Козметика Skin Doktors?

  • 45 277
  • 204
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
natia, при  мен има ефект....
Ползвам го от две седмици, сутрин и вечер, малко ЩипеШе в началото
Резултатът му е подобен на три минутния пилинг на ла прери, като за разлика от пилинга на ла прери  кремчето работи и за белези от пъпки.
Доволна съм и от крем4ето за подпухнали очи...
Взех си и  противобръчковия в броШурата пиШе че е както за дълбоки, така и за фини бръчки newsm78
http://www.skindoctors.com.au/Relaxaderm.aspx?p1254
и този за пчи крак ссъЩо пиШе че работи за дълбоки и фини бръчки
http://www.skindoctors.com.au/Eyesmooth.aspx?p1261
Открих една броШура на бранда, забърсала съм я когато ги пуснаха тук минлата година, но не знам заЩо съм ги подминала.
Тук ги продават в Боди Бел , виждала съм ги и в един Хутеко, можеШ да вземеШ мостри или броШура.


Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 13:07 от sl

# 46
  • Мнения: 2 375
 Laughing
Не са ли ти множко.
Този последният за пачи крак го взех и аз от Директа обаче. Не мога да определя за сега дали има ефект при мен.
Сигурно ще пробвам Хидрокси. Само да не свърши докато се наканя да поръчам. Laughing

# 47
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Laughing
Не са ли ти множко.
Този последният за пачи крак го взех и аз от Директа обаче. Не мога да определя за сега дали има ефект при мен.
Сигурно ще пробвам Хидрокси. Само да не свърши докато се наканя да поръчам. Laughing
И моите са от директа.... , а за количеството Thinking, обикновенно имам козметика поне за половин година напред....за всеки случай.... hahaha Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 2 375
И не само козметика... Joy
Щом заличава дори белези от пъпки, сигурно ще е ефикасен и за разширените пори. newsm78 Забелязали ли сте подобрение в тази насока? Laughing

# 49
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Това е включено в презентацията му....
За сега не забелязвам видима разлика за порите....
Пробвала съм почти всичко за  стягане на порите(от лореал. през клиник, биотерм, кларинс,  Др Бранд Есте Лаудер, Елена РубинЩайн, до  Сисли и Ла прери, може и да съм пропуснала някой), в обЩи линии нито едно от тях не ми подейства по начина, по който очаквах...., затова не възлагам и големи надежди в тази насока

# 50
  • Мнения: 2 375
Мда, няма отърване от тези пори. Tired
Но ти го ползваш две седмици. Може би е рано за големи резултати.

# 51
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да по прицип казват че резултати се появяват след 28 дни, заЩото това бил цикъла за обновяване на кожата newsm78
Така че може би е рано....
Ако ми подейства и на порите би бил няправо попадение

# 52
# 53
  • Мнения: 0
Харесвам марката Peace преди време приятелка ми препоръча Ingrow Go за врастнали косъмчетa и просто ме спечелиха с този продукт Simple Smile
Праз декември си поръчах Golden Pack от бг сайта на марката: http://skindoctors.bg/bg/promocia.html за подарък си избрах Perfect pout - гланц за устни с който те подпухват и увеличават oбема си за няколко часа. Доволна съм и от другите два продукта - Antarctilyne и Eyecircle. Peace

# 54
  • Мнения: 114
Привет, момичета. Не знаех, че има и такава тема. Много ме зарадвахте. Аз чакам едно кремче - Fade Away. Когато пристигне ще го тествам и ще споделя опита си. Купих го от английски сайт, защото тук цените не са ми по силите. Жалко, че кремът за тъмни кръгове под очи свърши. Много ми се искаше да го имам, но ... друг път. Ще Ви чета с интерес. Колкото повече тестове, толкова по-добре.  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: X
Здравей,Big Puf!Добре дошла в темичката!Sl,ти от кое кремче усещаш щипане като мен?И още 1 въпрос:от околоочния крем против тъмни кръгове има ли ефект?

# 56
  • Мнения: 0
Харесвам марката Peace преди време приятелка ми препоръча Ingrow Go за врастнали косъмчетa и просто ме спечелиха с този продукт Simple Smile
Праз декември си поръчах Golden Pack от бг сайта на марката: http://skindoctors.bg/bg/promocia.html за подарък си избрах Perfect pout - гланц за устни с който те подпухват и увеличават oбема си за няколко часа. Доволна съм и от другите два продукта - Antarctilyne и Eyecircle. Peace


4ari, този Perfect Pout, как точно действа? newsm78
Устните наистина ли подпухват и колко точно? Ефекта сравним ли е с колагеновите инжекции?
Ако някой друг е ползвал този продукт моля да сподели, благодаря   bouquet

# 57
  • Мнения: 114
Чари, аз имам такива червила, но не са на Скин. Все едно си яла ментов бонбон. Малко странно чувство, но се свиква. Даже като съм без тях, ми липсва чувството.  Joy

Кажи ми, моля те, за кръговоте под очите? Колко време ползва кремчето?

# 58
  • Мнения: 0
Харесвам марката Peace преди време приятелка ми препоръча Ingrow Go за врастнали косъмчетa и просто ме спечелиха с този продукт Simple Smile
Праз декември си поръчах Golden Pack от бг сайта на марката: http://skindoctors.bg/bg/promocia.html за подарък си избрах Perfect pout - гланц за устни с който те подпухват и увеличават oбема си за няколко часа. Доволна съм и от другите два продукта - Antarctilyne и Eyecircle. Peace


4ari, този Perfect Pout, как точно действа? newsm78
Устните наистина ли подпухват и колко точно? Ефекта сравним ли е с колагеновите инжекции?
Ако някой друг е ползвал този продукт моля да сподели, благодаря   bouquet


Като се нанесе Perfect pout първите няколко минути се усеща щипане и леко парене, тогава устните подпухват и се уголемяват.  Grinning
Резултата не е същия като с колагенови инжекции Naughty Това което прави гланца, поне на моите устни е овлажнява много добре, увеличава леко размера на устните и изглажда фините бръчици по тях. Wink Има лек аромат на канела и няма цвят.  Peace

# 59
  • Мнения: 114
Да Ви се похвал, получих кремчето сега. Довечера - тест.

Общи условия

Активация на акаунт