Машина за хляб -22 част

  • 38 350
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 349
Искам да ви попитам, миете ли казанчето в съдомиялна? И прочетох по нагоре за програма за бърз хляб?  Crazy, аз не намерих такава?

# 61
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Искам да ви попитам, миете ли казанчето в съдомиялна? И прочетох по нагоре за програма за бърз хляб?  Crazy, аз не намерих такава?

До сега само на ръка съм измивала контейнерчето,става много бързо.
Програма 5 е бързата.На картинката има хляб и отстрани черти,което означава бърз хляб,с продължителност 1,20 часа.

# 62
  • София
  • Мнения: 7 987
Искам да ви попитам, миете ли казанчето в съдомиялна? И прочетох по нагоре за програма за бърз хляб?  Crazy, аз не намерих такава?

Като го накисна с вода и после само една гъба и готово.

# 63
  • Мнения: 9 776
Искам да ви попитам, миете ли казанчето в съдомиялна?...

Мила съм го много пъти. Нищо му няма Wink.

# 64
  • Мнения: 349
Благодаря   bouquet. Толкова въпроси напират в мен  smile3505, но засега ще се въздържа, за да не прекалявам все пак  Heart Eyes. Отивам да чета назад, макар че последните 2 седмици доста поизчетох.

# 65
  • Мнения: 913
max-mama, благодаря ти!  bouquet С две бъркалки ли е, хоризонтален или вертикален е съдът и, и прави ли коричката препечена?

# 66
  • Разград
  • Мнения: 3 110
max-mama, благодаря ти!  bouquet С две бъркалки ли е, хоризонтален или вертикален е съдът и, и прави ли коричката препечена?

С една бъркалка,за хляб до 1 кг.Контейнерчето е средна работа-нито хоризонтално,нито вертикално.А коричката е супер,нямам забележки.
Малко снимки на хлябове от моята машинка

# 67
  • Мнения: 913
Още веднъж ти благодаря за отзивчивостта и отделеното време.  bouquet

# 68
  • Мнения: 349
Нормално ли е да излиза малко пушек от хлебопекарната/в момента се пече хляба/  Shocked?

# 69
  • Мнения: 9 776
Нормално ли е да излиза малко пушек от хлебопекарната/в момента се пече хляба/  Shocked?

Хм, не Thinking. Миризма от реотаните - да, но пушек - не.

# 70
  • Мнения: 9 021
Нормално ли е да излиза малко пушек от хлебопекарната/в момента се пече хляба/  Shocked?

Не е нормално, сигурно нещо е паднало на реотаните. Погледни, те трябва да се виждат, ако трябва спри машионата и махни контейнера. И на мен ми се случвало, споко. Simple Smile

Hug

# 71
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ако се ползва за първи път е нормално.Иначе,може да е попаднало брашно върху реотаните,случвало ми се е.

# 72
  • Мнения: 349
Благодаря ви на всички   bouquet. Хляба стана много вкусен, малко суров като че ли, изглежда че съм сложила нещо в повече  newsm78, но тепърва предстои да се уча.

# 73
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Нормално ли е да излиза малко пушек от хлебопекарната/в момента се пече хляба/  Shocked?
При първото печене и от моята излизаше малко пушек, но при следващите не се появи. Не се притеснявай. И да не забравя, честито и със здраве да хапвате вкусни хлебчета  Hug

# 74

Общи условия

Активация на акаунт