Февруарки 2010 (32)

  • 17 588
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 703
Елидам,аз ти препоръчвам това:

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=138738&hit=1

# 721
  • гр. София
  • Мнения: 23
Добро утро мацки, аз реших малко да слеяза от "балкона" както беше казала преди няколко дни Ника  Confused
Честито на всички с поводи и хубави резултати от ЖК и ФМ   bouquet
Да пиша, да пиша, ама какво да ви пиша, нямам с какво да се похваля...последния път при доки беба беше ок, ама аз съм яко параноичка и като не ходя при него 10тина дни и...па-ра-но-я...все ми се въртят разни гадории из главата, като не мръдне сутрин с моето ставане и пак разни филми...смахната работа  ooooh!

Секциото на моя приятелка е днес и мноооого се вълнувам  Crazy Иначе аз съм на работа още ОСЕМ РАБОТНИ ДНИ и....почивка, че така ми е трудно със спането и ставането...както на 90% от вас, както разбрах.

Ми айде стига толкова съм спамила...хубав ден на всички и успех на тези които са на консултации, изследвания и други такива мероприятия   bouquet

 

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро !
Днес се събудих с болки в гърлото,я кажете освен мед какви хапченца за смукане мога да си взема?
Мисля ,че тия Прополки ставаха  newsm78
Отивам да си правя чайчета и да пресичам набързо гадната настинка.
Сана_ не се притеснявай за бебчо,всяка мина през такъв етап .Още малко и ще си почивка нон стоп ...  Hug
Хубав ден на всички !

# 723
  • Мнения: 163
Добро утро и от мен! Hug
Хапнете някой плод, за да имате сила за деня:


Съни, аз перманентно съм с болки в гърлото, та вече не им обръщам внимание.
Опитай с Golia и чайче от лайка - при мен действат.

# 724
  • Мнения: 7
Я друг път се сервира закуска тук за добро утро, аз да ви сервирам една мелодия за успешен ден.
http://www.youtube.com/watch?v=qPPL7SH3Ff0&feature=player_embedded

И стремителен, както вика оная откачалка.  smile3525

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Mimita, бананите и черния шоколад са за магнезий, не за желязо/хемоглобин. То и магнезий ни трябва сега де, ама все пак да си знаеш. За желязото - мръвка му е майката и всичко тъмно - тъмно зелени зеленчуци, тъмно червено месо, леща, нар, цвекло  Laughing Освен това, най-добре било да се смесва на едно ядене желязо от месен и от зеленчуков произход. Примерно - телешко със зелена салата.

Ухаха, объркала съм пак двата щата!  Laughing Благодаря ти, karlie!

Харемче, кофти. Айде, все пак да се вдигне още малко!

Съни, смучи онези хапчета от подаръците от лекцията - Прополки!


Днес, като за петък, настроението ми е малко по-добре. Ще се почерпя с едно кафенце с мляко. Не, че напоследък не си се черпя с кафе и кола почти всеки ден, но все пак важна е идеята.
Хихи, вече съм в 30 г.с. Наближаваааа, мхм...

# 726
  • Мнения: 7
Съни, освен прополки, може да вземеш и едни на доктор Тайс, билкови са. На мен с тях за един ден ми мина. Номера е като смучеш бонбонките да не ядеш и пиеш веднага, а най-малкото след половин час за да си имат време за действие. А, и струват 2лв и нещо, т.е. евтини са.

# 727
  • Плевен
  • Мнения: 50
Добрютрю. На мен ми остават още 11 работни дена, че в събота - 19-ти си пуснах отпуска. Уф, хем ми се спи, хем ми студено, хем ми тежко, хем всичко ме сърби..., абе не е една беля. Направо съм като крастава, по цял ден се драпам, колегите ме бъзикат да взема да се изкъпя накрая... Рали, не е само при теб. Особено вечер е кошмарно. Мажа се, но по веднъж на ден, защото се мажа с бебешко олио и е толкова мазно, че не е удобно по-често, особено като ходя на работа...То просто пуска по дрехите мазно...Съни, за гърло - лъжица мед по езика, ако е захаросан още по-добре. Ако  положението стане нетърпимо си купи Йода-Септ от аптеката на разтвор и си намажи гърлото с него. От 2 мазаници минава. Ох, айде да вървя аз. Хубав ден на всички.

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Мерси много момичета  Hug
Сега пращам мъжа до аптеката !  Peace

# 729
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Добро утро и от мен Hug
Съни и аз  вчера бях на Прополки усщах леко да ми съхне гърлото и веднага започнах Peace

Днес съм на рожден ден на едно 12 годишно момиченце и се чудя какво да и взема,  към обяд ще излезна по магазините дано нещо ми хрумне ,най вероятно ще е дрешка ще видя newsm78
Навън е доста студено и не ми се излиза много ама няма как Rolling Eyes

# 730
  • Мнения: 35
Sunny , аз смуках едни хомеопатични на Боарон за гърлото - лекарката ми ги изписа - Калкарея карбоника 15 разреждане - действатбързо и безотказно - за два дни нямаше и помен. Отделно съм изпила не знам колко тона чай с мед и си правех всяка сутрин прясно изцеден сок от нар и лимон. Обожавам.
Отивам да работя ичакамс нетърепениекрая на работния ден, че както се досещате неми е на сърцето сто часадаседя на компа.
Хубав и слънчев ден на всички!
Хайде някой нова темичка, 4е тая и видяхме сметката, а аз не знамкак се пуска.
Ще ви следя да сецопна и аз отпред!

# 731
  • гр. София
  • Мнения: 23
Не знам защо реших да публикувам тази потресаваща новина, но  Cry  Cry  Cry

 smile3518  http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=448944 Weary
Е страшни тъпаци има ей  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out
Пазете се момичета...каквото и да значи това...  Hug

# 732
  • Мнения: 163
Еее, Сана, това подходяща новина ли е за събуждане? Cry
Моят съвет е да пропускате подобни неща. Нищо не можете да направите, освен да се разстроите... Confused

# 733
  • Мнения: 7
Еееее**си! Аз вчера на два пъти щях да се пребия с колата, защото съм станала голяма блейка и на два пъти щях да се натреса в предните коли, ама таратайката е с нови гуми и спираше аха до бронята им. Единия път обаче така се сгънах напред, че после ме боля известно време корема и си мислех дали не съм утрепала бебо, ама той слава богу, си мърдаше. Но това ще го покажа на мъжа ми, защото ме вози като чувал с картофи. #Cussing out

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
За заглавие на новата тема беше предложено:

Ех че коледа ни чака,с февруарче във тумбака
 
п.с.може да се пробвам и аз да я пусна,ако няма кой...

Общи условия

Активация на акаунт