Вярвате ли в сънища?

  • 7 283
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 568
Сънувам интересни сънища,знам че означават нещо,но не се старая да ги тълкувам,случвало ми се е в живота няколко пъти обаче да сънувам точно на 100% какво ще ми се случи,отварям очи и то се случва.

# 16
  • Мнения: 364
няколко пъти обаче да сънувам точно на 100% какво ще ми се случи,отварям очи и то се случва.[/b][/color]

Моля те, разкажи малко повече! Интересно е!
Как така сънуваш, каквото се случва в момента?

# 17
  • Мнения: 1 568
Единият случай е преди около две години.

Имах приятелка,неомъжена,над 30,без гадже...изобщо без семейство и дори намек за такова.
Сънувам,че ми се обажда да ми каже,че е бременна...
Събуждам се,телефонът звънва,вдигам:тя.
Имала да ми казва нещо,но не било за телефон,да сме се видели.
Аз се изцепвам:бременна си!
Тя започна да крещи от ужас,каза,че дори нямала месец и не била сигурна още,аз откъде съм знаела???!!! Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 364
Единият случай е преди около две години.

Имах приятелка,неомъжена,над 30,без гадже...изобщо без семейство и дори намек за такова.
Сънувам,че ми се обажда да ми каже,че е бременна...
Събуждам се,телефонът звънва,вдигам:тя.
Имала да ми казва нещо,но не било за телефон,да сме се видели.
Аз се изцепвам:бременна си!
Тя започна да крещи от ужас,каза,че дори нямала месец и не била сигурна още,аз откъде съм знаела???!!! Joy Joy Joy


Уау! На какво ли се дължи това- съвпадение, интуиция...

# 19
  • Мнения: 2 361
  Повечето са преработка на отпадъци, но понякога ми се случва да сънувам неща, които се случват (най-често символични, но понякога съвсем буквални). Вярвам, че нещата, които могат да се пипнат и тези които не могат да се пипнат съществуват в един и същи свят, така че понятието "интуиция" не ми се струва нелогично.

# 20
  • Мнения: 1 568
Не знам ,но ми се е случвало няколко пъти,нали ти казах,дори не съм го усещала по принцип,не ми е идвало на умът даже newsm78

Все си мисля че интуицията ми куца,не усещам нещата,аз съм ужасно емоционална и грабне ли ме емоция,не ме търси,бухвам се и се давя и ми е готино hahaha е,после ме боли дЪто примерно,ама... Joy

Обаче сънищата ми са доста фрапиращи,знам че те са плод на подсъзнанието и в тях се крие голяма част от настоящето,от решенията в живота ни,дават ни се посоки,пътища и знаци,човек обаче трябва да ги следи,записва и да разсъждава над тях,но не по съновник,а по собствени белези и интуиция...те са важна част от живота ни и не сънуваме ей така,да убием времето,има смисъл в тях  bouquet

# 21
  • Мнения: 364
Вярвам, че нещата, които могат да се пипнат и тези които не могат да се пипнат съществуват в един и същи свят, така че понятието "интуиция" не ми се струва нелогично.

Както примерно в различни измерения, но еднакъв момент?

# 22
  • Мнения: 563
  Повечето са преработка на отпадъци, но понякога ми се случва да сънувам неща, които се случват (най-често символични, но понякога съвсем буквални). Вярвам, че нещата, които могат да се пипнат и тези които не могат да се пипнат съществуват в един и същи свят, така че понятието "интуиция" не ми се струва нелогично.

бях чела подобна теория, за паралелни измерения като обяснение именно на такива сънища. Много интересна тема.

# 23
  • Мнения: 2 361
Както примерно в различни измерения, но еднакъв момент?
 Не виждаш тишината, вятъра, любовта, но те съществуват в същия свят, в който съществува и кашкавала, това ми беше мисълта. Чудя ви се как имате сили да разсъждавате в 01:24, честно Simple Smile

# 24
  • Мнения: 563
при мен е 17.30 вечерта Simple Smile
разкажи още за сънищата си които после са се случвали, ако имаш сили по нощите де Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 568
при мен е 17.30 вечерта Simple Smile
разкажи още за сънищата си които после са се случвали, ако имаш сили по нощите де Simple Smile

 Joy

аз ще ида да посънувам и ще разкажа после Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 2 361
  Например, сънувах колежка, че е бременна с момиченце, не след дълго се оказа вярно. Когато сънувам гаден сън с дъщеря ми и сестра ми винаги се разболяват...ей такива, типично женски. Веднъж сънувах, че отивам на работа и шефа ми ме отпраща, защото той щял да поеме деня, така се и оказа и то дума по дума. И хубави неща ми се е случвало да сънувам, например подарък, който пада от небето в ръцете ми. Тогава ми се случи нещо много хубаво. Преди да разбера, че съм бременна сънувах хубав идиотски сън.
  Според мен сънищата са просто един по-голям разкрач напред и назад от това, което осъзнаваме.
  Маргало, запомни си го, да разкажеш утре Simple Smile

# 27
# 28
  • Мнения: 1 175
Вярвам, но не по "традиционния" начин. Не вярвам в съновници и техните тълкувания, и не вярвам в дълбока символика - като това че плаченето било на хубаво, или че еди какво си било на пари. Вярвам, че сънищата са израз на подсъзнанието и отключват наши лични страхове, страсти, съмнения и т.н. Погледнато от тази страна, сънищата ми наистина намират обяснение. Например, често сънувам дядовците си (и двамата починаха отдавна), прегръщам ги и плача. Но това е защото наяве не успях да се сбогувам с тях, и нашите не ме пуснаха на погребенията (не било място за деца). Затова още ме гложди липсата на сбогуването, и съмнението "дали достатъчно им показвах, че ги обичам? Дали го знаеха, тръгвайки си?"... затова ги прегръщам на сън.

Също вярвам, че по време на сън мозъка преработва информацията от деня, като се случва да намери търсен отговор, или дори да "напомня" за забравени неща. От време на време се случва да забравя да свърша нещо важно вечерта, и цяла нощ сънувам как го върша. На сутринта осъзнавам това благодарение на съня, и съм спасена. Или пък сънувам как намирам решението на проблем или задача насън.


П.П. Особено не вярвам на "предсказания" за пола на неродено дете. Все пак, шанса е 50/50. Ако сбъркаме, съня бива отметнат като поредния странен, но ако познаем - е, тогава трябва да е предсказание  Wink

Последна редакция: сб, 05 дек 2009, 09:05 от Дидитка

# 29
  • Мнения: 198
Да вярвам.Защо ли?-защото се сбъдна един мой сън.Сънувах,4е ще имам момче и ясно помнех и трите имена,с които го кръстих.Сега съм щастлива мъжка майка на момченце,кръстено точно като в съня ми.

Общи условия

Активация на акаунт