ЯНУАРСКИ дневници - година 2010 - епизод 27

  • 22 181
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Дани_77 егати и наглия доктор.Щом си плащаш следва да имаш право на избор...уф аман от такива,ама от горе Някой гледа
Искам да попитам на вас дадоха ли ви направление за раждане..на мен вчера ми дадоха ама се чудя не е ли раничко?

# 61
  • Мнения: 647
mannuella, по-добре да си е в теб направлението, отколкото в последния момент да тичаш и за направление. Аз в сряда съм при Петров, ще видим на мен кога ще ми го даде, моят термин е 27-ми януари.  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 1 252
eola, пациент съм на д-р Илиева от 7 години. Мога да ти пиша само суперлативи за нея като човек и специалист. Тя ми прави предното секцио, сега пак ще легна в ръчичките и. Чувствам я повече като приятелка, отколкото непознат човек. Искаше ми се да раждам нормално, но със седалищно разположената девойка + тежката дегенерация на очните дъна нямам шанс.

Ей, сладкарки - като гледам коледните красоти, които сте натворили ме обхваща и мен мерак да направя нещо такова. Утре ще се постарая да си купя формички, че за срамотите нямам никакви. Правя само кремчета, рула, кексове и чат - пат торта.

Дани77, тия доктори съвсем пощръкляха. Добре, че си го поставила на мястото. Нали не му даде пари на това недоразумение? Заслужава само жалби и скандали такива.  #Cussing out Не знам къде ходиш на частно, но говори с частния си лекар да ти издаде Обменната карта. С предната бременност и аз ходих и по ЗК и на частно и в един момент се оказах с 2 обменни карти като тая по ЗК хич не ми потрябва. Само дето ме дупкаха 2но за всички изследвания. Този път си спестих ЗК и дременето в коридорите на ДКЦто.
Илиндичка и Танчелина, пропуснах да ви честитя годишнините. Blush
С много топлина и любов да ви се изпълнят всички години заедно и домът ви да е пълен с детски смях!  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 693
Мерси за подкрепата  :bouq
Катинче, и аз съм на принципа, че трябва да си плащам и си плащам, ама нали задължително трябва да имаш обменна карта от АГ, работещ с ЗК, та затова ходя там, ама те просто се оляха...

За щасие самото раждане ми минава по ЗК и никакви такива карти не ми иска, отивам само с лична карта да раждам, там си ми правят и кардиограмата....

Танче, и на Себамед става за коса и тяло, нещо си се заблудила......да си кажа честно аз от Авен не съм доволна....

# 64
  • Мнения: 648


Танче, и на Себамед става за коса и тяло, нещо си се заблудила......да си кажа честно аз от Авен не съм доволна....
[/quote]
Катинче, ако ти  удобно би ли казала кой е продукта, явно нещо не съм дочела, както трябва Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 65
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Хора, направлението важи един месец, после ще трябва ново да ви издават  Simple Smile Моето ще го оставим за средата на месеца. Пък ако се разраждам, няма да ме върнат- в болницата от спешно издават лист по служебен път, навсякъде трябва да е така. Иначе обменната карта си е в мен от 2 седмици.

Виолетовке, много полезна идея. Аз също събирам в кашони, но от ТВ, климатик и пр. обемни. Пак са ми в торбички нещата, с изваден въздух, но опис не съм правила. Ама свърши тя моята, едва ли ще се нарамя отново да ровя, да сортирам и да надписвам  Confused

А относно размерите и възрастта, изобщо вяра не хващам на етикетите. Всяка марка си има свои размери общо взето. Имам отдавна прибрани неща ръст 116, както и неща в употреба за ръст 92 например  Whistling Така че- при всяка смяна на сезон нещата ще се ровят  Laughing

# 66
  • Мнения: 8 921
Katinche, Tanchelina,
кое не ви хареса на Авен?

# 67
  • София
  • Мнения: 222
MTV, честит рожден ден и от мен, само хубави неща ти пожелавам  Hug

eola, аз ще бъда при Славкова, не е тайна  Hug Само веднъж съм ходила до сега, за да се запознаем, и ми каза като вляза в 9тия месец да се виждаме вече по-често (не се следя там). Та във вторник по този повод ще ходя.

Момичета, малко се стреснах от моя запис на тонове, а на лекаря много му хареса  Rolling Eyes от 120 до 160 са си ударите, там проблем няма, но през цялото време апаратът е засичал леки контракцийки, които аз не усещах + една много голяма и силна, която си я усетих. Не беше болезнена, но си усетих как плавно се усили, стигна си пика доста високо и плавно спадна и точно така е на записа. Като по учебник е... Та лекарят се зарадва, че имам контракции, ясно, че са подготвителни, защото няма болка и не са регулярни, ама толкова силни нормално ли е? Та тя беше 75%?! Иначе на листчето от записа ми написа HST - реактивен плод, ама аз бях толкова шашната, че не попитах какво означава - че бебето реагира на контракциите или?

# 68
  • Мнения: 614
Честит рожден ден на МТV !

Courage - страхотно изглеждат сладките! Поздравления за майстора  chef
Дани_77  - нямам думи за наглостта на някои хора #Cussing out
За документите за болницата - от ЖК в Тина Киркова, заедно с 45 дневния болничен, сестрата ми написа и направление за хоспитализация и обменна карта. За по-лесно си ги събирам в една папка със закопчалка, като сега добавям и изследванията от записа на тонове, доплер, и каквито още ми направят във връзка със секциото.

За багажа - всичко е изпрано и готово - нощници, чехли, гащи, сутиени за кърмачки и т.н. Остана да го разделя на две, тъй като като ме приемат за операцията ще ми е необходимо само едно пликче с тоалетни принадлежности. (е трябва и да си взема две лепенки и солпадин за главоболието от упайката). Сега смятам да подготвя и една чанта с нещата за изписване на бебето и на мен, за да не стават грешки Wink

Иначе, количка съм харесала  Чиполино Пуки - единствената, която се доближава максимално до изискванията ми - да е комбинирана, с пълно легнало положение на зимния кош, да е максимално лека, да се сгъва на чадър, и разбира се да не струва колкото една малка кола на старо Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 767
Iri - виж какво намерих в нета:
NST (Non-Stess Test) - a test where the baby's heart is monitored to see if it accelerates after it moves, which means that all is probably well. If it does not, the baby could have problems, but it's important to remember that the baby could just be sleeping. The doctor will probably use several methods to stimulate the baby, including vibroacoustic stimulation (a beeper or electric shaver without a razor), a bit of juice (though often not with gd patients), or other techniques. NSTs are used more often and sometimes earlier with gd patients. More severe gd may require very early or very frequent testing, though the amount and frequency of testing varies with each provider

Edit: Благодаря ти, Зузи ще му предам, той много се гордее с творенията си ! Иска да става готвач, като Гордан Рамзи...  Mr. Green

Последна редакция: чт, 03 дек 2009, 17:59 от Courage

# 70
  • Мнения: 623
момичета днес с майка ми купихме 2 шишета на b-free+
по-голяпото е стъклено, а по-малкото от някаква специална пластмаса.и двете са против колики (уж) и имат една лилава тръбичка,която става розова ако течността вътре е прекалено гореща.купихме и други неща,но сега ме интересува главно за шишетата вие на какви сте се спрели и мислите ли че тези шишета помагат против колики,защото аз не съм много убедена в това,но за свое успокоение искам да знам,че съм направила всичко възможно да му облекча коликите (ако има такива)

# 71
  • Мнения: 648
Мама89 аз взех на Авент, защото помпата ми е такава Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 72
  • Мнения: 623
момичета did78 от тази тема ли е? някой знае ли някакви нейни координати?телефон, скайп? много спешно трябва да я открия а незнам в коя тема влиза и каде ме е открила. боя се,че моят (вече стар)доктор иска да направи същото с нея,което искаше с мен,а именно да я вкара в болницата.казал и е същото каквото и на мен вчера.много съм притеснен за нея

# 73
  • Мнения: 1 283
Честит рожден ден на МТВ и годишнини на Танчелина и Илиндичка! Hug Много Здраве, Любов и Късмет им желая.  bouquet

Момичета, и аз най-накрая купих 2 ката дрехи, чаршафчета и хавлийки и ги изпрах и изгладих снощи. Grinning Поне това да не мисля вече. Wink

Стискам палци за бебоците на Обичанка! Hug

Много здраве и успех на всички мамчета, които скоро ще раждат. Praynig Hug

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 360
и з съм н Авент зрди помпата за кърма

Общи условия

Активация на акаунт