Шампоан оцветител

  • 205 646
  • 186
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 550
.... Миналата година за лятната ваканция направих кичури на дъщеря ми (тогава на 13 години).Изрусяване и поддържане 2 месеца с оцветяващи маски....
Може ли да препоръчаш оцветяващи маски? Този цвят лилаво много ми харесва, но търся и нещо към беж, че ми жълтее, но не искам да става платинена, а по-скоро лешникова, бежова...?

# 181
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
sl, откъде купуваш Sebastian Cellophanes, много ме заинтригува...
От магазин за професионална козметика
Orez, маските бяха Nirvel, другате бяха някакви пигменти.
Кичурите от тази година

Пак с Nirvel и това

# 182
  • Мнения: 448
Здравейте ! Ползвали ли сте Лакме Ultra Copper или Ultra Gold /маска или шампоан/ и действат ли върху естествена светлокафява коса или само върху изсветлена ?

# 183
  • Мнения: 60
Здравейте, искам да попитам - колко често могат да се ползват оцветяващите шампоани?
Понеже бързо се измиват, ако се ползват веднъж на месец вредно ли е за косата?

# 184
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте ! Ползвали ли сте Лакме Ultra Copper или Ultra Gold /маска или шампоан/ и действат ли върху естествена светлокафява коса или само върху изсветлена ?
Медната може и да имаш нюанс,но със златната абсурд.Аз съм руса и имам всичките на Лакме.От медната и червената слагам по капчици в шампоана и ми става цвят сьомга.Златната и кафява серия ползвам като искам по-топъл цвят.

# 185
  • Мнения: 3
Здравейте,косата ми е тъмно руса ,с какъв шампоан оцветител мога да я направя рижава ?

# 186
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте,косата ми е тъмно руса ,с какъв шампоан оцветител мога да я направя рижава ?
Лакме Ultra Copper

Общи условия

Активация на акаунт