ЮНЧЕТАТА весело писукат - на Коледни песнички се учат. Тема № 97

  • 18 775
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 269
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ! smile3525.От вчера до сега съм обиколила половин България а вие сте изписали толкова много,че едвам успях да изчета всичко.
За захранването нямам какво да кажа освен това,че ние ядем почти всичко.Храним се от млечна кухня,ядем това ,което ни харесва на вкус.

За жълтъка и месото ще кажа,че няма по полезно за децата от тях,особено за дечица с нисък хемоглобин Peace

Спането не е проблем вече,заспива в 21.00 и се събужда в 7.00,изпива си топлото Misc Baby Bottleи пак заспива до следващото ядене newsm62
Лека вечер !   bouquet

# 706
  • Мнения: 3 294
Благодаря ви за отговорите , момичета   bouquet  bouquet

ayas
 - прах за пране ползвам Тео бебе , все още пера неговите дрешки отделно от всичко останало .
- Щом не виждаш някакъв непроятен ефект като сваляш чорапките , мисля че няма да има проблем
- За кърменето , не съм аз човека  Mr. Green

Нинад , много е нежничка щерка ти , от край време съм и хвърлила око за кандидат снаха , много изразително очички има  Heart Eyes Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 27
Здравейте.
Аяс,аз пера също с Тео бебе,понякога слагам дрешките на Еми с някоя калъфка от възглавница или спално бельо.
Аз не мисля че е проблем ако переш заедно дрешките на децата,нали е важно да е  с подходящ препарат,затова се отделят дрешките главно Peace

Нана,аз ще и давам да пие,по 2,3 лъжички на ден.Но още не съм сигурна какво количество точно се дава,затова проучвам/

Еми обожава ябълка,стига да не е от киселите.Аз купувам от дребните български ябълки-жълтите.Те са най сладки и вкусни.

Тази сутрин мъжа ми занесе урина за урокултура,но в Хеи (където ме прати педи) не работели с направления Shocked,затова я остави в окикновенна частна лаборатория.

Днес смятам да направин по дълга разходка,времето поомекна тук.Пък и след 2 дни заминавам на гости на мама и татко да ме поглезят малко Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 50
Добро утро от снежна, красива и коледна Швеция!

Тук най-после падна истински дебел пухкав сняг! Толкова е красиво! Продължава да вали и сега. Ние след малко ще излезем, да се порадва детето на първия сняг. Аз му пея "Тихо се сипе белият сняг..." и ми е едно коледно празнично.... Grinning Лампичките на елхата пробляскват, опакованите подаръци са наредени под нея и чакат малките ръчички да разкъсат шарените опаковки, но...има време!

Аз нещо обаче си повредих гърба снощи, докато го разнасях и сега ме боли и прерязва всеки път, щом го вдигна  ooooh!. И той вече не е лек, сигурно е стигнал 7кг...Почвам да правя разтегателни упражнения, но ако някой има идея как да се оправя по-бързо, да свирка  Whistling

Пожелавам ви прекрасен, приказен зимен ден!

# 709
  • София
  • Мнения: 2 132
Чeстита половин годинка на прекрасната Андреа на Сомбоди! Да е жива и здрава и все така приказлива!
Честита половин годинка и на всички бебета, родени на този бебевалежен ден! Много здраве и усмивки!

# 710
  • Мнения: 61
 


Да почерпя с тортата на Йоана по случай навършването на половин годинка на нашите съкровища :

Антон на мама lsb
Андреа на мама Somebody
Йоана на мама  LEILA BEL
Теодора на мама baby12
Теодор  на мама Бунгичка
Карина на мама HАDI
Велислава и Паулина на мама maggi4ka
Алиджан на мама senayde9


Да са живи и здрави,да пълнят сърцата ни с радост и да осмислят живота  ни Hug 

# 711
  • Мнения: 1 291
ех туй захранване.След като вчера нямах успех с ябълката, днес им дадох пак морков с картоф.Резултата е едното изяде 90 мг, другото 20.Мръщят се ,плюят-не щът.Какво да правя? Sad

# 712
  • Мнения: 111
Пробвай с различна консистенция, аз в последно време на Гого правя супичка и я мачкам само с вилица,а може да вкючиш и тиква обикновенно всички деца я харесват

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Здравейте и от нас!
Честито на всички които днес имат месечинки! Да са живи и здрави!
Минди, благодаря! Аз ще се радвам ако имам такъв лъчезарен и засмян зет като Юли.  Hug
Bliznachkova и аз ще те посъветвам да опиташ с по рядки или гъсти пюрета и разбира се да имаш търпение. Трябва им време да свикнат да се хранят с лъжичка и да хапват нещо различно от мляко.  chef  Hug
Ние снощи заспахме в 12,00. Пак е по добре от 02,00.

# 714
  • Мнения: 9 814
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!

Близначкова, моят съвет е да пробваш с каша.

# 715
  • Мнения: 85
Днес нещо му стана на компа - имам само латиница и фонетика и пиша адски бавно! Sad
4ЕСТИТО НА ВСИ4КИ БЕБ4ЕТА, КОИТО ДНЕС ИМАТ МЕСЕ4ИНКА - А ТЕ ДНЕС СА МНОГО - ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!

# 716
  • Мнения: 5 001
Честито на всички месечинки днес   bouquet

Никола и той нещо много започна да подбира  Confused вчера му дадох карфиол и картоф, ужас, отворих морков и картоф, сложих в него малко карфиол, пак ужас, накрая малко тиква му дадох, че не иска и мляко. Днес не му давах зеленчуково пюре, само едон плодово ябълка между храненията.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 746
На Марина от 3 дни й вкарвам тиквичка, като нов зеленчук. Но и тя проявява претенции, не й харесва особено. Първия ден й дадох тиквичка с картоф, но се мръщеше и изяде само няколко лъжички. Вчера реших да добавя и морков, защото картоф и морков и беше харесало като й бях дава преди. Пак се мръщеше. След половин час й предложих пак, хапна малко, и до там. Като я гушнах, си търси да суче. Реших обаче да не й давам да суче. И след един час си изяде пюрето. Харесва-не харесва като й огладня дупето си го хапна.  Wink Днес пак си го изяде.
Отивам да легна да поспя заедно с нея.

# 718
  • Мнения: 165
Близначкова, моят съвет е в началото да ги правиш съвсем редички като добавяш кърма, моята също много плюеше и само така ги прояде. Сега си хапва дом.тиква, много бързо я излапва ако е хубавичко огладняла. Кашата хич не я обича, колкото и да я смесвам с плодови пюрета, усети ли я хапва съвсем малко. Тиквичка още не е опитвала, но подозирам че няма да я хареса.
Франчи специални благодарности за онзи линк за оловото Hug, изчетох цялата тема и в резултат половината посуда ще отиде в коша Mr. Green, и без това повечето боклуци не ги ползвах, само ми заемаха място сега с удоволствие ще ги изхвърля. Тефлоновата ми скара и тиган са скъпички и още не ми се изхвърлят Embarassed, но ще гледам да се ползват минимално.

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 15:11 от vanny_

# 719
  • Мнения: 753
Близначкова, съвет като Вани - с кърма и то повече Simple Smile
А и на някои марки или домашни им/не им харесват.
Май в началото всички тръгват добре, а после проявяват избирателна пропускливост.

По-късно пак ще пиша за кожния въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт