Отговори
# 690
  • Мнения: 893
Среща, четвъртък 17 часа в Равена.
Марти, Диде, донесете ми непродадените неща от базара, които са във вас.

# 691
  • Мнения: 893
Спешно трябва да обсъдим нещо, чакам ви оттатък.

# 692
  • Мнения: 414
Наистина важен въпрос! Дано да стане Simple Smile

# 693
  • Мнения: 893
Розали току що ме зарадва с добри новини. Обаче трябва да се свършат няколко неща, чакам ви пак оттатък  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 622
момичета,привет!
 Naughtyднес се видях с деси енчева от областния център по приемна грижа.информира ме,че от 16.04(този петък)в лясковец започва обучение на приемни родители.ако има някой желание да се включи,нека се свърже с тях за подробности.
 Naughtyвторото важно нещо беше,че в златарица(или стражица Embarassed)има защитено жилище за деца на 3-7 години(излизащи от дебелец.те са ги посетили и имат нужда от дрешки,обувки и играчки развиващи фината моторика-пъзели,конструктори и т.н.-ако имаме нещо подходящо пишете да се организира едно дарение.

# 695
  • Мнения: 414
Здравейте, Simple Smile

Относно цирка, говорих с г-жа Петрова. Тя вече бе опитала да се свърже със зам-кметицата на Полски Тръмбеш, за да разбере как ще се ангажира общината. Може би ще се наложи да помогнем с транспорт и с част от билетите. Директорката ще ми се обади след като говори с общината. За придружители каза, че най-вероятно няма да се наложи да осигуряваме.

Аз ще се опитам да дойда на срещата утре вечер. Миналата седмица говорих и за рождените дни с директорката и с една от възпитателките. Като се видим ще ви разкажа и да мислим как ще ги правим, че през април има 6 рожденици  Peace

# 696
  • Мнения: 5 696
...второто важно нещо беше,че в златарица(или стражица Embarassed)има защитено жилище за деца на 3-7 години(излизащи от дебелец....
В Стражица има такова жилище  Peace

# 697
  • Мнения: 873
добър вечер!
става въпрос за Център за настаняване от семеен тип за деца от 3 години,който се намира в Златарица.в момента децата,които са там са на 3 г. най-малкото,но най-голямото не знам на колко е Peace капацитетът е девет деца и предполагам,че вече е запълнен.
когато от персонала ни казаха,че имат нужда от много неща децата,най-напред се сетих за вас  bouquet

# 698
  • Мнения: 414
Здравейте!

Съжалявам, че толкова късно пиша. Новината не е добра. Децата няма да могат да отидат на цирк, защото от няколко дни има много болни - това ми каза директорката. В неделя обаче ще ходи при тях някаква театрална трупа с представление.

# 699
  • Мнения: 893
Много жалко за цирка  Sad
Обаче, когято цирка дойде в Търново, се надявам дечицата да са по-здрави и да успеем да ги заведем.
В същност някой разбра ли за кой цирк става въпрос  Grinning

# 700
  • Мнения: 414
Не, но мога да попитам. Кога ще идва в Търново?

# 701
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Не, но мога да попитам. Кога ще идва в Търново?
Ако не се лъжа 21-25.04.2010г.

# 702
  • Мнения: 893
Деси, в момента нямаме нищо за децата от Центъра. Ако искаш разбери точно колко са децата, на каква възраст, какви размери дрехи им трябват и ще пуснем нова тема във форума. Нека си дадат и адреса, на които хората да могат директно да изпращат дрехи и играчки.

# 703
  • Мнения: 873
здравейте!много съжалявам,че не нямате готовност да помогнете в момента Sad
децата в Златарица за сега са 6, от които 4 са момиченца и 2 са момченца.предстои да бъдат настанени още 3 деца,но не е ясно кога ще стане това.
най-малкото дете е на 2 години и 6 месеца,а най-голямото е около 4 годишно.там децата ще се отглеждат до 7 годишна възраст,така че им трябват дрехи от 3 до 7, като повечето поне засега да са за 3-4 до към 5 годишни деца.играчките,от които имат нужда,е добре да са развиващи уменията.когато ние бяхме там,децата имаха 2 дървени пъзела в окаяно състояние и една чанта с дървени кубчета,която им занесе шефката на Отдел"Закрила на детето".най-добре е дрехите и играчките да се изпращат в ОЗД-Златарица,за да може там да се попълва и необходимата документация Peace

# 704
  • Мнения: 873
макар че като се замисля,кой ли ще тръгне да праща колети до Златарица newsm78

Общи условия

Активация на акаунт