Отговори
# 705
  • Мнения: 893
Ще измислим нещо, въпреки че нещо не ми допада идеята нещата да се изпращат в ОЗД-Златарица.

# 706
  • Мнения: 873
Здравейте пак,момичета!
Преди малко говорих с Бозгунова,а след това се чух и с директорката на ЦНСТ-то и ето какво измислихме:
1.дарението ще бъде направено посредством нас,но от ваше име,за което ще ви се даде удостоверение.Директорката на ЦНСТ-то помоли да ми дадете копие от такова удостоверение или да ми го пратите в електронен вариант,за да види тя какво точно съдържа и дори предварварително да го оформи
2.на 30.04 ние имаме пътуване към Златарица и можем да закараме дарението до там,а след това да ви донесем удостоверението за дарене.дарение ще занесем директрно на децата Peace
3.най-голям проблем имаме с дрешки и обувки за най-малките 2 деца.те са момченца на 2 и 3 години,но са много мънички и на тях ще им трябват дрешки,80-86-ти ръст
4.дрешките и обувките ще се събират в нашия офис Peace

# 707
  • Мнения: 263
Aз само не разбрах ние ще ги купим тези небходими неща или ще ги събираме помежду си  newsm78

И аз като Вася не харесвам идеята да се препращат и преразпределят нещата. Най-добре е да си подготвим ние дарението и в този си вид да пристигне при дечицата.

Ще пускаме ли нова тема конкретно за този случай ?

Среща?

# 708
  • Мнения: 893
Ако се пуска тема трябва да се напише повече за дома и т.н.
Аз мога да осигуря една чанта с дрешки, може би да пуснем инфо в Търновската тема, да съберем какото можем помежду си и да ги дадем на Деси.
Това е моето мнение.

# 709
  • Мнения: 414
Здравейте,

Нали помните колко дрешки събрахме миналата година. Деси Енчева, ако обявите, че събирате дрешки и обувки, много хора ще се отзоват. Може би повече отколкото е необходимо. Кажете къде и кога приемате дрешки и да пуснем мълвата   Hug Така ще има по-голям ефект. Може да дадете и инфо за размери за дрешки и обувки. Освен това в този форум много хора предлагат да подарят дрешки и обувки. Може да погледнеш назад в темите и да се свържеш с хората.

# 710
  • Мнения: 873
Ако се пуска тема трябва да се напише повече за дома и т.н.
Аз мога да осигуря една чанта с дрешки, може би да пуснем инфо в Търновската тема, да съберем какото можем помежду си и да ги дадем на Деси.
Това е моето мнение.
и аз нещо такова си представях-не става въпрос за купуване на нови неща Peaceне мога да пусна отделна тема-аз поне,тъй като в центъра по приемна грижа не се предвиждат дейности,свързани с организиране на дарения за деца от домове. PeaceЗа центъра за настаняване от семеен тип като услуга мога да кажа само,че там живеят деца в среда много по-близка до семейната в сравнение с досегашните домове.капацитетът на тези центрове е малък-в случая 9 деца,а персоналът,който се грижи за тях е така разпределен,че на един педагог да се падат по 2-3 деца,а не по 10-15,както е в домовете.точно мерки на децата няма как да ви дам-ориентирайте се по възрастта,която съм посочила Peace

# 711
  • Мнения: 893
Предлагам тогава да уточним един ден за среща в сладкарница "Неделя" (може и събота през деня, но лично аз няма да съм тук) в който да събираме нещата за децата, като преди това обявим датата и часа на майчетата в Търновската тема.

# 712
  • Мнения: 622
аз предлагам една обща среща и за нас и за мамите от търноската тема,на която всеки да донесе това,което може да отдели,но да се натърти,размера на дрешките и обувките,да не стане събиране на много дрехи,които няма да им свършат работа.например понеделник (неделя е по-удачно май,че) и после да ги занесем в центъра по приемна грижа.
до скоро

# 713
  • Мнения: 263
Момичета, пуснах съобщение в търновската тема тази сутрин. Вече три мами се отзоваха. Днес следобед ще се видя с едната, а в понеделник с друга. Мисля, че ще свършим работата. Ако искате, аз да съм сборния пункт, пък във вторник да е срещата и тогава да ви предам каквото съм събрала (понеже ние живот и здраве в сряда ще пътуваме). Какво ще кажете?

# 714
  • BG
  • Мнения: 793
Привет  Hug
Не съм ви чела отдавна, нямах нет.
Днес минахме с Вальо през Страхилово /беше ни на път/ и оставихме чували с дрехи от Виктор Кори. И тъкмо помислих, че много съм сгафила, а трябваше да ги занесем, защото  ми заемаха половината къща, но видях, че става въпрос за малки деца. Тези дрехи,които занесохме, бяха големи, всичките ги прегледа свекърва ми, за поне десетгодишни деца бяха, да не кажа и по-големи.

# 715
  • Мнения: 622
розали,а видяхте ли се с децата,как са,дали им е минало боледуването??

# 716
  • Мнения: 893
Привет, аз съм съгласна с Марта за вторник, че в понеделник може и да съм ангажирана. Аз също ще донеса дрехите, които са в мен, включително и тия от Розали.

Във връзка с боледуването ... обещах, че ще занесем мед. Рали, как стояха нещата с документите за меда? Дайте предложения от къде и колко да купим. Аз ще мога да отида до дома сигурно чак към средата на май.

# 717
  • Мнения: 135
Здравейте! Съжелявам,че пиша чак сега, и чета....
Аз наистина имам нужда да знам какъв размер са нещата..... особено за обувките, защото имам няколко чифта, които на КОки вече не му стават, размера е 21. СЪщото важи и за дрехите-Кокича сега носи 80-86 размер. Имам бебешки.... За пореден път ще напиша, че всички дрехи и обувки от НИкол пращам на кумицата си в Лом, чието дете е с много рядка генетична болест. С друго не мога да има помагам, поне това.... ТАка че, наистина съжелявам, но нямам поти нищо. Ще се разровя все пак.... Имам едни дрешки, които са от приятелка, не знам за колко години, но не са големи, дано да свършат работа.
Какво става с цирка? Има ли все още надежда за Велико ТЪрново?
Аз съм за среща през седмицата, този уикенд няма да сме в града.

# 718
  • Мнения: 135
ПАк съм аз.... Имам следния въпрос.... Мамите в Златарица имат ли нужда от дрехи? Те също са хора, ве пак.... Аз лично имам разни, които няма да нося след 2-та бременност и така или иначе се чудя какво да ги правя. ДАли ще е удачно да ги даря?

# 719
  • Мнения: 263
О, това за мамите е много добра идея, Дени. И аз чакам отговор.  Peace
Да ви кажа вече посъбрах доста неща, а не съм се видяла и с половината мами, така че няма да има проблем Wink

Общи условия

Активация на акаунт