Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 12

  • 24 634
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
   Стигнах 73 ниво по странен начин. Първо си оправих лилавата линия с 4 милиона (тя не стига за добра репутация на черния), линията на уаф стана зелена на 95%, дадох още около половин милион но не помръдна, отидох при нивата и имах червена отметка за добра репутация, но ми даде "мини на следващото ниво"  newsm78. А бройките за продадени на черния бяха около 650, а при медалите са 2444 newsm78, за медала отчита и купените, но разликата е огромна. В крайна сметка ще чакам да се родят животни, които се раждат рядко при мен.

# 76
  • София
  • Мнения: 278
Нескафе, благодаря за подаръка  Hug Hug Hug
Много ме зарадва  Grinning

При мен нищо ново - ни чапли, ни чинчили, до видрите не мога да се доредя  Tired

# 77
  • София
  • Мнения: 246
Ако някой има даде прогноза за София , ще съм му много благодарна !   bouquet
 Да ви питам - има ли шанс да мина нивото с 10 000 посетителя с директор нелегални ? Или трябва да търся мениджър ?  Confused

# 78
  • Мнения: 872
Неделя - дъждовен
Понеделник - дъждовен
Вторник - ясен
Сряда - слънчев
Четвъртък - Слънчев
Петък - дъждовен

За София

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 384
Да ви питам - има ли шанс да мина нивото с 10 000 посетителя с директор нелегални ? Или трябва да търся мениджър ?  Confused

можеш да го минеш,но...по-добре изчакай пролетта или най-добре лято Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 44 349
аз стигнах до 120 новородени...и сега не знам как Simple Smile)) май най-много към 80 новородени съм имала....та май ще хвърля котва тук за дълго....

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 384
ами ако увеличиш бройката на животните т.е. да ги направиш по двойки,защото имаш много самотни-дали няма да се увеличи и раждаемостта  Rolling Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 246
Неделя - дъждовен
Понеделник - дъждовен
Вторник - ясен
Сряда - слънчев
Четвъртък - Слънчев
Петък - дъждовен

За София
   bouquet

dar4e1 , дано го мина скоро че...  Close

# 83
  • София
  • Мнения: 44 349
ами ако увеличиш бройката на животните т.е. да ги направиш по двойки,защото имаш много самотни-дали няма да се увеличи и раждаемостта  Rolling Eyes

ще се предполагам...но не достатъчно....работя и по този въпрос... ще си взема и мениджър....но май ще се надявам най-много на коледните подаръци Wink
ще глидам да ги направя към 3000 гадинки и ще видя как ще е тогава.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 384
ооо нали знаеш-рано или късно ще се мине нивото Wink
100%си предприела всичко необходимо убедена съм Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 44 349
абе проблема е, че май наистина повечето го минават с подарък от приятел за раждаемост(само Валерия май писа, че без подарък го е минала)....а пък аз си пазя малкото мондозчета за друго ниво...и така....ще видим....

Само да не стане като със 17 ниво  Mr. Green Mr. Green Mr. Green че ще ми умрът вс животни Simple Smile

# 86
  • Варна
  • Мнения: 793
абе проблема е, че май наистина повечето го минават с подарък от приятел за раждаемост(само Валерия май писа, че без подарък го е минала)....а пък аз си пазя малкото мондозчета за друго ниво...и така....ще видим....

Само да не стане като със 17 ниво  Mr. Green Mr. Green Mr. Green че ще ми умрът вс животни Simple Smile

Какво ти е станало със 17 ниво? Че аз над него се мъча... Crazy

# 87
  • София
  • Мнения: 44 349
ам нищо висях прекалено много там...вече не помня...2 месеца ли бяха...видя ми  се като една дълга безкрайност това ниво Simple Smile

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Без подарък го минах аз, да, те тогава още не ги бяха пуснали тези подаръци като го минавах.
Увеличи животните и ще го минеш, едва ли ще висиш там като на 17-то.  Simple Smile
Аз днес съм по търговете тъй като имам да попълвам мнооооого бройки, ако някой нещо съм надцакала ще прощавате, гледах познатите имена да ги подминавам, то видях само Дарчето всъщност, но знам ли кой какво си е заплювал преди това.  Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 278
Аз съм се наредила за две мъжки чинчили  Peace
Поне едната да взема - ще съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт