Ще си имам бебе

  • 2 991
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
da to4no taka mart mesec se ojenihme az togava ne bqx bremena no go iskahme i za tova se ojenihme da si imame bebe i smeistvo i vsi4ko da e zakonno pri4inata za braka be6e lubovta ni i 4e iskame bebe kakto kazax za mene nqma vyzrast ima jelaq i ne jelaq na vseki spored vremeto i vsi4ko zaradi tova 4udo lubovta shtastliva sum  Simple Smile Laughing Wink Embarassed Heart Eyes Party Crazy Flutter Praynig Hug Thinking Whistling Whistling newsm78 bowuu hahaha Joy baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Боже...,ако ти си на 17,и аз бях родила на толкова,можех да съм ти майка...но добре,че не съм,щото през въпросния март месец голям пердах щях да ти ударя и сега щеше да си учиш уроците,не да питаш за имена #2gunfire

# 31
  • Мнения: 1
няма смисъл от това бий магаре по магаре а й мама никога не го е гаправила защото е човек и не бе позволи да симахна бебето или пък да ме спре да си оженя тя е човек и майка не е звяр  #2gunfire Rolling Eyes Close Twisted Evil Hug Hug ooooh! ooooh! ooooh! Thinking Thinking hahaha hahaha newsm78 newsm78

# 32
  • Мнения: 0
няма смисъл от това бий магаре по магаре а й мама никога не го е гаправила защото е човек и не бе позволи да симахна бебето или пък да ме спре да си оженя тя е човек и майка не е звяр  #2gunfire Rolling Eyes Close Twisted Evil Hug Hug ooooh! ooooh! ooooh! Thinking Thinking hahaha hahaha newsm78 newsm78
Е,твърде буквално приемаш думите ми LaughingКато те слушам,съвсем дете си още и затова винаги съм била против деца да гледат деца.Не е необходимо майка ти да е звяр,за да те спре да се жениш,а да е...хайде,няма да довършвам,въпрос на манталитет и среда е,най вече,така да го кажа

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 789
marina170802 поздравления за смелостта да имаш дете на тези години! Дано има кой да ти помага, защото няма да е лесно. Дали ти е рано или късно няма да коментирам- щом мислиш, че си намерила подходящия човек и сега му е времето- действай!
Сега по въпроса с имената- тъй като не се знае какво ще е детето, най-добре си измисли и за момче и за момиче, за да не си неподготвена.  Simple Smile Аз предлагам класическото Александър/ Александра.

# 34
  • Мнения: 1
blagodarq  Simple Smile Simple Smile Simple Smile interesno predlojenie naistina  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Embarassed Embarassed Embarassed nadqvam se da e mom4e a muja mi iska momi4e  Embarassed Embarassed Embarassed no kakvoto i da e na6e si e  Praynig Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 723
Дано наистина да го желаете много детето, защото ще се изисква много любов и всеотдайност, за да го отгледате... и търпение.
Пожелавам ви успех с това!
А за имената,
за момче: Максим, Адриан, Боян, Йоан
за момиче:  София, Габриела, Йоана,  Мая....   

# 36
  • Варна
  • Мнения: 153
няма смисъл от това бий магаре по магаре а й мама никога не го е гаправила защото е човек и не бе позволи да симахна бебето или пък да ме спре да си оженя тя е човек и майка не е звяр  #2gunfire Rolling Eyes Close Twisted Evil Hug Hug ooooh! ooooh! ooooh! Thinking Thinking hahaha hahaha newsm78 newsm78
Е,твърде буквално приемаш думите ми LaughingКато те слушам,съвсем дете си още и затова винаги съм била против деца да гледат деца.Не е необходимо майка ти да е звяр,за да те спре да се жениш,а да е...хайде,няма да довършвам,въпрос на манталитет и среда е,най вече,така да го кажа
Peace Peace споделям мнението, малко рано сте се засилили за това дето така или иначе няма да ти избяга- деца, мъж и домакинска работа цяяял живот...А дискотеките и младоста са до време, после и да ги гониш няма да ги стигнеш...Но ти си знаеш най-добре.
Късмет!
Имената:
Борис
Белла или Аглая

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Marina170802, последно предупреждение за кирилицата...!
В този форум се пише на кирилица... Запомни го и го спазвай...!

*Elesta*
, поправи си аватара, защото е огромен...! Излиза доста над разрешените пиксели...

# 38
  • Мнения: 1
 Stop Stop Stop az pove4e nqma da pi6a ni6to v tozi forum ne sre6tnah tova koeto o4akvax 6te 4eta samo poleznata informaciq za bremenosta i vsi4ko drygo nqma da pi6a temi ili mneniq nokoga ve4e sbogom na vsik4i sudii i lo6i hora tyk ne mojax da sre6tna dobrite hora te se razmivat imzejdu drugite sbogom na vsi4ki Stop Stop Stop

# 39

Общи условия

Активация на акаунт