Коледа е тука, с Май-ско бебче няма скука!

  • 18 254
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 247
Добро утро Hug
Смехоранке! Супер си! Благодаря!
Момичета вижте какво научих newsm78
 - реакцията от глутен може да се появи дори година - две след даването му, затова не бива да се провокира организма от рано -
при глутена това е с натрупване
от едно даване- дори и в 4 месец да е- може нишо да не се появи, но после , не дай Боже , детето да развие цьоликалия - или непоносимост към глутена/

# 706
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Добро утро!
Мигле, брррр, от къде го изкара това за глутена  Shocked Аз поне от месец давам на Гого  Thinking
Смехоранке, пътуването ще е догодина  Laughing, щото сега една седмица съм без деца и не ме е стегнала шапката  Mr. Green Ама хотела е избран, не разопаковай куфарите. Идеята на KayRenn е страхотна - използвай я  Peace
Немирница, страхотна украса! Сладките ти ли ги прави? От оная тема?

Бързо оздравяване на Мина и Калин!  Praynig Hug
Докторите в болницата казаха че 39 гр. не може да е от зъби. Вирусче  #Cussing out

# 707
  • Мнения: 66
Добро утро,
Голям студ тук покрай моренцето.  А гадния ветрец не ни пропуска.  cold
Моя спа до преди 15 мин  Shocked , вярно, че на 100 пъти крещя до 12, защото се гневеше, че е в спален чувал, но пък след това откърти и спа спокойно.

Чета новините и ми стана страшно за хората дето са под Ла Манша...
Имало 2000 души.. Но бг новините още не са го отразили, имало и пропукаване на три подпори според руските агенции... Дано няма жертви...
"Три влака на компанията "Евростар" са заседнали в тунела под Ла Манша, свързващ Великобритания с континентална Европа.

Техническите проблеми са възникнали заради влошаването на времето и обилния снегопад в северните части на Франция.
Пасажерите са повече от 2000, два влака ще бъдат избутани, другите ги евакуират, във влаковете няма светлина и топлина, причината - разликата в температурите,  студ навън и топло в тунела. "

# 708
  • Мнения: 128
Продължава да не ми идва - в лека паника съм вече. Май гинекологът няма да ми се размине Sad((((((

# 709
  • София
  • Мнения: 86
Добро утро,момичета!
За спането тази нощ, какво да кажа 4-5 крещене са си нищо направо, добре беше, в сравнение с други нощи/трябва да се гледа положително Mr. Green/
Смехоранке, мерси за закуската.Подкрепям Кайрен. Слагай във водичката хапчето и да си пие цял ден от водичката.
Дикси, бързо оздравявайте! Минолтичка, дано няма жертви на Ла Манша Praynig.
Миика, все пак цикълът може да е нередовен, когато се кърми Hug, но пък и лесно се забременява.

Последна редакция: сб, 19 дек 2009, 10:07 от oli4ka

# 710
  • Мнения: 28
Смехорана благодаря за закуската! Аз ако бях на твое място още днес през деня му ги сипвам в водичката (ако пие вода де) и съпружието изобщо няма да разбере, че зомбясваш детето  Heart Eyes
Аз пък наскоро и ги давах на Ева в лъжичка разтворени във вода, че за нея водата още си е отрова и я плюе и се дави с нея.
Мiika ти направи ли си тест?
Дано да няма жертви под Ламанша  Praynig Голям ужас е сигурно!
Аз вчера забравих да се похваля, че направих първото ми домашно пюре - морков и картоф и Ева си го хапна с удоволствие - на някои купешки се мръщи щото, но това и гък не казаи си отваряше устата като гардже  Laughing
За глутена и аз това го чувам за първи път - дано да нямаме реакция по-късно, аз съм и давала по-малко храни с глутен - ама досега разстройство не е имала, даже наобратно все сме си със запек  Sad

# 711
  • София
  • Мнения: 1 395
Цитат
Но мъжът ми не дава,щяла съм от сега да започна да го дрогирам
и в 1клас щял вече да е на хероин.  dohНе мога да го убедя,че
не е прав.
  hahaha
Страхотен е!  Mr. Green Той никога ли не е пил хапчета таткото или е на хероин?  Crazy Направи го това с оставянето. Правила съм го и аз 2 пъти и бях прекрасно отпочинала, а тате после с дни ме гледа различно, някак впечатлен как го правя това всяка нощ без той дори да се събуди  Crossing Arms

Мисля да пробвам това с молива, но само колкото да подкрепя теорията си, че той ще бъде наяден, а листът хартия разкъсан на малки мокро-лигави парченца из цялата стая. Знам си аз детето, единственото, което го радва почти колкото гуш, е да му дадеш лист хартия, направо е опустошителен.

Ние сме научени почти на ръчички - подавам два палеца и той ги хваща и се дърпа и така се изправя. Хем тренираме ръчички, хем пръцка понякога и спестява доста мъки след това.

Днес го гледам се е научил че като се забие в някои ъгъл с проходилката трябва да мръдне назад първо и после да завива, тръгвайки пак напред. На мама шофьорчето Mr. Green

# 712
  • Мнения: 96
Здравейте!
Смехоранке, страшна закуска бе моме  Crazy Чак ме е яд че се наядох като звяр преди малко  Blush
Дикси, дано Калин бързо се оправя, стискам палци  Hug
Аз да ви се похваля първо, а после ще пиша други щуротиики.
Почерпете се - Днес се роди моята първа (втора на брой) братовчедка - Карина, 2700 кг, 48 см., в много добро здраве, стринка ми (35 г.) също се чувства много добре  Heart Eyes


Да ни е жива и здрава  Hug

Второ днес научих че са ни превели 13 заплати и съм много на кеф, мале какво харчене ще пада  smile3508
Катерина днес спа до 7 и половина без да се буди през нощта, много съм доволна  Laughing Ходихме да правим календари, ама то мъничето не ще да се смее на снимката, кво да го правя, срам го е  Mr. Green Добре станаха поне  Grinning  Общо взето ми е ден, даже довечера ще обиколя малко с мъжо по магазините за разни подаръчета, дето останаха да се купят и така  Crazy
Айде приятен ви ден и целувки от нас  Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 87
Здравейте момичета и от снежна Варна! cold След снощната буря, днес е снежно и слънчево, но и мноооооооооого хлъзгаво. Ентусиазирах се да отида до Спортна зала, където има Коледен базар, да накупя подаръци, но стигнах само на 20 метра от входа - до магазина и след три зверски подхлъзвания и двама човека, които се подхлъзнаха и паднаха много лошо smile3517 , се завърнах бавно и славно вкъщи, без подаръци  Crossing Arms
Момичета, радвам се, че ви е харесало клипчето с бебето и таткото, наистина е уникално! Peace
Благодаря на всички, които споделиха как забавляват бебчетата си. От два дни Жанета не иска да стои нито седнала, камо ли легнала, дори не й харесва да се носим, иска само да я държа под мишниците и да стои права! Crazy
essivessela - Моя близка е при д-р Гецкова в МЦ "Младост" и е много доволна, само че лошото е, че и тя е и джи пи и педиатър.
Немирница - не се притеснявай и ние сме така, не мога да отида до WC, камо ли да си позволя "лукса" да се изкъпя, става страшно! #Cussing out Украсата и сладките ти са разкошни! Heart Eyes
***Val4eto*** - Честита ти братовчедка! Да е жива и здрава и много да ви радва!  bouquet Между другото Карина е  едно от любимите ми имена! Heart Eyes
Попадна брошура с описания за състава на пюретата на Хип, в която пише в кое пюре има добавена захар, сол, кое е на млечна основа, къде има глутен и т.н. Ако някоя мама проявява интерес, мога да го кача. Peace
Тази трагедия под Ламанша е поредната, която се случва преди големи празници  Cry...Дано успеят да спасят всички хора! Praynig Praynig Praynig
Бързо да се оправят малките сладурковци Мина и Калин! Praynig
Късметчето, Луничка, Зайче - малките са страхотни!!!
Още нещо щях да пиша, ама пуста кърмаческа деменция... newsm78, като се сетя пак  Crazy

Последна редакция: сб, 19 дек 2009, 16:06 от Kazablanka

# 714
  • София
  • Мнения: 6 090
Брр, сега си идвам отвън, шетах по магазините. Изнамерих и Денто, и Дорми, ще пробвам първо с единия; но май ще е с лъжичка, че ние водата не я признаваме...
Това за глутена и аз го четох, че например на двегодишно детенце чак му се проявява непоносимостта. И се чудя кога да планирам въвеждане; комай към 9-ия месец...
Днес някой излиза ли с бебето? Мъжът ми беше категорично против, но компромисно изведохме Ваньо пак в задния двор, за сефте в седалката на количката (досега си ползваме лежащия кош). Само че на него му се спеше, беше навлечен и притиснат и рева.  Crazy
Честита братовчедка на Валчето!  Simple Smile
Това с Ламанша много страшно, дано ги измъкнат!
С купуването на подаръци съм много назад, сега сколасах да взема нещо на половинката от близък магазин. А за останалите хора?! Нали някой трябва да гледа бебо, и то за 2 часа максимум, че кой го знае кога ще иска да яде...

# 715
  • София
  • Мнения: 12 231
  Непоносимост към глутена е наистина рядко срещано заболяване, а и прекалено късното въвеждане крие определени рискове. Златната среда отново е най-добрия вариант  Simple Smile

# 716
  • Мнения: 96
Аз днес съм толкова ентусиазирана, че направо не съм видяла какво се е случило в Ламанша! Направо съм потресена, дано всичко е наред и няма много пострадали  Praynig

# 717
  • Мнения: 87
Брр, сега си идвам отвън, шетах по магазините. Изнамерих и Денто, и Дорми, ще пробвам първо с единия; но май ще е с лъжичка, че ние водата не я признаваме...
И Жанета не пиеше вода, но пропи, като и я дадох с тази чашка, започна да си чеше венците на накрайника и така  Crazy
Вие сменихте ли вече размера на бибероните - залъгалки? Аз купих на Жанета 2 размер на НУК, но упорито ги плюе Laughing

# 718
  • Мнения: 96
Казабланка, аз мисля да я сменям вече, ама точно това се опасявам, да не вземе да я плюе, щото много е свикнала  с нейната си. newsm78

# 719
  • Мнения: 83
Здравейте  Hug
За заседналите в тунела под Ла Манша  Praynig
Честито на днешните месечинки,отново специално за Яна на Платина!
Честита братовчедка на Валчето! Да расте умна,здрава и добра!
Гале(нем.),страхотна украса!И аз се подреждам за сладки,нали съм ти близо мен може и да ме огрее почерпката  Mr. Green
Смехорана,давай без да казваш бе жена,какво им трябва на мъжете да знаят какво даваме ние  Wink
Аз с подаръците почти съм готова,но имам още.Да видим утре може да ми се усмихне щастието да се разходя по магазините. Нали днес беше раб. ден и свеки е на работа,та утре ако е рекъл Господ ще ме пусне градска  Grinning
Мийка,  Hug и успех!
Казабланка,ние сме с биби на Авент и сме още с тази от 3 до 6 месеца.Трябва да я сменя вече със следващия размер  Rolling Eyes
Айла,кога  според теб е златната среда за въвеждането?

Общи условия

Активация на акаунт