С прежда и куки, да скучаем не знаем

  • 69 327
  • 745
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 197
"Ръкоделие" е друго списание май  Rolling Eyes

# 526
  • Мнения: 0
jenipa, аз поръчах Шетланд от Александър, нямаше тази която избрах и те ми предложиха Шетланд, но казаха че на сайта я няма.
Chova жестоко елече, много е сладурско. От мен http://vladjjj.snimka.bg/hobby/pletiva.430868.16413194 чанта и http://vladjjj.snimka.bg/hobby/pletiva.430868.16413321 шапо.

# 527
  • Мнения: 1 172
vladjjj , поздравления за чантата, точно като оригинала е!!!!!!!! Със здраве!!!!!!
Шапката обаче  не ми харесва, ама айде,то не може всичко Grinning

# 528
  • Мнения: 52
jenipa, аз поръчах Шетланд от Александър, нямаше тази която избрах и те ми предложиха Шетланд, но казаха че на сайта я няма.



Vladjjj, благодаря ти ще отида утре до склада им. От тях не съм си поръчвала, но ако няма ще им звънна.

# 529
  • Мнения: 114
Владии, страхотна е чантата. Шапката същооо.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Браво на теб. Като Снегурочка си.  Hug Завърши си проекта, а моя си седи. Даже на Пинкито го показах.  Heart Eyes
Разкажи за копчето?!!!!

Женипи, къде се загуби?! Колегата е много доволен от лентата от Мериното. Дано да почна полото на детето в неделя. Че да дойде ред и на нещо мое ...  Joy

# 530
  • Мнения: 73
Много е хубава шапката, гледах я при осинките. Браво Влади

# 531
  • Мнения: 0
Копчето беше най-лесната част, изплетох малко кръгло парченце и облякох копчето  Grinning

# 532
  • Мнения: 544
jenipa, аз поръчах Шетланд от Александър, нямаше тази която избрах и те ми предложиха Шетланд, но казаха че на сайта я няма.
Chova жестоко елече, много е сладурско. От мен http://vladjjj.snimka.bg/hobby/pletiva.430868.16413194 чанта и http://vladjjj.snimka.bg/hobby/pletiva.430868.16413321 шапо.

Чудех се дали някой вече е изплел тази чанта newsm78, а тя била готова! Браво, много ми харесва, със здраве да си я носиш, и шапката също!   bouquet А какво сложи на дръжката, за да не се разтяга?

# 533
  • Мнения: 52

Женипи, къде се загуби?! Колегата е много доволен от лентата от Мериното. Дано да почна полото на детето в неделя. Че да дойде ред и на нещо мое ...  Joy

Пуфи, тука съм мила, чета и плета... Joy както писах коледни шалчета. Мериното добре се получава, аз го плета на една нишка с № 4.5 мм. Малко се ядосвам, защото от 3 гранчета в първото имах 5 възелчета, а 2-3 гранче по 1-2 възелчета. Нали се сещаш, че трябва да се мъча да ги крия, а при шаловете и двете страни са лицеви. До тук съм изплела с трите гранчета - английски ластик /гълтащ/ 45 см/ 110 см. Мисля, че е много добре като разход..

# 534
  • Мнения: 114
Женипче, не е ли дупчесто така с една нишка? То е тънко Мериното де, ама ... Много кофти с възлите. Бях поствала един руски начин за липса на възли. А тук има друг.

# 535
  • Мнения: 52
Женипче, не е ли дупчесто така с една нишка? То е тънко Мериното де, ама ... Много кофти с възлите. Бях поствала един руски начин за липса на възли.

Да ти кажа честно, малко е рехавичко..., но стои пухкаво. Шала ще бъде с качулка и ръкави. Харесах го от сайта на Коутс и се притеснявах да не стане много дебело, а госпожицата за която го плета за подарък е 30 кг с мокри дрехи Joy и незнам по-дебеличко как ще й стои и как ще изглежда... newsm78

# 536
  • Мнения: 544
Моля да дадеш снимка на модела, че ме заинтригува този шал.
И аз не обичам възли, все гледам да са в шевовете, но не винаги успявам.
Този начин, който big pufana показва, само за лицева плетка ли е? Някой прилага ли го?

# 537
  • Мнения: 52
Моля да дадеш снимка на модела, че ме заинтригува този шал.
И аз не обичам възли, все гледам да са в шевовете, но не винаги успявам.
Този начин, който big pufana показва, само за лицева плетка ли е? Някой прилага ли го?

Queen_of_wind , мисля, че до петък ще го свърша и ще ви го покажа, а ако искаш влез в сайта на Коутс и го виж - "Ефирен шал с качулка в екрю" има и описание. Незнам как да ти изпратя сайта. Много е елементарно изпълнението, но пък е много ефектно.

# 538
  • Мнения: 114
Женипчо, ето го, мила. Ще ти обясня как се слагат линковете.  Hug

Куинче, не е валиден безвъзловия модел само за лицева плетка.  Simple Smile

# 539
  • Мнения: 52
Женипчо, ето го, мила. Ще ти обясня как се слагат линковете.  Hug

Куинче, не е валиден безвъзловия модел само за лицева плетка.  Simple Smile

Да, това е. На мен много ми хареса, но тъй като рибарския ластик неможах много да го схвана и го направих английски.

Общи условия

Активация на акаунт