Отчет на набор 2003 - 53!

  • 27 870
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 479
Здравейте, мами на наборчета! Минавам отново да се "запиша" в темата, макар да ни има списъка на първа страница скоро не съм писала  Rolling Eyes Аз съм майката на Матей, който е роден на 15.12.
В момента Мати е в предучилищна група в 139 ОУ в София. С желание ходи на училище, обаче като го питаш какво са правили отговаря: Не знам! Rolling Eyes Днес за първи път ми обясни, че писали вълнички. Аз научавам какво правят само от тетрадките, от него нищо. Най-ентусиазирано ходи на тренировки по футбол в училище и благодарение на това вече научи дните на седмицата, иначе въобще си ходеше безхаберен по този въпрос. Постоянно брои дните и чака вторник и сряда с огромно нетърпение заради тези тренировки.
Леко се притеснявам, защото ученето не му е стихия. ooooh!
Ще минавам по-редовно, че май скоро ще ме затресе първолашката треска Crazy

Честит рожден ден на Светлин!
Памполина, да ти е здраво детенцето и много радости да ви носи!

# 31
  • Мнения: 14 133
Добре дошла ! Увеличават се съгражданките Wink
Hug Галя, добре завърнала се сред нас.   bouquet
Коледното тържество на нашите дребосъци ще е на 17,12,  bowuu
За календари ще ги снимат другата седмица.  Hug
Бъчи, дано и в първи клас да участва така Мони.
Jutoo, търпение. Ще се надрастне Таня проблема.  Praynig

# 32
  • Мнения: 14 133
 newsm59 на PetiaK!  Heart Eyes  bouquet
Да е много здрава и обичана!  Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 3 421
Добро утро момичета!

Тази сутрин ни кара една приятелка до училището на щерката и после седнахме да пием кафе.
Ей, моя дзвер ми извади душата да ходим на детска, че щял да си изпусне заниманията. Няма такъв мерак! Много се надявам да си остане такъв мераклия и в първи клас.

От октомври ходи на народни танци - харесва му и въпреки, че не може да изпее нищо вярно, се справя учудващо добре със 7/8 ритъма.
Правят "ножички", "чукчета", "охлювчета" - възхитена съм от изобретателността на момчето, което ръководи. Никога нямаше да се сетя да обясня така нещата, а децата се забавляват.

Обичам празници, но докато дойдат ми излезе душата - на каката ангажиментите са кошмарно гъсто, а тази година и малкия ще се включи с концерт. Отделно декември имаме детски рожден ден всяка седмица(че и по два на седмица).За Коледа с баща им вече гледаме с две очи да ги оставим при баба и дядо. Срам, не срам - и ние душа носим.

Нощното напишкване се израства, стискам палци да е по-скоро!

# 34
  • Мнения: 2 472
ЧРД на PetiaK! Hug
Добре дошла на milenda! Hug
Jutoo и моя син често се напикаваше до към 4годинки.Отдавна се беше случвало,но снощи пак се е напишкал.Ние със сестра ми също имахме такъв проблем в детството.
Бъчи,ние никога не сме имали открит урок в детската градина.От госпожите знам,че и моя син е активен като твоя.
Betty,много е напреднал първолака с материала.
Етиа,браво на момчето!И за нас около Коледа е натоварено откъм празници,но това да е проблема.

# 35
  • Мнения: 14 133
И ние със Сашо почти отваряме градината.  Joy
Той продължава да си ходи на бегом.  hahaha
Дано и към училището да бързат така догодина.  Wink
Открити уроци в нашата ДГ има по английски език, а групичките по танци изнасят представление в края на учебната година.

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 09:47 от chibi

# 36
  • Мнения: 3 042
Честит рожден ден на PetiaK!

Галче, радвам се да те "видя" отново при нас!

# 37
  • Мнения: 32
Дъщеря ми е в предучилищна група в ЦДГ "Радост".И те подготвят тържество и някаква изложба в градската библиотека.Затова правихме фигурки от природни материяли.Утре ще ги снимат за календари и есетствено Ева си избра този с Русалките.Сега ме тормози с каква прическа ще се снима,че и тя ми е една суетна...Отделно мисля да ги заведа в някое фото да ги снимам с братчето й,че да направим на бабите по един подарък.
   Иначе буквите ги пише (някои огледално понякога),пише и думички (с правописни грешки естествено),но това сричане много я изнервя.Срича,срича и като се запъне и се тръшне.Как  ще чете догодина в училище,незнам.За смятането-няма грешка.Следва някаква логика и това ми харесва.
   В градината ходи на английски и кудо.Много се забавлява и на двата урока.Обожава да танцува.Някоя мама от Русе да знае къде има школа по модерен балет,освен тази в Здравец?Там ми е много далеко и неудобно да я водя.
    Хайде,за сега толкова от мен.До скоро!!!!

# 38
  • Мнения: 14 133
milenda, не занам дали другаде има модерен балет в града ни, но изрових това:
http://dscprista.hit.bg/  newsm78

# 39
  • Мнения: 4 296
Памполина, честит ти рожденик на патерици! Да ти е жив и здрав!   bouquet
Честит празник и на PetiaK! Всичко най-най!

В групата на синът ми утре ще имат празник. Кристиян има доста дълго стихче да казва, но мисля, че няма да е проблем за него. Чудя се каква почерпка да занеса. Коледният им празник ще е отделно, все още не са избрали датата. И за календари нищо не са казали. За сметка на това ще правят двд, за което удоволствие ще дадем по 25 лв.

# 40
  • Мнения: 14 133
За сметка на това ще правят двд, за което удоволствие ще дадем по 25 лв.
#Crazy Ние 3 поредни години плащаме за подобен запис по 10 лв. Засега още няма оферта за настоящото коледно тържество.  newsm78

# 41
  • Мнения: 1 507
Съжалявам за закъснението, Памполина и честит рожденник! Надявам се, че ще бъде много здрав и щастлив  bouquet
За теб, разбира се, само положителни емоции покрай него!  bouquet

# 42
  • Мнения: 530
Честит рожден ден PetiaK.Много здраве ,щастие и къмсет ти желая.
За сметка на това ще правят двд, за което удоволствие ще дадем по 25 лв.

Мале какви цени ние винаги записваме празниците за по 6 лв. на диск.

# 43
  • Мнения: 14 133
Клото, наистина тази цена за запис на тържеството е меко казано неподходяща.  ooooh!

# 44
  • Мнения: 4 296
Ами и аз така мисля и смятам утре да повдигна въпроса. Не знам какъв трябва да е този диск, златен, мейби?

Общи условия

Активация на акаунт