С прежда и куки, да скучаем не знаем

  • 69 322
  • 745
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 114
Миме, как не се чете?
Какво ти дава като грешка?
Я ресет на компа и ми напиши скайпа ти на ЛС.

# 496
  • Мнения: 3 550
Нещастна съм...цял диск с 4гб списания не се чете...
Аз затова правя по 2 копия. Няма ли как да се изтегли инфото, като от хард диск?!  Embarassed

# 497
  • Мнения: 3 810
аз ги записах н диск, за да освободя харда...
А ги бях сваляла от един торент, в който така и не можах да кача рейтинга и ме делнаха...
Ако някой се интересува: торента се казва torrents.ru На руски е и бях изтеглила много списания на Phildar, Ondore  и някой руски списания. Имах не само за плетене, но и за други ръкоделства....язък...

# 498
  • Мнения: 114
Миме, ще ги сваля пак. Само ми дай името на торента. Написала си името на тракера само. Няма проблеми.  Simple Smile

# 499
  • Мнения: 3 810
оффф, отвори се...
явно DVD- то нещо се прави на интересно...
За пръв път ми се случи...Ама все едни работи ми се случват напоследък... включително опит за хак-атака преди 1/2 час...по скайпа... Laughing
Оказа се не са на Phildar...
Maц, да бе...това е сайта...ама торентите са много и не ги пазя, щото ме делнаха.
Пък който ги иска...на ЛС скайп и да ви ги мятам Wink че и други да ги имат Laughing

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 12:34 от кИриЛизАциЯта е нА всЕки КилОметЪр

# 500
  • Мнения: 0
Ей, торенти, тракери - свят ми се зави  Joy Joy Joy

Стейси - много са сладки кошничките. Колието ми хареса. Още не съм плела нещо такова, че не възприемах плетени бижута, но все повече ми харесват.

Баф - каква е преждата на шапката и шала?

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 12:54 от zoo

# 501
  • Мнения: 37

може ли да си поръчам едно такова колие  за мен да ми направиш-плащам си,но аз казвам цвета ?!?   

# 502
  • Мнения: 114
Току-що поръчах преждички от прИмоцията в турския сайт. Ето ги. Сега чакам шипване. Не бързам особено много, защото ме чака Мериното още.  Joy Втрещих се колко евтино излиза едно чиле, дори с доставката.  Shocked Shocked Shocked

# 503
  • Мнения: 328
Стейси много са сладки кошничките и колието. Колосани са нали?
Аз се чудя с какво да колосам моите снежинки, иска ми се да е с лепило c200 само че не знам как се прави с него, не си спомням коя мацка каза че ги колосва с него и стават много белички, моля за "рецепта".
кИриЛизАциЯта е нА всЕки КилОметЪр едно огромно благодаря за обновената библиотека! СУПЕР СИ!!!   bouquet Щe може ли да добавиш към каскета на Джей Ло и обяснението на venividivince  , че от схемите не става много ясно какво се прави.  Rolling Eyes

Manzhelka това ли е списанието което търсиш? В момента го тегля, само че е ".djvu" файл и честно казано не знам как да го отворя  Blush
В този сайт има списания Phildar i Verena,само че трябва да се разгледат страница по страница за да се открият и изтеглят, сайта изисква регистрация.

# 504
  • Мнения: 197
Момичета, благодаря на всички за пожеланията!  bouquet Пак сте показали големи красоти!
Измежду другите подаръци, получих и прежда ( някаква чешка, 40% вълна, 60 % ПАН), от която е почти завършен един пуловер, мой размер  Embarassed Остава само ръкава единия да се довърши и да се зашие, според мен плетката е двойна оризова, някой може ли да ми я покаже как се плете и евентуално снимка? Embarassed
Предварително много благодаря! Hug

# 505
  • Мнения: 73
Абе хора, дайте го тоя турски сайт, че не мога да намеря линка в старата тема  doh а си бях харесала едни прежденца от там. Мерси предварително

# 506
  • Мнения: 114
Остава само ръкава единия да се довърши и да се зашие, според мен плетката е двойна оризова, някой може ли да ми я покаже как се плете и евентуално снимка? Embarassed
Предварително много благодаря! Hug

Може, Кетке, може.  Heart Eyes Бях я описвала някъде оризовата. Ти искаш двойна:

*1 ред /лицев/ - 2 л., 2 оп.
2 ред /опаков/ - както се виждат
3 ред /лицев/ - 2 оп., 2 л. - сменяш демек местата!
4 ред /опаков/ - както се виждат*

Повтаряш мотива *...*, като си слагаш по една крайна в началото на редовете.

Ето ти я.  Heart Eyes

Ако искаш снимай това, което е изплетено, за да го видиме и ние.

Фентъзи Гърл, заповядай мила. Турският сайт.

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 13:30 от big pufana

# 507
  • Мнения: 73
Пуфи, много благодаря  Hug

# 508
  • Мнения: 17
http://picasaweb.google.com/eleonorbg/zkOBlH#5415423215412340914
ето и от мен едно бебешко елече  knit

# 509
  • Мнения: 3 810
пепито, ще добавя, но можеше и да не забележа. Искам да става на ЛС, плийз.
А DJVU е една руска програмка на Lizardtech, която е нещо като Acrobat Reader примерно, която отваря PDF, но си е със собствен формат djvu, т.е. ако нямаш програмата, няма как да видиш какво има вътре. преди време програмата беше безплатна. Имам свалени 2 нейни версии, ако някой прояви желание- чета ЛС Wink. Сваляла съм ги оттук:
http://www.lizardtech.com/
Напоследък не я намирам безплатна.

Общи условия

Активация на акаунт