ЮЛСКИ Бебета - Тема 18

  • 20 576
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 583
Здравейте,
Медула, честита рожден ден, да си жива, здрава, щастлива и обичана мама и съпруга!  bouquet

Момичета, много ме развеселихте тази сутрин с постовете си - много позитивни и весели! Hug Ей, такива постове си пожелавам да чета всеки ден.
За второ детенце все още не мислим, но нищо не се знае. Laughing
Днес има страхотно слънчице, дано е така навсякъде! Та ние се подготвяме за разходка! 1stroller
Ели, страхотна снимка!  Hug
Вчера излизахме с бебка с кенгуруто - е много ми е неудобно! За половин час разходка, после два часа ме боля гърба, а Анди още няма 6 кг.
Цветен прашец, браво на Кати! Hug
Мила, имала си страхотен ден, пожелавам ти всички дни да са ти така хубави!  Hug На всички мама го пожелавам!
Хубав ден!  love001

# 736
  • Мнения: 232
Медула, честит рожден ден! С най-добри пожелания!


# 737
  • София
  • Мнения: 423
Аааа, второто по план график трябва да започнем да го правим 2011 на морето. Crazy
Simple Smile И ние си имаме план-график,само,че искам на някое екзотично място по нашия джоб,Египет ,Испания.
Медула,честито и от мен   bouquet
Сега вече ме хвърлихте в размисли  Thinking.Тоя уред на Чико,май ще е наистина необходим.Моля Адвокатчето и Лилчо да разкажат повече.Ама така,че като покажа написаното да хване дикиш  Wink Mr. GreenС 2 думи слагам продуктите и той сам готви.В смисъл само са почистени ,аз нищо не правя повече,нали.Тая детска кухня,е от порядъка на 100-150 лв.За държавната не си и помислям,то и някакви лупинги пак трябва да се правят за да те запишат,нали половината държава е в София  Whistling.Значи за 1 месец уреда се е изплатил,вместо кухня.Пък и ще си го нося навсякъде с мен в провинцията.

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 11:52 от Mime-to

# 738
  • София
  • Мнения: 3 581
Медула, Честит рожден ден. Много щастие и любов от мен


Ние днес бяхме на консултация. Май сме почнали да намаляваме наченките на рахит, но още е рано да се каже - трябва да мине поне месец. Засега си продължаваме с Вигантола и разходките. В тази връзка трябва да продължа и с ябълковия сок а аз съм давала само 4 пъти досега за 20 дни. Ще се захранваме с картоф след празниците.
Според нея наддава много - сега е 7800 кг, въпреки че на мен ми се вижда нормална ooooh!
Ядеме по 150 мл с 5л. и правиме 5 хранения. Видях в схемата на Медула,че след 6-тия месец се увеличива на 180-240,но според педито трябва да яде не повече от 160 мл. Според мен пък детето само ще си покаже, няма да я спирам да си хапва, още повече, че си е нормални кг. за възрастта

# 739
  • Canada
  • Мнения: 649
НелиР, радвам се че ви намаляват признаците за рахита.

# 740
  • Мнения: 123
Медула, Честит Рожден Ден   bouquet Пожелавам ти само хубави неща да ти се случват Simple Smile






Извинете ме за невежеството, но не мога да намеря коледното албумче Sad  Blush Как да го открия?  newsm78

# 741
  • Мнения: 250
Ние вчера бяхме на консултация-Дани тежи 6.400 кг и е висока 61 см /за 2 месеца е наддала 1.300 кг и е пораснала с 3.5 см/.Здрава е!
Сложиха й 2-ри прием на ДТК и Полиомиелит-засега Даниела е добре,само дето много й се спи  Confused
Деси-дес,вчера ви нямаше на консултация....Амислав още ли не е добри?

# 742
  • Мнения: 87
Медула, Честит рожден ден. Много щастие и любов от мен


Ние днес бяхме на консултация. Май сме почнали да намаляваме наченките на рахит, но още е рано да се каже - трябва да мине поне месец. Засега си продължаваме с Вигантола и разходките. В тази връзка трябва да продължа и с ябълковия сок а аз съм давала само 4 пъти досега за 20 дни. Ще се захранваме с картоф след празниците.
Според нея наддава много - сега е 7800 кг, въпреки че на мен ми се вижда нормална ooooh!
Ядеме по 150 мл с 5л. и правиме 5 хранения. Видях в схемата на Медула,че след 6-тия месец се увеличива на 180-240,но според педито трябва да яде не повече от 160 мл. Според мен пък детето само ще си покаже, няма да я спирам да си хапва, още повече, че си е нормални кг. за възрастта
Не бих спирала храната на детето ако му се яде. Моето юначе в началото на 4-тия месец беше 8.100 кг и висок 69 см. Не ми изглежда пълен.

# 743
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Медулка, честит празник! Приеми сърдечните ми пожелания за много, много здраве, много позитивна енергия, късмет и любов!

С много любов ти подарявам в този студен зимен ден, едно любимо пролетно цвете


Цветен прашец, факт е, че с 4 лева е по-скъпо, но за мен въпросът е принципен. Не приемам безобразните им надценки на кикиморците и за мен теса в игнора  Mr. Green Аз също 4 лева няма да ги усетя в магазина, защото ще си накупя памперси, пюрета, каши, всички глезотийки за бебка и така, а и 4 лева са по-малко от 7.  Flutter  Peace А иначе браво на голямото поседнало момиче.  smile3501

Отивам да пия кафе и да пошетам малко  Blush

# 744
  • Мнения: 1 208
Честит рожден ден на медула   Hug

Момичета, искам да купя коледни роклички на Петя и Катя но немога никъде да намеря.Почнах да се ровя и из нета но няма.Някой може ли да ми пусне някой сайт ако знаете.Предварително благодаря.

# 745
  • София
  • Мнения: 3 581
Мамо Диди, в сайта на Миме-то (така съм го кръстила, Миме  bouquet) все още има 2 бр.
ето виж
http://www.magazinbebe.com/images/artikuli/Ch0015--28.jpg
http://www.magazinbebe.com/images/artikuli/Ch0048-31.jpg
не знам какви размери има - разгледай ако искаш

Карелийка  Hug

# 746
  • София
  • Мнения: 1 635
Медула, честит рожден ден! Пожелавам ти много любов и късмет!

Линет, точно така е... И аз се замислих докато писах, че фризьора и козметика трябва да са нормално ежедневие, а не глезотия. За съжаление, явно не съм се потрудила достатъчно, за да изкарам толкова пари.  Crazy

# 747
  • София
  • Мнения: 423
Нели  Joy Joy Joy
Аз съм поръчала от ибей поне 5 роклички на Картерс,всякакви размери(защо да ми е лесно,като може и сложно  Mr. Green),дано дойдат скоро  Praynig.Пътуват вече една седмица,ще свиркам,ако някой още не се е обзавел.

# 748
  • Кърджали
  • Мнения: 10 345
Медула, честит рожден ден! Да си жива и здрава!Никога нищо да не ти липсва!
Днес и майка ми има рожден ден. Да почерпя и аз от нейно име

Нощта мина идеялно. Кати като заспа веднъж, нищо не я успя да я събуди. То вярно честичко повтарях на мъжо да внимава със шума. Че за пръв път спеше в хола. Но пък си погледахме телевизия, мъжо поигра на компа. Ма йспането в хола няма да се окаже мисията невъзможа. Няма как иначе, явно Кати заради това, че е лятно бебе и в нашия апартамент беше жега е свикнала да спи на топло. До това заключение стигнахме след като една - две вечери не ще и не ще да заспива в спалнята. Миналата вечер го имахме такова приключение с двучасово приспиване. Накрая мъжо взе одеялцето и и я зави леко да се стопли и заспа за 5 минути.

# 749
  • Мнения: 32
Медула, честит рожден ден и от мен, да си все така свежа мама, на своите три принцеси и таткото да ви глези подобаващо и най- вече теб Hug
Сандра , да ти е жива и здрава майката, весело и на вас  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт