Отговори
# 705
  • у дома...
  • Мнения: 3 087
Мече, личи ти, че обичаш да ядеш  Mr. Green

Мъж ми като види, че съм пред компа и изпада в тиха лудост - "пак ли с тия рецепти", "не ти ли омръзна само в това да се ровиш"... Ми не, не ми е омръзнало, няма и да ми омръзне. Иначе и ние нямаме място за книгите ни. Стоят в кашони, в торби, по рафтове... Искам да получа наследство или да спечеля от тото-то... Joy А и кухнята ми е малка, щото свеки не обича да готви и е правена по неин тертип. Laughing

Дано малкото мече се размине само с тази температура. Моята щерка гледа за найсти път "хебифлотх", сиреч "Еб и Фло". Simple Smile)

# 706
  • Мнения: 3 484
Цитат
найсти път "хебифлотх", сиреч "Еб и Фло
  hahaha hahaha hahaha туй нЕма изговаряне Mr. Green
Звучи почти като холиболт-а на щерката(волейбол)

Записах се от първи март на народни танци, непрофесионално, в група с възрастни. Майка вика, че съм луда, мъж ми е твърдо ЗА, че и ролерите иска да си карам лятото Confused  Седя и умувам от скачане да не ми се смъкне бъбрекът, макар че познавам хора със смъкнати бъбреци, които не спортуват нищо... Все си мисля, че с повечко движение ще си заздравя коремната мускулатура, защото нямам корем, но нямам никакви мускули....което пък ще е полезно да не се смъкват органи... newsm78 Не знам дали е така....

# 707
  • Мнения: 38
  Мече,само така! newsm19 Само гледай да не прекалиш със скачането- просто го давай по- кротко или се запиши на по-малко интензивна гимнастика. Хубаво е да се консултираш и с лекуващия си лекар.Аз се възстанових много бързо и то благодарение на гимнастиката,въпреки,че ми беше  направена най- голямата,като метод, коремна операция.Още на 40 ден след това започнах отново да ходя на каланетика(пилатес) и естествено там ,където виждах голям " зор" не правех упражненията. jump  261uu

# 708
  • Мнения: 3 484
То и аз така смятам, като видя зор - спирам. А и ръченица не ща, само хорцата Heart Eyes

# 709
  • у дома...
  • Мнения: 3 087
Мече, ти си наша гордост. Само си представи хипотетично - организираме си вечер на талантите, всяка мацка от темата блести с по едно-две неща. А ти ще ни изнасяш цяла програма.

Мацки имам проблем. Откакто съм в болнични от бельото си съм премахнала "палатките". Обаче явно съм отслабнала още и циците ми тежат вече доста, щото от ден-два ме болят гръдните мускули и мускулите на гърба. И сега искам, не искам ще трябва да ги нося пак. #Cussing out

# 710
  • Мнения: 3 484
Кое , бе , чедо, сутиена ли?  Joy
Нормално е, щом са ти големи. Сложи си някой по-свободен.
Да не стане историята с ролетните щори hahaha

# 711
  • София
  • Мнения: 5 074
Да ви имам проблема с циците  Joy Joy Joy
Хем ги нямам, хем ми пречат /протезите /  Joy Joy Joy
Понякога истерясвам, щото ми стяга сутиена, през лятото ме запарва силикона...
Бе гадна работа, ама нали съм разбрано човече, нося си ги, да правя добро впечатление  hahaha
Ама като се прибера вкъщи, спооооооооооокойствие.
Скоро ми звъня домоуправителката. Обикновено като звъни някой, пращам мама или мъж ми да отвори. Ама тоя ден мама беше в банята, а мъж ми го беше хванала липсата.
И моята милост,/ просто забравила, че е неглиже/ отваря вратата с цялата си прелест newsm78
Чудех се, що ли дамата малко се пообърка, ама влезе в час.
Като затворих вратата се усетих  hahaha
Горката, стресирала я бях ! Оттогава ме гледа със страхопочитание  Grinning

# 712
  • Мнения: 3 484
Хули, трябваше да си пъхнеш дватри чорапа отпред в панталона и щеше да я довършиш hahaha Joy

# 713
  • София
  • Мнения: 5 074
Що бе и бананче върши добра работа  Joy Joy Joy

# 714
  • Мнения: 187
Oooo и тук ли има силиконки? И нашата баба е такава, този път си взе 4 пъти по-големи #Crazy сега остава да я навия да си боядиса косата руса...за пеене не може, ама те и много от чалгарките не могат, та няма да се разбере. А бе и за боткс се замисляме, ама това по-късно  Joy
Да ви кажа снощи какви ги свърших: носи Георги буйки на Алекс, отварям торбичката, вадя ги и ги тикам на краката. Понапънах ги, че не влизаха леко! Със натъпкване стана работата, а това ми ти дете ходи на пръсти, ама си  мисля, че все пак му е за пръв път.... И тъй, време е за къпане, свалям буйките и какво да видя, вътре имало хартия! Ама ги натиках  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 3 484
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy еееее, не!!! Тука вече ме довърши hahaha

# 716
  • Мнения: 646
ХАХАХАХАХХАХ , пак съм пропуснала купона.
Да се оплача в събота бях многоооо зле. Явно някакво вирусче ме е хванало и едно разстройство / с извинение / от там паднало кръвно 2 пъти припадах. Цял ден лежах с едно отвратително гадене. В неделя вече бях по-добре, сега все едно нищо не е било.

Като казахте силикон и се сетих за БТВ репортерите в събота и неделя - отвратена съм, честно.
Хули, не се отнася за теб това  Hug При теб е ясно ,че не е по желание, а и не си на 18 години  Laughing

# 717
  • София
  • Мнения: 5 074
Това не съм го гледала . За какво иде реч  newsm78

# 718
  • Мнения: 646
Мани не питай, за младите девойчета, за които най-важното нещо е да си сложат силиконови цици и да имат пари. И да са тип фолк диви. За това как и какви доктори парвят пластични операции и как се слага силикон /забележете / втора употреба. Ох, не мога да го разказвам ooooh! Сигурно го има в нета.

# 719
  • Мнения: 3 914
Да ама на Хули и е външен силикона.Тя е най-големия противник на това за което говорите Wink
Нейния силикон е в сутиена,не подкожно Peace

Общи условия

Активация на акаунт