СЕПТЕМВРИ `09 - тема 6

  • 14 484
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
 Пу първа на втора страница  newsm44 newsm44 newsm44
Веси, мерси за хубавата темичката   bouquet

# 16
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
и аз съм тук Wink
Ама вече има ли албум за подаръците? newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 2 143
Има Grinning
Само дето почти никой не е качил снимки още, първите са на Бебешондел.

# 18
  • Мнения: 53
и аз съм тук Wink
Ама вече има ли албум за подаръците? newsm78
Има, има Simple Smile

# 19
  • Мнения: 8
Пу и аз тук Hug

# 20
  • Мнения: 71
Леле от мерак да пуснете нова тема, те станали 3 теми.  smile3532

# 21
  • Мнения: 1 046
Хелоу и от мен, мерси за новата тема   bouquet

Днес успяхме да мръднем и добре ми се отрази разходката, тъкмо щях да ви се жалвам, че дребо почна да се лигави и видях, че не е само при нас тоз проблем, по-скоро ми  е досадно, непрекъснато мокрене.

Още не съм си пратила подаръка на Вили, много не ми остана време тази седмица, но сега понеделник вторник ще я свърша и тази работа.

А мен тази вечер ме очаква един мощен купон, даже си имам и баба гледачка, ама да ви кажа така да не ми се ходи, изгубили сме тренинг както казва мъжо. Трябва да си надигна г.а точно към 10 часа когато ми е полузаспало, децата сладко спинкат и аз в студа ......бррр и после при хората и задимено и ......леле каква картинка мрачна описах.

Ох айде лека вечер на всички   bouquet

# 22
  • Мнения: 56
Здравейте мамчета!

Мерси за новата темичка! Дано тази е по-мирна, спокойна и без сърдити!

При нас днес нищо интересно. Тати ни заряза и пак цял ден е по-срещи и работи  Sad Вече малко се дразня Close

Ето с какво тормозих детето сега: http://picasaweb.google.com/kidamianova/Koledni#5411775418201065634

# 23
# 24
  • Мнения: 38
записче

# 25
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Здравейте мамчета!

Мерси за новата темичка! Дано тази е по-мирна, спокойна и без сърдити!

При нас днес нищо интересно. Тати ни заряза и пак цял ден е по-срещи и работи  Sad Вече малко се дразня Close

Ето с какво тормозих детето сега: http://picasaweb.google.com/kidamianova/Koledni#5411775418201065634

# 26
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Хе-хе,то милото,гледам по едно време не е издържало hahaha!

# 27
  • Мнения: 62
Мацки дайте линк към албумчето ни и парола.На ЛС.  Peace Hug

# 28
  • Мнения: 141
Браво бе майчета Simple Smile Вече има 6-та тема, в която сте се представили добре с писането Simple Smile

Днес оставих чавето на таткото, а аз излязох на покупки. Купих рибка за утрешния празник, а покрай рибката понапазарувах някоя дрешка за мен и за татито( изненадка за гледането на щерката).

Колегите ме поканиха на коледно парти на 10-ти Декември, та трябва да се наконтя за случая Simple Smile От много време насам ще изляза и ще се повеселя като хората Simple Smile Като мине купона ще ви разкажа как е било Simple Smile

Криската, ако Катето ми падне, ще я изхрускам. Невероятна чаровница е пу- пу. А как хубаво си я нагласила. Разкошна е. Тормоза си е заслужавал.

# 29
  • Мнения: 56
Пък нашата фирма няма да прави Коледно парти тази година  Sad а аз така се бях наточила. Ама то за 250 човека си е много пари, а и винаги съм се дразнила, че се правят много скъпи партита, а на повечето хората не се дават никакви премии  Naughty Сега поне като няма бонуси, няма и парти.
Ще имаме само детско парти и ще я водя с екипчето от фото сесията  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт