Отчет на набор 2003 - 53!

  • 27 890
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 133
PetiaK, късмет и дано операцията мине успешно!  Praynig Бързо възстановяване след нея!  Praynig
И Сашко си украси сам елхичката преди 1 седмица.  bowuu

# 61
  • Мнения: 3 042
Петя, успешна операция, кураж на малчо и на вас! Hug

# 62
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Петя, успешна операция, кураж на малчо и на вас! Hug
Praynig

Честито на вчерашните рожденници! Здраве и щастие  Hug

Алекс, днес беше на имунизация. Станало цирк, но сестрата бързо действала. Казал на баща си че само го мъчим и сега трябвало подарък за извинение  ooooh!. Днес е генералната репетиция за тържеството. Занесе си костюма на Ути " Звездев" ( не знам що така ги прекръсти и двамата) , беше мн. доволен и голямо перчене ще бъде днес.
Елхата я окрасихме двамата или аз по-точно. Той беше зает да украсява себе си с гирлянди. И в неговата стая сложихме елхичка но й липсват гирлянди и вече една седмица само за това мрънка.
Стаята си я оправя сам, играчките се тъпчат в един кош-жаба. Три години само това пея: " оправи си стаята"  ooooh! и още си пея.

# 63
  • Мнения: 3 479
Петя, успешна операция!

У нас за прибирането на играчките много помогна примерът от детската градина, в която преди ходеше Матей. Там много ги насърчаваха за такива неща, освен това имаха час по Добродетели. На стихчета много не ги научиха, обаче на доброто възпитание много държаха.
Още не сме украсили. Сигурно другата седмица. Ще ходя да търся малка елхичка за тяхната стая, че досега слагахме само една в хола. Сега съм решила да е различно.

Ели, писали сме заедно, но да те "успокоя", че аз на 15 годишния ми син още му "пея" за стаята почти всеки ден. Познай дали е оправена ooooh! Малките повече прибират от него Laughing

# 64
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Честито на всички рожденници,които съм пропуснала да поздравя.
И ние 2 години подред имахме диск на който е снимано тържеството,първата година струваше 7лв,втората 10лв.

# 65
  • Мнения: 14 133
Ели, хуквайте за извинителния подарък.  hahaha
Бива ли така да мъчите детето и вие, и сестрата.  Joy

# 66
  • Мнения: 23 379
Минавам само,нещо сега аз съм болна.Надявам се да ми остане време да ви чета,сега повече ше сме у дома,предвид на атмосферните условия.

# 67
  • Мнения: 14 133
ДесиХ3, бързо оздравяване!  Praynig
Все повече ще си стоим вкъщи. Развали се временцето.  Laughing

# 68
  • Мнения: 776
Благодаря за поздравите и хубавите пожелания момичета!   bouquet
Ние още сме грипозни, затова рожденният ден премина без гости, но пак беше весело  Laughing
Моите момичета подреждат, обаче въпроса е как точно подреждат. Малката си натъпкала в шкафа с играчките всичките чорапи, а аз от сума ти време се чудя, къде му изчезват на това дете чорапите  ooooh!
Хубав ден на всички!

# 69
  • Мнения: 14 133
Писанке, прибрано е детенцето.  Joy

# 70
  • Русе
  • Мнения: 11 926
  Пак съм командировка тази седмица.  Sad
Днес съм във Варна, ще гледам за подарък, винаги му носим нещо когато сме дълги командирвки.

Светослав си е много самостоятелен, то и няма как от 2 годишен го водим с нас навсякъде - командировки, пътешествия. Стаята си я оправя както щерките на Писанка, важното е да не настъпваме или да лягаме върху играчки и дрехи.

  Елхата я украсяваме на 24, защто винги вземаме жива с корен и след това я засаждаме.


# 71
  • Мнения: 14 133
Да, и аз държа поне да не е "минирано"  с играчки по пода, в които да се препъваме.  hahaha

# 72
  • Мнения: 2 474
Ели,и нашият хубостник смята,че при всеки повод и усилие от негова страна,дори и за нещо съвсем малко,му дължим подарък.Вече не смеем да го похвалим.На последната имунизация се държа много мъжки.През цялото време гледа как сестрата му бие инжекцията.Дори забрави да си иска подарък,не сметна,че е проявил смелост.
Петя,аз не разбрах,че ви чака операция.От сърце ти желая успех и бързо възстановяване! Peace
Пожелавам на адашката Деси3 успешно оздравяване.За съжаление и теб не те подмина.

# 73
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Честит Рожден Ден на Жозеф на Melany!

bdbaloni newsm59  ura newsm59 bdbaloni

Здраве и много подаръци!


Ние елхата ще я украсим тази неделя. Първо чакам да мине РДто на Дени и тогава. Че за РДто украсявам къщата и много украси ще дойдат наведнъж.

Дени си подрежда стаята, прибира играчките, а с малко помощ от моя страна става много добре.

ПетяК успешна и лека операция! Hug

# 74
  • Мнения: 530
Честит рожден ден на Сиси и Жозеф.Много здраве и щастие.
 nbirthday newsm59  bigdance2 Tada

ПетяК успешна операция.
Деси бързо оздравяване на теб.
Габи е много подредена не обича да е разхвърляно в децката .Покрай нея и малкия подрежда.Аз се намесвам в подреждането само когато има стари и счупени играчки за изхвърляне.
Утре ще ги водя на запалването на светлините на градската елха(дано не вали).Габи ме пита сто пъти сутринта дали не е днес и да го пропуснем.

Общи условия

Активация на акаунт