ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan Yillar) - тема 15

  • 27 325
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Бризкееее....аре ти да я спретнеш ...новата тема...така добре се справяш....Молиииииим те... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug Hug

Ой, Зизу, нема да мога, душко- 4 сценария за класове требе да спретнем + един за колегите, требе да обобщим социологическата анкета на дъщеря ми- да помогнем на детито, пък утре имам 2 концерта и вечерта съм на Нешкиното представление- че само утре гостуват във Варна- копирай я направо, душко- не се мъчи да правиш нещо ново  smile3518

# 736
  • Варна
  • Мнения: 2 973
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА КОЙ СИ Е ДОШЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

vi1st
СЛИЗАЙ БЪРЗО ОТ БАЛКОНА
ТИ СИ НАШАТА КОКОНА
ЧАКАМЕ ТЕ С НЕТЪРПЕНИЕ
ДАЙ ОТ ТВОЙТО НАСТРОЕНИЕ!!!!

# 737
  • Мнения: 8
Добро утро отново!
Само за протокла да попитам: Thinking Thinking Thinking
Може ли в по късен момент,когато започне повторение на филма,да се възобнови темата или има давност след приключване на последната? newsm78 newsm78 newsm78

# 738
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Добро утро отново!
Само за протокла да попитам: Thinking Thinking Thinking
Може ли в по късен момент,когато започне повторение на филма,да се възобнови темата или има давност след приключване на последната? newsm78 newsm78 newsm78
Ако съм схванала правилно мисълта ти-идеята е когато започе повторението да "изтупаме темата от праха". Точно това беше и моята идея снощи като предложих на Зизу да направи нова тема.Доколкото зная, разбира се без да съм сигурна- можем да възстановим стара тема само ако не е архивирана. Самото архивиране- пак без да съм сигурна става на 31 юли и на 31 декември. Точно заради близкото архивиране се притеснявам, че после няма да можем да я възстановим. Освен това в темичката за нашия любимец на първа страница не съм сложила почти нищо за "Изгубени години", което след това да използваме за да си направим темата отново. И още един аргумент- има хора, които влизат във форума с надежда да прочетат нещо за самия филм и търсят по заглавията на филми. В заглавието,което аз съм сложила с нищо не съм подсказала, че става дума за този филм. А иначе аз също напълно подкрепям идеята да пишем само в другата тема и да не дефилираме из двете. Съвсем не искам да натоварвам и Зизу излишно. Но като се замисля, че повторението е предвидено за края на януари- поне засега де- и тогава ще ни е трудно да възстановим темата  и като че ли ми се ще да я продължим. Може би трябва да си измислим някаква стратегия- примерно по-рядко да пишем в нея, но да я задържим до към 3-4-5 януари  newsm78 newsm78 newsm78 не зная кажете си и вие мнението- може и в другата тема- да не надхвърлим 50 стр. bowuu

# 739
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен.Аз съм на годишно бюджетно приключване и нямам никакво време,сега си откраднах малко почивка,само за да ви поздравя.Спирам - да не надхвърля 50 страници.

# 740
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=455000.0
Аре рипайте в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт