ЯНУАРСКИ дневници - година 2010 - епизод 27

  • 22 177
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 623
MTV ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН    bouquet Пожелавам ти да си жива и здрава, много щастлива, обичана и уважавана жена и майка и Януари месец да си гушкаш още една жива и здрава рожбичка  Hug Heart Eyes Heart Eyes  А твоят бъдещ батко на моята дата роден - значи ще стане много хубав човек  Blush Mr. Green
ilindi4ka ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА    bouquet Пожелавам ви още много дълги години семейно щастие, които да посрещнете винаги рамо до рамо и все така влюбени  Hug
Мамо Це справям се като мъжо чисти с прахосмукачката и мие тоалета, а за мен остава прането, простирането, миене на чинии ( където и той помага понякога) и готвене.  Добре, че е на диета, че готвенето не е много изморително  Whistling
leta 5 ако пак се повтори най- добре иди на доктор да те прегледа- аз се надявам, да не ти се наложи естествено  Hug А за диетата те разбирам- и моя мъж е така и направо се препотявам с това ядене- той почти едни и същи неща яде, а иначе обичаме да готвим по нови рецепти. Но добре, че е така, защото като си седя вкъщи и особено като е лошо времето все изнамирам разни рецепти за вкуснотийки и ме сърбят ръцете да ги забъркам, а така ще качим по 7-8кг. преди празниците още  Crazy
Редче аз те гласях за щъркелче, ама така като гледам живот и здраве май и двете ще ни колват горе долу по едно и също време, та трябва да се запася с алтернативи  Party Hug
Tatitt   аз мисля, че коша за новородено се използва повече от 2-3м. поне до към 5-6м., но разбира се нямам лични наблюдения- съдя от прочетеното из форума и от други майки, с които съм говорила.  Аз лично за себе си смятам, че е задължително да има такъв кош- все пак той е доста по закътан, а и е по- добре за гръбчето на бебето да спи в него  Peace
Аз винаги украсявам елхата след средата на Декември- някак си така съм си определила незнам и аз защо. Иначе обожавам новогодишните украси- мога с часове да ги разглеждам и да им се радвам  Crazy Днес като е по- лошо времето и вече може да ми дойде настроението за купуване на украси  Flutter

# 31
  • Мнения: 648
MTV  честит рожден ден, пожелавам ти много здраве, щастие, усмивки, бъди най- щастривата майка и съпруга  newsm59 nbirthday newsm67
Честита нова темичка на всички, нека да си пожелаем само хубави новини в нея Praynig
Ние снощи излизахме на вечеря и днес си поспах порядъчно до 11.30, пуснах една пералня на бебка, трябва да чистим, но да видим кога, че аз нещо не смея да вдигам прахосмукачка и да се навеждам много много, че ми се ще да си изчакам  предполагаемата дата Simple Smile Simple Smile Simple Smile
На новодошлите мами, добре дошли  bouquet
На преживелите неприятности мами, дано повече да няма такива моменти Praynig Praynig Praynig
Лета радвам се, че всичко е преминало Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Tatitt   аз мисля, че коша за новородено се използва повече от 2-3м. поне до към 5-6м., но разбира се нямам лични наблюдения- съдя от прочетеното из форума и от други майки, с които съм говорила.  Аз лично за себе си смятам, че е задължително да има такъв кош- все пак той е доста по закътан, а и е по- добре за гръбчето на бебето да спи в него  Peace

Не мога да си представя да ползвам зимния кош за новородено до 6-я месец. още повече, че нашите бебета ще са на 5-6 месеца през юни- юли  Stop Освен това, започнах към четвъртия месец да повдигам гръбчето на бебето на първата степен на количката, да не е напълно легнало. Идеално се справям и без зимен кош- количката ми е комбинирана, Бертони Имола. Още повече, ако трябва да влагам допълнителни средства в зимния кош, не бих го направила. Зимата разходките не са никак интензивни, а бебетата растат буквално с часове.

# 33
  • Мнения: 1 491
MTV ЧъРъДъ! Здраве, щастие, любов и безпроблемно раждане  Hug   bouquet

Аз дооокатоо стааанааа и вие хайде на трета страница  ooooh!  Ама така е, като цяла нощ преглеждам, сортирам и надписвам дрехи  Crazy  А още не съм открила кашона с най-малките бебешки дрешки.... Поне направих чудесен опис на другите  Mr. Green

Днес, за момента все още ми е мързеливо, но от два-три дена така жестоко ме боли кръста и таза ...  Crazy  Едвам-едвам се предвижвам, докато се позагрее малко ....

# 34
  • Мнения: 560
А добър ден в новата тема!

MTV

 

# 35
  • Мнения: 6
Честита нова тема.

Весели празници на всички празнуващи !!! И лека беменност, че започна да тава доста тежко, но ... не остана Simple Smile

# 36
  • Мнения: 693
Твоят хубавец няма ли и той РД? Thinking

Има, има-след 10 дни (той е на 13-и декември) Mr. Green

Абе, и на мен ми се въртеше 13-ти в главата Grinning

Little_rabit, в интерес на истината и Михаела беше с увита пъпна връв и след операцията ме боляха повече ребрата от натискането, отколкото самия разрез  Laughing

# 37
  • Мнения: 24
MTV, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!   bouquet Присъединявам се към пожеланията на останалите момичета и ти желая всичко най- най- добро!
За домакинстването - аз си върша всичко сама, с изключение на някои тежки работи, когато трябва да вдигам нещо например. Тогава викам на помощ мъжа ми. Признавам си, че и мен някой път ме домързява и тогава се изтягам по цял ден на дивана и чакам да ми дойде музата. Друг път пък имам енергия и мога да вършея цял ден из нас.
И аз съм от тези, които нито са прали, нито гладили, нито багаж са стягали. Само някои неща съм накупила за бебето и тези от каката съм извадила и те чакат ред за пране. Все се успокоявам, че имам време, пък и термина ми е към средата на януари. Дано да няма изненади!!
Татит, ти кой модел на Кангару си харесала? И аз напоследък все тази марка колички заглеждам. даже преди дни в Хиполенд бутах една Кангару Вижън. С големи гуми, но много маневрена и лека. Също харесах и модела Виктория. Но, ще видим, все още не съм се спряла на нещо конкретно.  

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
МТV, честит рожден ден!


Взех си изследванията - ПКК и урина, притесняваме, че СУЕ ми е 50, а за жени референтните стойности са до 20 Sad Иначе хемоглобина е добре - 113. Ще видим док какво ще каже като му ги занеса.

Оня ден и аз извадих чувалите с бебешките дрешки от Ивка, леле колко малка е била. Имаме една кукла, на която й са точно тези дрехи  Laughing Та...много малко неща ще трябва да купувам още за малчо.

Домакинската работа и аз си я върша, сега докато мъжа ми е в отпуск много от нещата той ги върши и ми е голяма помощ, но идва момента в който пак ще са на мен. Не се вманиачавам в нищо - да има сготвено, да е поизчистено и изпрано и това е.

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Аз дооокатоо стааанааа и вие хайде на трета страница  ooooh!  Ама така е, като цяла нощ преглеждам, сортирам и надписвам дрехи  Crazy  А още не съм открила кашона с най-малките бебешки дрешки.... Поне направих чудесен опис на другите  Mr. Green

Я сподели как точно описваш и надписваш дрехите  Peace Аз прехвърлих кашоните, извадих най- малките, останалите ги сортирах по размери само. Ако вкараш някоя друга разумна идея, ще съм ти благодарна.

Сиер, не се безпокой за СУЕ  Peace Моето всеки път е около 50, но това е нормално за бременни.

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Тарталета много ти благодаря, че ме поуспокои  Hug ,че в нета прочетох какви ли не апокалиптични причини за ускореното СУЕ Rolling Eyes

Сортирайки дрехите да ви кажа, че не се сещам кой размер за каква възраст е Thinking И отделих само бебешките, после пак ще ровя.

# 41
  • София
  • Мнения: 572
Май много сме на една вълна. И аз съм на тема бебешки дрешки. Племенника е една година по-малък от Карина и всички дрехи заминаваха за него. Утре сестра ми ще идва и два часа се обясняваме по телефона, кои дрешки за кога са, какво да ми донесе........ . Усещам, че ще се напълня пак с дрехи плюс новите, които купих. Просто не знам къде ще ги събирам.

# 42
  • Мнения: 648
Моми(ета двоумя се между Себамед и Клоран, моля дя му посъветвате каква козметика да взема Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 43
  • Мнения: X
Честит рожден ден MTV

# 44
  • Мнения: 326
MTV Честит рожден ден бъди щастлива! Hug


Благодарности за новата тема!  bouquet
Дано е пълна с положителни емоции и без стресиращи изненади. Grinning

За домакинстването- хич ме няма. На всичко отгоре така ми се спииииииии.  smile3507 Май влизам в сънлива фаза.

Приятен ви ден!

Общи условия

Активация на акаунт