ЮНЧЕТАТА весело писукат - на Коледни песнички се учат. Тема № 97

  • 18 774
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 001
Аяс, забравх да пиша, и двамата са ми с някакв дерматит, много добре им понася Персил снизитив течен и козметиката на Мустела стелатопия. Пиши какво ти е каза лекаря интересно еи за мен Hug

# 721
  • Мнения: 85
Марти, току-що заспа - днес е нещо кисел. Марти спи по 20-35мин. на 1 4ас и половина, понякога 2 4аса. А да спи 45-50мин. е изкл.-ние и то с 2-3 събуждания, ина4е през ноща спи.
Има ли и други бебета - като нас? Не знам кога ще по4не да спи по пове4е на едно спане Thinking

# 722
  • Мнения: 57
Вече преполвиха първата си годинка и Тони бонбони  Hug, фината Андреа, сладката Йоанка, пухчо Алиджан, Теодора, Теодор, Карина, Велислава и Паулина. А Константин вече е на седем месеца Simple Smile Да са живи и здрави!

Лейла, както винаги си се постарала много  bouquet

Оказва се, че нямам дрехи за такъв студ  cold Явно никак не съм стояла навън преди. От нас, до работа и обратно. Сега издирвам чорапогащници, терлици, шалове. Беб като си взе 1 час навън, друго казва  Whistling

Яна, не каза нищо за лазерната терапия?

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 18:21 от gmarinova

# 723
  • Мнения: 27
http://koleda.page.tl/Jingle-Bell-Rock.htm

Много весел Коледен сайт santa2 Close-mas:

# 724
  • Мнения: 96



Да почерпя с тортата на Йоана по случай навършването на половин годинка на нашите съкровища :

Антон на мама lsb
Андреа на мама Somebody
Йоана на мама  LEILA BEL
Теодора на мама baby12
Теодор  на мама Бунгичка
Карина на мама HАDI
Велислава и Паулина на мама maggi4ka
Алиджан на мама senayde9


Да са живи и здрави,да пълнят сърцата ни с радост и да осмислят живота  ни Hug 

Честити месечинки на всички празнуващи.
И специално на Leila Bel и Йоанна! Да ти е жива и здрава принцеската, да расте усмихнато и щастливо дете! Тортата е страхотна!

# 725
  • Варна
  • Мнения: 31
galinkacat и нашата мъничка спи по малко. Мнооого рядко спи повече от половин час, да не казвам, че понякога са 15 мин  ooooh! Но и при нея повечето дни общо за деня (от както стане сутринта докато заспи вечерта) сънят е има няма час и половина, а вечер заспива към 23ч Sad Единствено като сме навън може да проспи цялата разходка. Затова гледам да излизаме поне навън да поспи.
Да са живи и здрави всички бонбончета, които празнуват днес месечинки и да носят много усмивки на всички около тях Simple Smile

# 726
  • Мнения: 27
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА МНОГОБРОЙНАТА ДРУЖИНКА Hug Hug Hug

# 727
  • Мнения: 269
БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА  bouquetЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА СЛАДКИТЕ БЕБОЦИ smile3525 smile3525 smile3525

# 728
  • Мнения: 753
Здравейте!

За лазерната терапия ще питам в петък и ще пиша.
По кожния въпрос:
- какъв прах за пране - Персил сензитив
- смесване на прането с това на големия - може
- 3/4 хавлиени чорапи с малко еластан - не зне да пречи
- полар до кожата - не вреди
- необходима ли е специална диета на кърмачката за облекчаване на симптомите /мляко, шоколад, цитруси/ - не
- температура в стаята и извеждане навън - не влияе
- цветя в стаята /саксийни или във ваза/- не /както по принцип за бебе и болен/

По-натаък ще се консултирам относно въвеждане на яйца, месо, мляко /различно от майчиното, какво да е - био,.../ и други млечни. Отново ще пиша.

Стояни е със силна хрема и е един жален Sad А отдавна не беше боледувал.
Аз отивам да се хоризонтирам, че ме чакат два дена сама без таткото и идната нощ с отпаднало детенце, а това е много жално...

За пореден път  ще изразя възмущението си от свекито, която след едно дете и досега справяне почти сама с двете, ме смята за бяла питка...Е, няма угодия на този свят.

Хубава и поспалива нощ! Simple Smile Дано и у нас е такава.

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 21:14 от ayas

# 729
  • Мнения: 639
Честити месечинки и от мен на днешната многобройна дружинка!

Ayas, много благодаря за изчерпателната информация! Пожелавам ти 2 леки денонощия и бързо оправяне на Стояни.  Hug
АлиенТа, Ayas, аз също ползвах само Персил сенситив гел, но преди месец и половина го смених със Sure care гел (води се хипоалергенен, без аромат) - заради обривите на Алекс. Не съм особено доволна, защото и малко петънце да има, не го изпира. Май пак ще си се върна на Персила (сега нашите дрехи перем с него).

Имам една питанка. Как сушите бебешките дрешки през зимата? Аз изобщо вече не ги простирам навън, защото веднага се опушват. Просвам ги на сушката в хола, пред климатика, обаче много конденз  се образува ... Мислехме за влагоуловител или сушилня. Та, как се справяте вие?

# 730
  • Мнения: 107
Здравейте
Честито на всички месечинки и месечинковци днес  bouquet

Днес Крис беше с ужасен запек.Всъщност от няколко дни е така, но днес изобщо нищо не можа да изара и започна да плаче със сълзички миличкото Sad.Обадих се на педито и тя ми каза да давам Дуфалак.Дадох и ефек имаше ,но сега се чудя да давам ли утре.Педито каза, че трябва да давам поне 14дни, но аз незнам дали трябва.Не стават ли лениви червата с дуфалака.Някой давал ли е на бебето си? newsm78
Суша дрехите на парното.На вън няма смисъл.

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 22:01 от kattteto

# 731
  • Мнения: 111
Честити месечинки на всички сладурковци   bouquet
Аморе аз имам сушилня и съм страшно доволна просто забравяш какво е това зимата да не можеш да простреш (забравяш и самото простиране  hahaha)

# 732
  • Мнения: 71
Здравейте,
и моят бебо вече яде пюрета. Първо не ми искаше домашните, но последните два дни си ги яде с охота. Много съм доволна, че ми оценява кулинарните способности  Laughing
Искам да ви попитам винаги ли преди ядене приготвяте пюретата или може да го направя вечерта и да му го дам на обед. Причината да се замислям е, че сме почти винаги навън точно до преди да стане време за пюре и винаги се изтрепвам от бързане.
А и още нещо..днес изяде 120гр., да давам ли смело до 160 от тук нататъка или да задържа 1-2 дни на 120?
И друго да питам, кога да почна да измествам следобедно хранене? Аз следобед му давам малко сок, но не знам кога да почна с пюрето и кашите...Доста се пообърках тези дни Simple Smile

# 733
  • Мнения: 5 001
Аморе, аз перях в началото със Sure care гел, не му понесе.
Дрехите простирам вътре, имаме една свободна стая, тя ми е за тези цели.
kattteto няма да станат лениви червата от Дуфалака, но ако си го захранила давай круша, тиква, сливи те разхлабват.

# 734
  • гр. София
  • Мнения: 143
kattteto, и ние бяхме със запек няколко дни. Дуфалака дори не ни подейства. Оправиха ни плодовите пюрета. Круши и сливи  Peace

Благодаря за поздравите за месечинката на Константин!  gmarinova Hug Мама му направи чудна торта, а баба му - тутманик. Та отпразнувахме месечинката подобаващо.

Лека нощ и дълбок сън на всички бебоци и мами!

Общи условия

Активация на акаунт