Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино

  • 26 941
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 2 973
 newsm78 newsm78 newsm78 къде пак сте избягали всички newsm78 newsm78 newsm78

                                                 Тема 2

 като изпишете тази, можем вече да се прехвърлим на новата темичка

# 721
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Минавам набързо да ви изчета защото малката е с температура сега и само мрънка а ако утре е по - добре ще съм на линия. Бризче благодарности за стихчето - голяма работа си newsm20. Зизууууууууу стига си спалаааааааааааа.

# 722
  • Мнения: 23
не закачайте Зизка  #2gunfireотиде да се записва на курсове Naughty

# 723
  • Варна
  • Мнения: 2 973


Не съм прекратила анкетата, но да обобщя резултата:
От 5.12.09 г. до днес 13.12.09 г. - за 9 дни темата е прочетена почти 4500 пъти. В анкетата са участвали 65 потребителя. От тях 16.9% не харесват Сарухан Хюнел, а останалите 83.1% са му дали положителен вот! Това са 54 потребителя. От всички тези 54 човека, 41.5% смятат, че Сарухан Хюнел е харизматична личност, а 27.7% са му дали своя вот, заради изпълнението на ролята на Есмер=Синан в "Изгубени години".10.8% пък, са привлечени от мистерията около неговата личност.
И за да обобщя: след около 4500 прегледа на темата, тук са гостували преди всичко хора, които харесват нашия любимец!!! newsm51

# 724
  • Мнения: 188
Лека нощ и приятни сънища от мен smile3524

# 725
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Лека нощ и приятни сънища от мен smile3524

Лекинка, Вили!  love001

Я слезте от балкона, моля ви- изкоментирайте поне анкетата! smile3521 smile3525

# 726
  • София
  • Мнения: 1 433
Бризче  bouquetаз съм тука Joy
ма досега вися и ви изчитам, че два дена нета ми беше отврат и не можах да участвам в калабалъка Mr. Green Mr. Green
Алиии, много мерси за преводите newsm20
Бризче, и на теб огромно newsm20 newsm20за музиката на болахенк, дали може да я постнеш в началото на следващата тема, Praynig Praynig Praynigмного ти мерсаж предварителво Hug
за анкетата-кво да кажа-то си е ясно, който си му харесва Сару-си го гледа, който не го харесва, едва ли е гледал филма заради сините очи на Бурак hahaha hahaha hahaha

ъъъъъъъъъ, и докат не съм забравила-ако може и линк на онзи турски канал ли е, сайт ли е Blushдето ги има качени сериите на кайболана, ма целите, а не нарязани, имаше ги някъде в темите ма ги затрих и не ги откривам, а беше страшно удобно Hug Hug

# 727
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Бризче  bouquetаз съм тука Joy
ма досега вися и ви изчитам, че два дена нета ми беше отврат и не можах да участвам в калабалъка Mr. Green Mr. Green
Алиии, много мерси за преводите newsm20
Бризче, и на теб огромно newsm20 newsm20за музиката на болахенк, дали може да я постнеш в началото на следващата тема, Praynig Praynig Praynigмного ти мерсаж предварителво Hug
за анкетата-кво да кажа-то си е ясно, който си му харесва Сару-си го гледа, който не го харесва, едва ли е гледал филма заради сините очи на Бурак hahaha hahaha hahaha

ъъъъъъъъъ, и докат не съм забравила-ако може и линк на онзи турски канал ли е, сайт ли е Blushдето ги има качени сериите на кайболана, ма целите, а не нарязани, имаше ги някъде в темите ма ги затрих и не ги откривам, а беше страшно удобно Hug Hug

в новата тема съм сложила едно линкче към сериалите   bouquet

# 728
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ехооо,...дойдох си...!!! hahaha hahaha hahaha
Ама легам да спим... Mr. Green

Бризкее, анкетата показва...че има достатъчно хора който харесват Сару..е има и такива дето не го харесват...секи си им мнение и вкус... Peace
Важното е че компанията ни е супер...защото тва се случва рядко между хора който се познават задочно...  love001
Аз така кат чета някой път други теми...ми се струва че май ние сме си уникат.... Joy

# 729
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ехооо,...дойдох си...!!! hahaha hahaha hahaha
Ама легам да спим... Mr. Green

Бризкее, анкетата показва...че има достатъчно хора който харесват Сару..е има и такива дето не го харесват...секи си им мнение и вкус... Peace
Важното е че компанията ни е супер...защото тва се случва рядко между хора който се познават задочно...  love001
Аз така кат чета някой път други теми...ми се струва че май ние сме си уникат.... Joy


Ха, добре завърнала се! Как беха курсовете?

Галка, няма да сложа линкче за Болахенк, защото и в момента сайта има проблеми и не може да се тегли- не искам да подвеждам хората с неработещ линк, но мога да сложа линк за слушане online  newsm78

# 730
  • Варна
  • Мнения: 2 973
   

# 731
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 smile3540 smile3540 smile3540 Гюнайдън къзлар....!!! Hug Hug
Желая Ви спорен ден и успешна нова седмица...!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 732
  • Мнения: 0
smile3540 smile3540 smile3540 Гюнайдън къзлар....!!! Hug Hug
Желая Ви спорен ден и успешна нова седмица...!!!   bouquet  bouquet  bouquet


Благодаря! - newsm78 уф то мина обед ама карай   bouquet

# 733
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
smile3540 smile3540 smile3540 Гюнайдън къзлар....!!! Hug Hug
Желая Ви спорен ден и успешна нова седмица...!!!   bouquet  bouquet  bouquet


Благодаря! - newsm78 уф то мина обед ама карай   bouquet
  Joy hahaha hahaha Joy Joy hahaha...ама верно.... hahaha hahaha Joy

# 734
  • Мнения: 165
smile3540 smile3540 smile3540 Гюнайдън къзлар....!!! Hug Hug
Желая Ви спорен ден и успешна нова седмица...!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Айде да изкоментирам и аз анкетата-от тез 16.9% #Crazy newsm78, за съжаление нито един не е обяснил в темата, защо е дал отрицателно мнение. Предполагам и че някои от гласувалите изобщо не са гледали филми с него и просто са гласували според това дали им харесва или не визуално. Както и да е въпрос на вкус както казахме, важното е че компанията тук е супер. Hug

Общи условия

Активация на акаунт