Вярвате ли в сънища?

  • 7 287
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 197
Вярвам в сънищата, обикновено сънувам прочетеното преди сън ( имам лошия навик да чета в леглото до 2-3 ч.) затова просто внимавам какво чета, макар че не винаги ми се отдава, дълги години сънувах една и съща катастрофа, още от дете, после още много години сънувах паяци, змии, скорпиони и всякакви гадини...
Ходя насън Embarassed Понякога говоря, сядам, ставам, извършвам рутинни действия, на сутринта не помня нищо... Embarassed
Има ли други като мен?

# 31
  • Мнения: 521
Все още не ходя, но говоря много.  ooooh!  (по време на сън)

# 32
  • Мнения: 364
Понякога говоря, сядам, ставам, извършвам рутинни действия, на сутринта не помня нищо... Embarassed
Има ли други като мен?

Aз не ходя и не говоря, но имах две съученички сомнамбули. И двете са много емоционални и преработват нощем всичко, което ги е впечатлило през деня. Бяхме на ски-лагер в една стая. Беше донякъде страшно, донякъде забавно... Аз смених с една учителка стаята след три дни!  Blush

# 33
  • София
  • Мнения: 43
Вярвам. Досега два пъти ми се е случвало да стане това което съм сънувала и двата пъти беше неприятно.

# 34
  • Мнения: 444
Рядко помня какво съм сънувала и никога не тълкувам.Обаче три от сънищата си помня и до днес,защото бяха много ясни,два от тях до дни ми се изясниха,третият ми се е запечатал в паметта,защото беше като кошмар с щастлив край,чиито отговор намерих двадесетина години по-късно.Знам,че сънищата са отражение на изживени емоции и вътрешен свят,но тези,за които споменах по-горе бяха предвесници на много важни моменти в живота ми,за които не предполагах,неочаквах,не планирах...

# 35
  • Мнения: 1 159
Вярвам,добре,че и майка ми сънува много,че имам с кого да си говоря за сънища!Обичам да спя,защото обичам да сънувам!Рядко сънувам кошмари,дори се улавям,че мога донякъде да ги контролирам.Примерно,гони ме някой насън( Laughingс лоши намерения,де),казвам си"Сънуваш!" и започвам да бягам още по-бързо или се скривам някъде.Случвало ми се е да сънувам нещо приятно и интересно,да се събудя и после да си продължа съня от същото място!

# 36
  • Мнения: 17 414
Вярвам само в тези, които са се сбъднали. Пророчески, един вид Grinning

Общи условия

Активация на акаунт