Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино

  • 26 942
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
 Добро утро!-вън е ледено студено,
но на мен не ми е притеснено-
топличко е тук при нас,
че с Есмер минава всеки час!!!

 Бризче   bouquet
 Ма много си права...е, може и да си седнала  де  hahaha Joy Joy
 Благодаря и за снимките  Hug

 
 Венетат, същото важи и за теб, душко  Grinning....права си,отлично му седят Laughing....ма за к'во ни е клъощав герой  Mr. Green Mr. Green

# 691
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чшшш, Йенибащанкиии...декя сте бре.... hahaha hahaha
Са станах и мое да застъпим малко наряд... Joy Joy Joy
На Мамита и се разгони фамилията ....сама тукя.... ooooh!
Специални АДМИРАЦИИ и за теб Мамита.....  bouquet  bouquet  bouquet

# 692
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Чшшш, Йенибащанкиии...декя сте бре.... hahaha hahaha
Са станах и мое да застъпим малко наряд... Joy Joy Joy
На Мамита и се разгони фамилията ....сама тукя.... ooooh!
Специални АДМИРАЦИИ и за теб Мамита.....  bouquet  bouquet  bouquet
добре си ни дошла   bouquet

# 693
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен! Hug Hug Hug
Завърнах се и залепнах за компютъра.Гледам пак сте напреднали с темите.Без малко да ви изпусна.Поръчала съм сняг на Дядо Коледа всеки ден по -малко,за да не ни напуска празничното настроение.
Филма все още ли се снима в Ню Йорк?Или са приключили снимките? newsm78 newsm78 newsm78

# 694
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Да кажа аз сега, че много съм ядасана  smile3513 дала съм ви грешно инфо по напред в темата! Госпожицата, която играе Врабчето- Башак Пърлак има преди този филм още 11. Нейната филмография е по-голяма от тази на Сарухан бей. И аз пиша тука "ще се ошлайфа момичето"- че тя до сега като не е успяла..... smile3515 Ето филмографията и:
Doğumu
03.11.1989 - Şarköy

Eğitimi
Lise

Filmleri - Oyuncu (11 Film)

Fikrimin İnce Gülü Gülendam 2007
Memleket Hikayeleri - Arda Boyları 2006
Doktorlar 2006
Geceler Yarim Oldu 2006
Evlerinin Önü Mersin 2006
Acı Hayat 2005
Gümüş 2005
Ayışığı Neredesin 2004
Büyük Buluşma 2004
Zalim 2003
Sırlar Dünyası / Sır Kapısı 2002

Забележете- участвала е и в "Перла", ама как някой тук не ме опроверга  newsm09, а "Врабче" бил първият филм, с който получила признанието на публиката. newsm12 май по два три пъти трябва да превеждам за да стигна до истината  smile3506

# 695
  • Мнения: 0
Чшшш, Йенибащанкиии...декя сте бре.... hahaha hahaha
Са станах и мое да застъпим малко наряд... Joy Joy Joy
На Мамита и се разгони фамилията ....сама тукя.... ooooh!
Специални АДМИРАЦИИ и за теб Мамита.....  bouquet  bouquet  bouquet

  Благодаря, мила  Hug....разчитам на теб, че сестрата ме кани на вечеря, та ще олабя за малко фронта  Mr. Green Mr. Green

# 696
  • Мнения: 0
Да кажа аз сега, че много съм ядасана  smile3513 дала съм ви грешно инфо по напред в темата! Госпожицата, която играе Врабчето- Башак Пърлак има преди този филм още 11. Нейната филмография е по-голяма от тази на Сарухан бей. И аз пиша тука "ще се ошлайфа момичето"- че тя до сега като не е успяла..... smile3515 Ето филмографията и:
Doğumu
03.11.1989 - Şarköy
/quote]


  Бризче, ма как тъй е играла 1989-та, нали някой каза, че е на 19 години   newsm78 newsm78 newsm78

# 697
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Да кажа аз сега, че много съм ядасана  smile3513 дала съм ви грешно инфо по напред в темата! Госпожицата, която играе Врабчето- Башак Пърлак има преди този филм още 11. Нейната филмография е по-голяма от тази на Сарухан бей. И аз пиша тука "ще се ошлайфа момичето"- че тя до сега като не е успяла..... smile3515 Ето филмографията и:
Doğumu
03.11.1989 - Şarköy
/quote]


  Бризче, ма как тъй е играла 1989-та, нали някой каза, че е на 19 години   newsm78 newsm78 newsm78

 smile3532 родена е на 3.11 1989 в Шаркьой newsm53

# 698
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ето ме и мене.....  Joy
лелее, ...станах кат кукунделите ....сама си пишем... #Crazy
Аре...пролазяйте по темите....че ше земат да ми турат РИЗКА....ако некой психо ме чете... hahaha hahaha hahaha hahaha
Бризке, молим ти се да се замислиш за тема 2...вече сме на 47стр.
  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 18:41 от zizu_70

# 699
  • Мнения: 188
Къде стеее,избяга ни темата.
Викам да помогна малко докато се завърнете.

# 700
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Зизка, не се тревожи - тя става за 10 мин. пък дори и да стигнем 50 стр. пак ще си продължим да пишем в другата, докато измайсторим тая newsm78

# 701
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Чакай ся да ви напишем ко пайм Неска цял ден. Ходих на новогодишния базар. Гледам на едно място надпис "Вкусете насладата на Ориента!". Отивам аз, гледам - пишмание има -Floss halva-написали и после с бълг букви- копринена халва. Купих си значи. Днес след обед съм сложила едната кутия в една голяма чиния и правя опит след опит с вилицата като Сарухан бей да ги нанижа- е НЕ СТАВА, ама как я завърташе тоя човек и на нея се образува едно малко топче- най културно да си го хапнеш. А пък при мене- Сичко се натроши и стана .... аман ти е системата- сега с лъжицата обирам, дорде не се е разтопило! newsm12

# 702
  • Мнения: 188
Бризче ще те пращаме на уроци при Сарухан бей Laughing
Или по-добре той да дойде да ни понаучи Hug

# 703
  • Мнения: 23
Да кажа аз сега, че много съм ядасана  smile3513 дала съм ви грешно инфо по напред в темата! Госпожицата, която играе Врабчето- Башак Пърлак има преди този филм още 11. Нейната филмография е по-голяма от тази на Сарухан бей. И аз пиша тука "ще се ошлайфа момичето"- че тя до сега като не е успяла..... smile3515 Ето филмографията и:
Doğumu
03.11.1989 - Şarköy

Eğitimi
Lise

Filmleri - Oyuncu (11 Film)

Fikrimin İnce Gülü Gülendam 2007
Memleket Hikayeleri - Arda Boyları 2006
Doktorlar 2006
Geceler Yarim Oldu 2006
Evlerinin Önü Mersin 2006
Acı Hayat 2005
Gümüş 2005
Ayışığı Neredesin 2004
Büyük Buluşma 2004
Zalim 2003
Sırlar Dünyası / Sır Kapısı 2002

Забележете- участвала е и в "Перла", ама как някой тук не ме опроверга  newsm09, а "Врабче" бил първият филм, с който получила признанието на публиката. newsm12 май по два три пъти трябва да превеждам за да стигна до истината  smile3506

здравейте,фенки на Сару, извинете за липсата от 2 дена нямахме нет #2gunfire #2gunfire smile3511 smile3511 smile3511
БРИЗЧЕ,мила от къде взе информацията   нещо не се връзва гледала съм Doktorlar ,но врабката не съм я виждала newsm78 също и Acı hayat долу горе съм гледала, но и там не си спомням да съм я виждала

# 704
  • Мнения: 20 795
Чакай ся да ви напишем ко пайм Неска цял ден. Ходих на новогодишния базар. Гледам на едно място надпис "Вкусете насладата на Ориента!". Отивам аз, гледам - пишмание има -Floss halva-написали и после с бълг букви- копринена халва. Купих си значи. Днес след обед съм сложила едната кутия в една голяма чиния и правя опит след опит с вилицата като Сарухан бей да ги нанижа- е НЕ СТАВА, ама как я завърташе тоя човек и на нея се образува едно малко топче- най културно да си го хапнеш. А пък при мене- Сичко се натроши и стана .... аман ти е системата- сега с лъжицата обирам, дорде не се е разтопило! newsm12

Бризче тези умения Сарухан бей ги е развил сигурно с мнооооого упражнения. Голям опит трябва да има с пишманието  Joy Joy Joy Joy Joy. И Вили е права уроци трябва да дава.

Общи условия

Активация на акаунт