факта.  Grinning
За коледа иска една писта на Хот Уилс, която не се продава в България, видя я по рекламите по турската тв, сега трябва да издирем някого да ни я купи и изпрати...А иначе системно си иска всички играчки от рекламите, пробва се човека, може някой да му уйдиса на акъла.  ooooh!
Иначе много ми помага в къщи, много се занимава със сестричката си, а тя много му се радва.
Ето снимки:http://www.facebook.com/#/photo.php?pid=789153&id=1081517843 … bid=1251128473279

# 46
  • Мнения: 3 479
Галче, радвам се да те "видя" отново при нас!

Памполина, и аз се радвам да се срещнем отново в темата на наборчетата. Ех, кога беше като пишехме в декемврийската тема бебешки работи ... скоро беше, а сега са кандитат първолаци Grinning

ЧРД на PetyaK!

# 47
  • Мнения: 776
Здравейте момичета, най-сетне се включвам в новата темичка, за да ви почерпя. Дъщеричката ми днес навърши шест годинки, да ми е живичка и здравичка, да расте умно и чаровно дете, както до сега!
Честито и на Петя К, да е жива и здрава!

# 48
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Писана, Честит 6ти Рожден Ден на дъщеричката ти!
newsm59  ura  bigdance2 newsm67  bigdance2  ura newsm59
Да е здрава и много щастлива!

ПетяК, Честит Рожден Ден и на теб! Любов и късмет ти пожелавам!  bouquet

# 49
  • Мнения: 4 296
Писана, честит рожден ден на твоето момиче! Да ти е здравичка, умна и красива млада дама!   bouquet
Мюрвет, малката е прекрасна!

# 50
  • Мнения: 4 970
Писана, да ти е жива и здрава!  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 102
чРД ДЕН И ОТ НАС!   bouquet
Клото и аз искам снимки, и другите мами и те да не спотайват давайте снимки.  Crossing Arms

# 52
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
murvet77  малката е голяма сладуранка. Много е пораснала! Кога мина това време?! Все едно вчера беше бременна и чакаше да родиш!

# 53
  • Мнения: 14 133
Честит рожден ден на сладуранката на Писана, с малко закъснение.  Wink
 newsm59 на Жозеф на Melany!   bouquet

# 54
  • Мнения: 250
Здравейте, аз отдавна не съм писала, но ви чета редовно! Пожелания за много здраве и щастие на всички рожденици, малко със закъснение. Дани си ходи на градина, оплаква се че има по-малко игра, а заниманията са повече, но ходи с голямо удоволствие. За сега държим фронта с болестите, давах му респивакс по схема и така. Сега започна треската за коледното тържество, ще бъде водача на коледарите и е много щастлив. Снощи имаше домашно, да измисли приказка, която днес разказа. Каква я измисли, разказва ми я половин час, много дълга, но каква фантазия имат тез деца.
Хайде хубав ден Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 32
Честито на всички,които имат повод да празнуват днес!
    Тази сутрин моята щерка ми скъса нервите.Ще ги снимат за календари и голямо суетене за тази прическа.Не така,ами така...  tantrumС такова удоволствие затворих вратата след нея и баща й,че сега се наслаждавам на тишината в къщи и на кафенцето си kaffeetrmker_2
    Майчета,вашите деца подреждат ли си играчките?Аз водя борба с това да науча Ева да си оправя нещата,след като е разхвърлила.Трудничко ми е,но съм решила да не й се давам,че се превръщам в Пепеляшка в къщи.Да ходя след нея,след баща й и бебето като порасне и след него...
    Приятен ден на всички!!!

# 56
  • Мнения: 3 042
Честит рожден ден и от нас! Да са ви усмихнати и здрави децата, момичета!

Днес имаме родителска среща, аз обаче мисля да пратя мъжа ми. Сигурно ще говорят за календари, дискове и коледното тържество.
Снощи ми се похвали, че вече имат елха в групата и днес ще я украсяват. Много беше ентусиазиран. Вкъщи още ми е рано да украсявам коледно обаче.

# 57
  • Мнения: 14 133
И аз се опитвам да науча Сашко поне играчките си да подрежда.  ooooh! Засега много не ми си получава.  newsm78 Един път подрежда, друг път - не.  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 2 472
Писана,честит рожден ден на щерката с малко закъснение!Пожелавам ти,да ти е жива и здрава,много да те радва! Hug
milenda,опитвам се да го уча да си подрежда.Прави го,когато му кажа,но винаги дооправям след него.Слага всичко където му падне,а аз искам да е сортирано-моливите на едно място,количките на друго,пъзелите в оригиналните опаковки,книжките на секцията.
Памполина ние още нямаме елха в градината.Сега сме на вълна Никулден.Вчера ми разказва притчата за Св.Николай.Прибрах го от градината целия в кал,но се радвам,че са ги извеждали навън.

# 59
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Благодаря, момичета  Hug Честит празник и на останалите рожденници, много радости  късмет им желая!

Елха вкъщи сме окрасили още преди 25.11  Crazy, Яни си хареса в една брошура елха за 45лв. тогава, следваха сърцераздирателни молби да му я купя, че само една искал, не повече  Laughing, едва го залъгах да се приберем и да му покажа, че си имаме елха, но не му беше достатъчно. Накара ме да извадя лампи, всички играчки и гирлянди и си я украси абсолютно сам. Голям мерак беше с тази елха... Вчера пак се загледа в една сива елха в ХИТ (наистина  много красива беше), но поне не ни моли да му я купуваме (около 75лв  Tired), само цъкаше около нея и и опипваше игличките...
За останалата усраса, има време, сега ни предстои операция и ни е най-важно това...

Общи условия

Активация на акаунт