Шампоан оцветител

  • 205 667
  • 186
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 548
Аз искам да ви помоля за съвет. Купих си този шампоан оцветител http://www.pdf-international.it/it/linea/HairQuality+ShampooColor/5 от магазина на Малинка.
Много бил добър, пише, че е без амоняк, падал след няколко измивания не съсипвал косата. Аз търся точно това - искам да се видя с друг цвят, но без да остава трайно и да изгаря косата. Проблемът е, че той се състои и две шишенца, които трябва да се смесят - активатор и оцветител и в активатора като съставка е даден перхидрол. Не знам в какво количество е, но ме притеснява наличието му.
Някой друг дали е ползвал тези шампоани или друг подобен (тоест съставен от две части като боя) оцветител?

# 136
  • Мнения: 343
Аз искам да ви помоля за съвет. Купих си този шампоан оцветител http://www.pdf-international.it/it/linea/HairQuality+ShampooColor/5 от магазина на Малинка.
Много бил добър, пише, че е без амоняк, падал след няколко измивания не съсипвал косата. Аз търся точно това - искам да се видя с друг цвят, но без да остава трайно и да изгаря косата. Проблемът е, че той се състои и две шишенца, които трябва да се смесят - активатор и оцветител и в активатора като съставка е даден перхидрол. Не знам в какво количество е, но ме притеснява наличието му.
Някой друг дали е ползвал тези шампоани или друг подобен (тоест съставен от две части като боя) оцветител?

А дали това не е безамонячна боя, която се нанася като шампоан? Не съм запозната с продукта, изказвам предположение.

# 137
  • Мнения: 548
Най-вероятно е така (нямам никакъв опит с боите) - трябва и да постоиш с шампоана и после да го измиеш. Въпросът е има ли смисъл да го ползвам при условие, че замествам амоняка с перхидрол. Не е ли също толкова увреждащо? И дали цветът все пак няма да остане донякъде, въпреки че уж се измивал?

# 138
  • София
  • Мнения: 3 412
Много благодаря за отговора, да точно така е не ми се иска да си третирам косата с бои. Купих си шампоан оцветител Joanna multi color effect, номер 11 в неделя мисля да го изпробвам да видя какво ще се получи. В магазина ми предложиха балсам оцветител с къна - жената ми обясни, че покривността му е много по добра и пак не уврежда толкова косата както боите, ако не стане нищо с шампоана мисла да тествам балсама. Ще пиша за резулатата.
Здравей,
искам да те попитам дали помниш какъв беше този балсам оцветител, който е предложила продавачката. Може би Natura Vital? Много ще съм благодарна за отговора!

 Здравей,
да помня на фирма ВЕНИТА henna color, аз вече 2 пати използвах шампоан оцветител на фирма multi color effect те са с витамини и подхранват косата наистина добре се получава и косата стои жива, но на 3-тото измиване вече го няма, и затова сега ще пробвам с тези на венита хем покриват бяла коса хем са по трайни и пак не увртеждат косата

Последна редакция: сб, 08 фев 2014, 11:14 от pepita5

# 139
  • Мнения: 36
Аз съм със светло руса коса и съм най-доволна от шампоана на Лореал професионел много приятен свят придава.

# 140
  • Мнения: 213
И аз си купих шампоан оцветителя на Венита - цвят карамел, ама докато се наканя да го ползвам, реших да мина в отново в русата гама и сега ми седи така в шкафа не използван. След някои друга седмица като си изменя за пореден път желанието първо него ще пробвам, защото цвета много ми харесва!

# 141
  • Мнения: 437
Аз харесвам много тези, на Лореал професионел, по-точно бежовия, макар че отдавна не съм го купувала:



Къде ги има? Интересува ме за София и конкретно последната опаковка, червената. Моят цвят е такъв, може би една две идеи по-тъмен.
Малко трудно се поддържа червен цвят, все гледам безсулфатни маски и шампоани да ползвам.

# 142
  • Мнения: 7
Здравейте с каква честота мога да използвам съпросните шампоани ,без това да навреди на косата ми ,защото скоро се боядисах червена ,но за да е по наситен и раномерен цвета сложих си шампоан на "Марион"  ,цвета стана мн хубав ,но вече почти се отми ,въпроса ми е ще навреди ли ,ако пак си сложа и така на вс сед ,сед и половина  ?:Д

# 143
  • Мнения: 437
Взех си оцветяваща пяна на Шварцкопф и съм много доволна. Мина месец от последното боядисване и мога да изкарам сигурно още седмица с пяната. Simple Smile Нанася се след измиване на мокра коса и се седи 20 мин. После се отмива. Супер е. Simple Smile Поне на моята коса добре се отразява.

# 144
  • Мнения: 1 015
agressiva след всяко измиване ли нанасяш пяната?

# 145
  • Мнения: 437
Не. Като почне да се отмива цвета накрая и така разреждам боядисването до към месец и малко.

# 146
  • Мнения: 548
Agressiva, а откъде го купи?

# 147
  • Мнения: 437
Поръча ми го моята фризьорка. Simple Smile
Ако искаш ми пиши на лично за повече информация.

# 148
  • Мнения: 0
Момичета, вчера си направих кичури с продукт на Лореал, но не разнесох хубаво боята и в момента около корените сам руса, а на долу сам с естествения ми цвят (светло кестеняв). Мислите ли, че рус шампоан с оцветител би хванал поне докато реша какво да правя? Всяко мнение ще ми бъде полезно! Simple Smile

# 149
  • Мнения: 86
Здравейте с каква честота мога да използвам съпросните шампоани ,без това да навреди на косата ми ,защото скоро се боядисах червена ,но за да е по наситен и раномерен цвета сложих си шампоан на "Марион"  ,цвета стана мн хубав ,но вече почти се отми ,въпроса ми е ще навреди ли ,ако пак си сложа и така на вс сед ,сед и половина  ?:Д


Значи все пак се отмива  Grinning  В крайна сметка, някой използвал ли е Марион на НЕбоядсвана светло-кестенява коса. Аз си взех  с червеникав отенък, но като ви чета.. на кой му се измил оцветителя, на кой не и се чудя.. и преди съм се правила, но беше цвят капучино на Престиж и всичко беше  точно  с измиването Grinning Но иначе  покри ми косата и и предаде някакъв по пепеляв цвят Simple Smile
Мислите ли , че ще има проблем с отмиването? Ако има някакъв ефект ще ви покажа Grinning

Общи условия

Активация на акаунт