Отговори
# 720
  • Мнения: 873
ПАк съм аз.... Имам следния въпрос.... Мамите в Златарица имат ли нужда от дрехи? Те също са хора, ве пак.... Аз лично имам разни, които няма да нося след 2-та бременност и така или иначе се чудя какво да ги правя. ДАли ще е удачно да ги даря?
жените,които се грижат за децата,не са техни "мами"-май си правите асоциация с SOS -къщите  newsm78 всъщност тези жени работят на смени там,подобно на жените,работещи в Домовете за деца.работата е на смени,с регламентирано работно време и естествено се заплаща,като дори си спомням,че заплатата беше малко по-височка от средната за тази професия Peace един вид-ако дарим дрехи на този персонал е равнозначно да дарим на персонал от Дом за деца Peace

# 721
  • Мнения: 893
на 49 стр. сме, което означава, че скоро ще ни заключат темата. Помислете какво искаме да включим в първия пост и междувременно бъдете кратки  Mr. Green (въпреки че те аватарите и подписите, заемат повече място  Wink)

# 722
  • Мнения: 873
здарвейте!
имайки предвид,че обмисляте във вторник да се събирате,с колегите ми решихме да дойдем на тази ваша среща,за да натоварим нещата директно в нашата кола и да ги приберем в офиса.как ви се струва предложението и за колко часа планирате срещата?

# 723
  • Мнения: 893
Среща -  вторник (27.04.2010) от 18 часа в Равена (ако е свободна голямата маса до външния вход  Wink)
ако искате може и по-рано, просто аз ще дойда след 6
Деси, забравих да кажа, че ще ви чакаме.

Нещата, които Ники, купи от нашия великденски базар и подари на децата от Дома в Страхилово и Кризистния център в Балван (вторите ще бъдат подарени началото на другата седмица) са:


- за Страхилово                                                         - за Балван
пиленца от филц -                 12 бр х 5,00                ръчно рисувани чаши - 8 бр х 6,00
зайци от филц                     -   2 бр х  5,00               яйца от плат (за закачане) - 8 бр х 2,00
кокошки от плат         -            6 бр х 3,50                декорации от черупки на яйца - 16 бр х 2,00
яйца от плат (за закачане) - 43 бр х 2,00               яйца и пиленца от филц на клечка - 16бр х 3,00

                                                                                                                                       общо 321 лв

Ники,  Hug

PS: Дали да не включим в първия пост, акциите ни през изминалата година и текущите нужди на децата (обзавеждане на физкултурния салон и нови детски кътове в двора)?

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 14:53 от devilkin

# 724
  • Мнения: 414
Вася, ако ми дадеш ден мога да ти пратя текст за нова тема?

Ники, много сме ти благодарни!   :bouquet

# 725
  • Мнения: 893
Мая, моля те провери актуалния брой на децата и ще чакам да ми изпратиш новото инфо  Wink
Между другото ходих на цирк "Балкански", много им е силна програмата тоя сезон. Ако идват в Търново обезателно трябва да заведем децата  Grinning

# 726
  • Мнения: 263
Мацки, аз доста чанти събрах за дечицата от Златарица - дрешки, играчки и една чанта чисто ново бельо и чорапки. Какво правим със срещата? Вторник?

# 727
  • Мнения: 893
Срещата остава, аз също ще донеса дрехите, които са в мен.

# 728
  • Мнения: 893
Ники е превел на сметката ни сумата от 445 лв.
Ники,благодарим ти отново  Hug


Момичета, утре трябва да обсъдим доста неща, предстоящи мероприятия, празнуване на рождени дни и т.н. Моля ви опитайте се да се освободите утре вечер  Wink

# 729
  • Мнения: 622
аз тази седмица съм без кола и не съм сигурна ,че ще имам волята да дойда с автобуса....ще видим утре.

# 730
  • Мнения: 893
Диде, как с автобуса?!
Помоли Верчето да те вземе, аз ще те върна  Wink

# 731
  • Мнения: 414
Снощи се опитах да пиша, но нещо не ми изпращаше поста. Довечера има шанс да се класирам за срещата. Дайте пояснение къде е тази Равена.  Simple Smile

# 732
  • Мнения: 893
"Равена" е точно над мебели Арон (в голямата жълта сграда).  Като се влиза в Пишмана от страната, където е кръстовището, в дясно остава бензиностанция "Панов", а в ляво има една уличка, на която се намира сградата (няма как да не я видиш). Има два входа, по-добре влез от външния (намира се от лявата страна на сградата като застанеш с лице към нея). Има едни външни стълби, които водят до заведението на втория етаж (а и табела има  Wink)

# 733
  • Мнения: 414
След туй обяснение остава и да се загубя! Ама то никога не се знае. Mr. Green Много благодаря и до скоро надявам се.

# 734

Общи условия

Активация на акаунт