Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино

  • 26 940
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Али, пак от тоя форум http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=33662

# 706
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизка, не се тревожи - тя става за 10 мин. пък дори и да стигнем 50 стр. пак ще си продължим да пишем в другата, докато измайсторим тая newsm78
Знам ...се пак да не забравяме ...че и мойта особа правеше теми.... Mr. Green
Али здравей мила... Hug Hug Hug Много ни липсваше...  bouquet
Аз имам некой питанки към тебе ...ма че ти пратим ЛС... Peace
между временно виж си кутията..и ако е пълна я помети... hahaha hahaha

# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Чакай ся да ви напишем ко пайм Неска цял ден. Ходих на новогодишния базар. Гледам на едно място надпис "Вкусете насладата на Ориента!". Отивам аз, гледам - пишмание има -Floss halva-написали и после с бълг букви- копринена халва. Купих си значи. Днес след обед съм сложила едната кутия в една голяма чиния и правя опит след опит с вилицата като Сарухан бей да ги нанижа- е НЕ СТАВА, ама как я завърташе тоя човек и на нея се образува едно малко топче- най културно да си го хапнеш. А пък при мене- Сичко се натроши и стана .... аман ти е системата- сега с лъжицата обирам, дорде не се е разтопило! newsm12

Бризче тези умения Сарухан бей ги е развил сигурно с мнооооого упражнения. Голям опит трябва да има с пишманието  Joy Joy Joy Joy Joy. И Вили е права уроци трябва да дава.

ееее, кво сега да прайм newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 да вървА да изкупА сичкото пишмание на ония гарги и да го метам у къщи да се учим  smile3508 smile3508 smile3508

# 708
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Зизка, не се тревожи - тя става за 10 мин. пък дори и да стигнем 50 стр. пак ще си продължим да пишем в другата, докато измайсторим тая newsm78
Знам ...се пак да не забравяме ...че и мойта особа правеше теми.... Mr. Green
Али здравей мила... Hug Hug Hug Много ни липсваше...  bouquet
Аз имам некой питанки към тебе ...ма че ти пратим ЛС... Peace
между временно виж си кутията..и ако е пълна я помети... hahaha hahaha

 newsm03  знам аз и поминим па и се надявах и таа тема ти да и спретнеш продължението smile3521 ама кат видох с какви голеееееееееееми  цървени букви ми го рекна, smile3506 стопифа ми се надявките  Weary, че го напраим, споко къзлар smile3521

# 709
  • Мнения: 188
Бризче ти иди купи а ние като добри пириятелки ще дойдем да ти помогнем с уроците.
Много сме добри в похапването на вкусотийки разни Mr. Green Hug

# 710
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Бризче ти иди купи а ние като добри пириятелки ще дойдем да ти помогнем с уроците.
Много сме добри в похапването на вкусотийки разни Mr. Green Hug
Оле, душко, ама ти с това ли ме плашиш- недей така, аз ако знам че ще дойдете още на мига ще им издиря телефончетата и ще ги накарам в къщи да ми я докарат- Боже, ти просто си нямаш идея колко съм луда! smile3521

# 711
  • Мнения: 188
Не мила,не става дума за плашене HugПросто ви чувствам много близки/по цял ден си говоря само с вас/за това си позволявам да пиша така. Hug  bouquet

# 712
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чшшшшш,....бакалъм....ко тава тукя...??? newsm78
Аз май пак нещо пропуснах...у калабалъка..... #Crazy
Молим за разяснение ...ако е възможно.... Praynig
Ееее, ...ма голема съм тояга... hahaha

Бризкеее, ако сакяш че я пуснем темята....ама мислим че е по добре ти...нали си и родител....ти я създаде...ама ако немаш ...време....немаш грижи....я съм на среща ..че помагям... Blush

П.С...Имам некой притеснения....декя са Чили, Галка, Ани, Тонката.... ooooh! ooooh! ooooh!

# 713
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Чшшшшш,....бакалъм....ко тава тукя...??? newsm78
Аз май пак нещо пропуснах...у калабалъка..... #Crazy
Молим за разяснение ...ако е възможно.... Praynig
Ееее, ...ма голема съм тояга... hahaha

Бризкеее, ако сакяш че я пуснем темята....ама мислим че е по добре ти...нали си и родител....ти я създаде...ама ако немаш ...време....немаш грижи....я съм на среща ..че помагям... Blush

кажи ся кво опущи да ти го разясним и да отивам да се погрижим за темата, че щом съм и родител требе я нахраним newsm12

# 714
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чшшшшш,....бакалъм....ко тава тукя...??? newsm78
Аз май пак нещо пропуснах...у калабалъка..... #Crazy
Молим за разяснение ...ако е възможно.... Praynig
Ееее, ...ма голема съм тояга... hahaha

Бризкеее, ако сакяш че я пуснем темята....ама мислим че е по добре ти...нали си и родител....ти я създаде...ама ако немаш ...време....немаш грижи....я съм на среща ..че помагям... Blush

кажи ся кво опущи да ти го разясним и да отивам да се погрижим за темата, че щом съм и родител требе я нахраним newsm12
Ми незнам...некви диалози тукя между тебе и Вили...кой кво че купува...кой кво че носи...и къде...нещо не вденах...за пишманието ли иде реч....Ейййй...и я сакям у калабалъка... Mr. Green
Айде я че спретнем 3 тема...и я да дадем своя дан....па я че съм сестрата.. Joy

# 715
  • Варна
  • Мнения: 2 973


П.С...Имам некой притеснения....декя са Чили, Галка, Ани, Тонката.... ooooh! ooooh! ooooh!

тамъм една travel народ- да не фанаха баира към Стамбуля  newsm12 ми то снежно бе newsm09 да не закъсат некъде  newsm78 требе после  costumed050 smile3543 doctor newsm52

# 716
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


П.С...Имам некой притеснения....декя са Чили, Галка, Ани, Тонката.... ooooh! ooooh! ooooh!

тамъм една travel народ- да не фанаха баира към Стамбуля  newsm12 ми то снежно бе newsm09 да не закъсат некъде  newsm78 требе после  costumed050 smile3543 doctor newsm52
То па тва остана....представяш ли си да са тръгнали без нас.... ooooh!
Аз не вервам ....те са пИриятелки...че кажат ако спретват нещо подобно... Naughty

# 717
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Къде отидохте пак...спинкате ли...???  Mr. Green
Че пишем ТИХО да не ВИ събудим.... Joy

# 718
  • Мнения: 23
Бризче,ето превода,който искаше:
С-Добре,ти спечели,но няма да ти позволя повече да ме нараняваш.Заминавам от тук,чуваш ли...заминавам.Доволен ли си?Кажи нещо,защо мълчиш?
Д-Какво искаш да ти кажа?Да те моля да останеш ли?Отблъсна ме и сега бягаш,така ли?Това за теб игра ли е?
С-Не е игра,ще замина,може да не се боря със семейството си,но с теб ще се боря.
Д.Не с мен,а със себе си се бориш.
С-Прав си и с теб и със себе си,но знай ще направя всичко за да се отърва от теб
Д-Даже от мен да се отървеш,от любовта ни не можеш,Серче,където и да отидеш тя ще е с теб
С-Доу
Д-Това е за теб
С-Какво е това?
Д-Вътре е любовта ми...без борба няма любов,Серче,няма

# 719
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Бризче,ето превода,който искаше:
С-Добре,ти спечели,но няма да ти позволя повече да ме нараняваш.Заминавам от тук,чуваш ли...заминавам.Доволен ли си?Кажи нещо,защо мълчиш?
Д-Какво искаш да ти кажа?Да те моля да останеш ли?Отблъсна ме и сега бягаш,така ли?Това за теб игра ли е?
С-Не е игра,ще замина,може да не се боря със семейството си,но с теб ще се боря.
Д.Не с мен,а със себе си се бориш.
С-Прав си и с теб и със себе си,но знай ще направя всичко за да се отърва от теб
Д-Даже от мен да се отървеш,от любовта ни не можеш,Серче,където и да отидеш тя ще е с теб
С-Доу
Д-Това е за теб
С-Какво е това?
Д-Вътре е любовта ми...без борба няма любов,Серче,няма

Перличке скъпоценна-БЛАГОДАРЯ ТИ !!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт