Графика на БТ. Моля за мнението ви ! 1.4

  • 22 132
  • 915
  •   1
Отговори
# 45
  • ЕН
  • Мнения: 543
фоликулометрията е най точна, за това не вярвай много на графиките. и при мен се разминават Т стойностите с фоликулометрията, но въпреки това продължавам да меря Mr. Green
 Hug

# 46
  • Мнения: X
По-може да се вярва на тестовете след меренето на Т. Все пак количествено измерва хормона..

# 47
  • Мнения: 1 165
Шани фоликулометрията при мен този месец показа следното:На 12 ден 17мм,13 ден-20мм,14 ден-25мм /гигант/ и ову-чак на 15 ден.Така че понякога е възможно да нарастват по-бързо фоликулите.А относно разминаването между температура и фоликулометрия-аз съм живия пример за пълно несъответствие.Особено предния месец... И аз като Мама Нани се чудя защо изобщо я меря като не е особено показателна при мен...

# 48
  • Мнения: 102
Добро утро на всички. Толкова ми се искаше да се е получило този месец, но като гледам как ми пада Т, със сигурност гадната лелка утре, най-късно вдругиден ще ме навести  Sad
Така се надявах. Дано да ме прескочи. Дали има случаи в които хем да ти пада Т, хем да видиш двете чертички?
Какви глупави въпроси задавам, знам отговора.... НЕ.
Просто много силно го желая  newsm17

# 49
  • Мнения: 195
Илианка, би ли обяснила по-подробно в какъв смисъл се разминават температурните ти графики с фоликуметрията ?!  newsm78

# 50
  • Мнения: 879
Чоки, и аз бях сигурна, че този месец се е получило, защото ползвах и тестове, и БТ следях, но явно не е Sad Моята БТ също пада за съжаление Sad Остава като ми дойде или днес по-късно или утре да започнем с нови сили от следващата седмица! Чудя се дали и аз да започна да ходя на фоликулометрия  newsm78 Нали се записва час при гинеколог, всеки може да я проследи?!  newsm78

# 51
  • Мнения: 188
Здравейте, момичета!
След операция на щитовидната жлеза през март месец ние също се опитваме да направим 2ро бебче, но опитите засега са неуспешни.
Меря си БТ от 3м, но така и не съм си направила графика в нета, записвам си на едно листче.
Въпросът ми се отнася за най-високата ми стойност, която 1вия месец беше 37.1,миналия месец беше 36.8, а този е 36.5, която всъщност задържам 3ти ден вече. Като съдя по вашите графики овулацията е почти винаги съпроводена с темп над 37, а и при мен беше така при 1вата бременност, дори 37.2 когато е станало забременяването.
Мисълта ми е дали поради нарушението на функцията на щит.жлеза са възможни тези по-ниски стоиности и дали при тях пък е възможно забременяване?
Лекаря не ме праща на гинеколог още и не са ми назначени хормонални лекарства за сега.
Според вас откъде да започна търсенето на проблема - тоест има ли О въобще, дължини на фазите, а за тази фоликулометрия едва сега чувам? Кои хормони да си пусна, за да видим евентуално къде има проблем?
Мерси за търпението и успех на всички в бебеправенето и нека наистина има повече  EFP

А на всичко отгоре вчера направих и една лека бъбречна криза и вече и аз започвам да търся под вола теле и да се чудя какво ли не?
успех

# 52
  • Мнения: 97
Момичета, Мама Диди, която толкова много ни помага със съвети, е родила момиченце, добре са и са в къщи! Желая много здраве, късмет и щастлив живот на малката Катя ! Успех на всички ни!

# 53
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Браво на Мама Диди,да и е жива и здрава малката принцеска,много да радва мама и тати Heart Eyes

П.П. А аз се чудех защо не пише милата.

# 54
  • Мнения: 26
Честито от сърце на Мама Диди!!!

# 55
  • Мнения: 172
Честито на Мама Диди и огромно благодаря за това, че винаги така ни помага и успокоява. Нека малката принцеса расте здрава, щастлива и със сигурност обгрижвана и обичана от семейството си!
А нея я виждам и така...newsm63

# 56
  • Мнения: 2 153
  bouquet  bouquet  bouquet Честито и от мен на МАМА ДИДИ! Пожелавам много, много здраве и всичко най- хубаво!!!

# 57
  • ЕН
  • Мнения: 543
диди честита щерка.
да расте здрава и щастлива, много радост да носи на мама и на тати,
а на теб бързо въстановяване


# 58
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Честито на Мама Диди  newsm44 newsm44 newsm44 Да е жива и здрава малката принцеса  newsm51

alexsb добре дошла  Heart Eyes Направи си графика в един от сайтовете, въведи стойностите които си събрала до сега и дай да ги видим  Heart Eyes . Не е задължително всеки месец след ову да имаш една и съща БТ. Всеки цикъл е различен и графиката на БТ също, но все пак се доближават стойностите  Peace . Също може да имаш разминаване 1-3 дни на деня за овулация т.е. ако миналия месец ову е била на 13-ти ден от М, този месец може да е на 14-ти  Peace

# 59
  • Мнения: 102
Мама Диди, честито! Да сте живи и здрави ти и цялото ви семейство! Желая ви много щастие, на малката красавица късмет и безгрижно детство.  babydust7


Чоки, и аз бях сигурна, че този месец се е получило, защото ползвах и тестове, и БТ следях, но явно не е Sad Моята БТ също пада за съжаление Sad Остава като ми дойде или днес по-късно или утре да започнем с нови сили от следващата седмица! Чудя се дали и аз да започна да ходя на фоликулометрия  newsm78 Нали се записва час при гинеколог, всеки може да я проследи?!  newsm78

Съжелявам бебе26, сигурно и ти си преживяла разочарование. Ако не този, то следващият месец ще е нашият. Успех на всички бебеправещи  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed  Hands Thumbsup

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 22:56 от Chocki

Общи условия

Активация на акаунт