Графика на БТ. Моля за мнението ви ! 1.4

  • 22 135
  • 915
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 153
Момичета според вас, ако не се е пукнал фуликула температурата трябва ли да се повиши, или остава ниска?! На 24.06 имах 18мм фоликул и лекарката ми каза, че всеки момент трябва да се спука, но температурата ми се покачва чак сега! Нещо не мога да си обясня ситуацията. Нека който разбира повече да даде повече инфо! В понеделник съм на преглед, но искам и вашето мнение! Благодаря предварително!

# 31
  • Мнения: X
И аз не знам с тези температури..Например снощи имах много + ову тест,което значи,че още няма ову, а Т ми се кача вече.. newsm78

# 32
  • Мнения: 2 153
Aми Рени, ще изчакаме да пише някой по- компетентен! Сигурна съм, че има такива момичета!

# 33
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Ванесса според мен не трябва да се покачва Т ....Я вземи да разгледаш графиките и на другите момичета.
Рени щом снощи си имала + тест,то тогава овуто предстои,значи днес или утре е момента Peace

# 34
  • Мнения: X
Моята май се покачва.. newsm78

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 11:54 от Анонимен

# 35
  • Мнения: 365
Здравейте!Моля кажете нещо и за моята графика!!?? PraynigТя е в подписа ми!

# 36
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
sstambii оправи си линка че не е верен Peace Това би трябвало да е твоята графика  http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … oginName=sstambii   
(в края на линка трябва да пише твоето потребителско име,а не цифрата 1 )

Кога трябва да ти дойде?

# 37
  • Мнения: 365
след 2 дни

# 38
  • Мнения: 179
момичета я погледнете графика ми,на 10 ден имах 9мм фоликул а днес след 2 дена БТ ми е 37,не вярвам за 2 дни да е пораснало толкова че да се спука,по принцип съм с късно ову към 20-21 ден

# 39
  • Мнения: X
Шани,при 27 дневен цикъл е абсурдно овуто да е 20-21 ден

# 40
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Шани,при 27 дневен цикъл е абсурдно овуто да е 20-21 ден
И аз така помислих Rolling Eyes

Ако овуто е на 20-21 ден с 27 дневен цикъл,то тогава лутеалната фаза е къса...ако е по малка от 10 дена значи има проблем... newsm78

# 41
  • ЕН
  • Мнения: 543
Шани в бележките си видях че приемаш Клостилбегит - доколкото знам той е за стимулация , така че може този месец да е настъпила по рано ову - по бързо да нарасне Фоликула и по рано да се пукне, а и момичетата са ти казали че при такава дължина на МЦ едва ли е толкова късна О - 20,21 ден
 Hug

пп ако греша ме поправете

# 42
  • Мнения: 879
СТАМБИ, нямаш явно изразена 2-ра фаза, може би си няла О този месец. Почти няма разлика между предполагаема 1-ва и 2-ра фаза  newsm78 другите момичета какво ще кажат?
ШАНИ, О е на предния ден преди рязкото покачване на Т. Според мен в Зачатие трябва да пишеш О на 15-я ден, а не на 16-я.
А за моята графика, какво мислите, момичета? Никога не е била такава!

# 43
  • Мнения: X
Бебе,сякаш ову е имало,не е като без хич..Втората фаза играе сякаш.Тя и моята беше такама имналия месец и съответно резултат 0.
Еми чакаме до финала Hug какво ще стане,друг начин няма.

Пък Стамби няма нанесени всички Т, затова не е и ясна картинката...Може и да си е наред графиката,но има пропуски точно във важни дни.

# 44
  • Мнения: 179
значи цикъла ми варира между 28,29,30 дена,всеки пат е различно ,последно беше 30 дена,ходя на фоликуметрия,който метод мисля че е най-точен,миналия месец лекаря определи овуто на 20 ден,след това мисля че имах 10 дена лутеална фаза,казвам ви че преди 2 дена фоликула ми беше 9мм и според мен е абсурдно за толкова малко време да нарастне и да се спука,в такъв случай би трябвало да рсасте с 6-7 мм на ден,това е абсурдно просто,след няколко дена пак ще ходя тогава ще видя как стоят нещата,възможно е да не съм премерила БТ правилно незнам

Общи условия

Активация на акаунт