По колко перални седмично пускате????

  • 12 905
  • 210
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 278
Уффф, мислех си че аз съм луда  Whistling
Пускам по 5, понякога и 6 седмично - една цветно, една бяло, една спално бельо и кърпи и две детски дрехи. Обаче със сушилнята се родих! Само чаршафите простирам навън през зимата, че ме мързи да ги гладя  Embarassed и тях.

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
7  и повече перални на седмица пускам, омекотител не ползвам. Прах в големи опаковки купувам, 6кг ми е пералнята.

# 107
  • Мнения: 1 296
 Party успокоих се, че не съм само аз така с постоянното пране.

# 108
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
На седмица пера средно около 4-5 пъти.

# 109
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
...

Ако ми кажете как става този номер да не се гладят дрехите, ще съм ви благодарна до гроб!  Praynig




Мииии, да. Сушилня.
Пералня с функция "Лесно гладене". Немачкаеми материи.
Или и трите.
От поне 15 г. не съм гладила, като изключим разни бодита, докато бяха бебета децата ми.
Мъжът ми понякога си глади ризи или панталони, но той се носи предимно спортно и нуждата отпада.
Чаршафите до скоро ни ги гладеше жената, която ни помага за домакинството, но сега сме с нова сушилня и тя си ги вади изгладени.

 Може ли да споделиш каква  програма на сушилнята използваш за сушенето на чаршафи,при която излизат изгладени?  Embarassed

Последна редакция: вт, 08 дек 2009, 17:47 от mama MISHKA

# 110
  • Мнения: 4 965
mama MISHKA, вкъщи ги пера на програма "Лесно гладене" в пералнята, а после в сушилнята включвам на синтетика + 140 минути + допълнително задаване на "Фини тъкани" (не знам точно това на колко градуса означава, че е).
В къщата имаме сушилня с функция "Гладене". Peace

# 111
  • София
  • Мнения: 1 259

dora7109  завидях ти за пералнята Wink


Аз и сама си завиждам понякога. Още не мога да и се нарадвам, а и не съм разучила изцяло възможностите и. Но в момента тази пералня е на много изгодна промоция в Техномаркет - същата схема по която я купихме и ние. Връщаш каквато и да е стара пералня и си взимаш тази с 20% отстъпка. Спестихме мисля над 200 лв. Има и 6 години гаранция ако я монтират от сервиза.

# 112
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
О, не знам...не ги броя...
Когато има нужда пускам, а когато се налага, случвало ми се е и по 3 пъти на ден...

# 113
  • Мнения: 148
Всеки ден по пералня,еври дей ис холидей Peace

# 114
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Няма го точно моя отговор, а той е 6-7.
Затова отговорих, че пера всеки ден.
Общо взето често се пере и в нашия дом.

# 115
  • Мнения: 1 233
Уф то наистина има хора които се къпят в неделя само.... Crazy
Shocked

# 116
  • Мнения: 85
Над 10 защото пералнята ми е за 3 кг. а имам малко дете и мърляв мъж Laughing Laughing Laughing

# 117
  • Мнения: 96
Различно.Зависи какъв номер ще ми погоди малката,ако реши ,че днес е ден за напикаване то 2 перални са нейни.Като ми стовари мъжлето дрехи и чаршафи от камиона там са поне 3 перални.Каката хвърля от горе до долу дрехи всеки ден и като прибавим моите и на леглата завивките и става.......Лятото добре ,но зимата е просто  #2gunfire

# 118
  • Мнения: 1 259
Средно-3... но лятото около 5..., а ако имам бебе... сигурно ще е всеки ден...! Пера доста разделно-хавлии, спално бельо, долно бельо, цветни блузки, дебели блузи, дънки(панталони) и т.н. Като например хавлиите се събират за 2 седмици(т.е. не пускам всяка седмица от тях).

# 119
  • Мнения: 6 142
3-4 лятото добре,по леки и тънки дрехи и бързо съхнат но сега направо ми е мъка,замислям се за сушилня

Общи условия

Активация на акаунт